Президент назвав кандидатів на посаду міністра освіти

Володимир Зеленський назвав чотирьох кандидатів на посаду міністра освіти та науки

Президент назвав кандидатів на посаду міністра освіти

Президент України Володимир Зеленський назвав чотирьох кандидатів на посаду міністра освіти та науки.

Про це він розповів на зустрічі з журналістами в резиденції Залісся, повідомляє УНІАН.

Зеленський повідомив, що на посаду міністра освіти претендує, зокрема, ректор Чернігівського технологічного університету Сергій Шкарлет. Президент відзначив, що найближчим часом планує відвідати Чернігів.

«Я збираюсь прийти в університет, я хочу подивитись як він виглядає, я хочу поговорити зі студентами і зрозуміти, що це за людина», - додав глава держави.

Також Зеленський заявив, що кілька разів пропонував народному депутату, голові комітету Верховної Ради з питань науки, освіти та інновацій Сергію Бабаку посаду голови Міносвіти.

«У Бабака такий пріоритет від президента України в цій державі, як у жодної іншої людини в цій державі. Але коли президент говорить пану Бабаку п'ять разів на день останній тиждень: май совість, йди в міністри - треба мати, я б вам сказав, що потрібно мати, щоб вирішувати такі питання і йти відповідати за це, а не казати, що той поганий, а той - такий собі», - зазначив глава держави.

За його словами, Бабак не підтримує жодного кандидата на посаду міністра освіти.

«Він каже: чудовий заступник міністра. Ну, це не розмова. Він знайшов мені вже шість заступників міністра замість одного міністра», - сказав Зеленський.

Крім того, він розповів, що на посаду міністра освіти йому рекомендували керівника Апарату Офісу президента Олексія Дніпрова, який був заступником міністра освіти Дмитра Табачника.

Також Зеленський повідомив, що претенденткою на посаду міністра освіти та науки є докторка наук, старша наукова співробітниця, заступниця директора з наукової роботи Інституту математики Національної академії наук України Олександра Антонюк.

«Є прекрасна людина в науці - Олександра Антонюк, я впевнений, що вона до нас доєднається. Як кандидатура - вона дуже гарна та може очолити напрямок науки. Вона може бути міністром», - додав президент.

Освіта.ua
09.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Галина
Міністр потрібен був уже вчора, бо поки у нас такий собі в.о. , нам потрібен ПРЕЗИДЕНТ, бо мав би якось втрутитись у конфлікт між МОН та Київським ДОН, а він реагує лише на некоректні висловлювання на адресу першої леді.
Торба
Для Галина: Дивний конфлікт МОН-ДОН. Яка освіта, такий конфлікт.
Олена
Для Галина: Вірно проставлені пріоритети - МОН сам розбереться зі своїми підлеглими, які порушуть Конституцію України. А перша леді - це його перший пріоритет. Чоловік, який не захищає свою сім’ю, не захистить нікого
Коментувати
мнение
Александр Ткаченко...смело разумные мысли говорит. это уже добре...в наше сложное время. когда многие молчат и трусят.
песиміст
До нашого берега як не гімно, то тріска... Пробачте, колеги, але весь педагогічний такт закінчився на Мандзій
Имя
Для песиміст: Ай-ай-ай. Что там, опять не так? И где это столько этого самого набралось то? Наверно прислали из-за бугра? Бида-бида.
Коментувати
Дмитро
А нічого, що студенти на карантині вдома? - . -. Які ж вони там тупі.
Марія
Для Дмитро: має на увазі в вересні )((
Коментувати