Кандидатура Мандзій розглядається на посаду міністра

За словами прем’єр-міністра, в.о. міністра освіти і науки, виконує обов’язки досить ефективно

Кандидатура Мандзій розглядається на посаду міністра

Кандидатура в.о. міністра освіти і науки Любомири Мандзій розглядається на заміщення посади міністра.

Про це в інтерв'ю Інтерфакс-Україна сказав прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, заступники міністрів, які зараз виконують обов'язки міністрів, зокрема в.о. міністра освіти і науки, виконують свої обов’язки і роблять це досить ефективно.

«У них теж є перспективи, ми на них теж дивимося як на кандидатів, які можуть стати міністрами», - сказав Шмигаль.

У той же час, прем'єр зазначив, що паралельно йде пошук нових людей.

«І тут питання не стільки у кадровому голоді: є гідні люди, яких би ми хотіли, але вони зайняті в інших сферах, займаються улюбленою справою і їм важко прийняти рішення. Є люди, які бояться, кажуть: «Я не самовбивця, зараз криза, тому не зараз». Це складний процес, ми не хочемо помилитися», - додав Шмигаль.

Освіта.ua
25.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
А тим часом одна велика фракція розгляне на пост Міністра Олександру Антонюк заступницю директора з наукової роботи Інституту математики Національної академії наук України.
Електрон
Для Олександр: ні дня не робила ні вшколі, ні пту, ні вколеджі, не була деканом чи ректором, завкафедрою.... При чому тут математика? Хай іде на місце Патона.
Коментувати
Павло
Якщо моя дочка захворіє після зно — подам в суд особисто на неї.
Щячло
Забавляют интеллектуалы у которых то злочинна панда, то сорос, то еще кто виноват. Причем постоянно что-то мешает. Ахах. На самом деле никто не виноват. Вы все просто такие как мандзий и есть. Атом вы никогда не ионизируете.
Просто вчителька
А запросити Гриневич слабо? Ой, забулася - вона ж ПОПЄРЄДНІЦА. Терміново перефарбовуємо її у зелений! У нас же саме так вирішуються кадрові призначення. СУМНО....
Лера Мих
Для Просто вчителька: Манзій= Гриневич!! Обоє рябоє із фондів сороса. Треба украінця із знаннями і досвіду. Краще ректора чи губернатора .
Коментувати
Освітянин
Рятуйте освіту від таких міністрів. Якщо кращих у нас немає, то це вже край. А хто визначив, що ця пані зі Львова найкраща? Для кого завгодно, але не в освіті.
Inna
О Боже, ні тільки не Мандзій, відправте її назад до Львова і нехай забере з собою свого Шмарклія і хай там разом дистанційно набираються розуму.Пані Мандзій не заважайте молоді навчатися і здобувати освіту ви ж своїми розпорядженнями їх знищуєте.
Марина, вчитель
Для Inna: Підтримую! Влучно сказано. Мені це прізвище вже мозги проїло зі своїм «ЗНО точно буде» ,«ми сильна нація», ідіотськими гаслами і неврівноважено оптимістичним виразом обличча. Назад в майбутнє. Не хочу таку начальницю.
Коментувати
Табачник
Только Мандзий сможет вывести образование на качественно новый уровень. Я ей полностью доверяю. Мандзий, вперед!
Іван
Якщо її призначать,це говоритиме про повну неспроможність команди ЗЕ! Тоді вже краще вернути Гриневич.Вона хоч в темі і говорить без купи суфлерів під столом.
Табачник
Для Іван: Мандзий лучше всех.
Коментувати
Тетяна
Це жах .Людина ледве виконує обов язки. Двоякі і нечіткі трактування зоконів, листів. Ніякої конкретики. Окозамилювання і бездіяльність.
Табачник
Для Тетяна: Кто если не Мандзий? Только Мандзий.
Коментувати
Дмитро
Ми у Львові зітхнули з полегшенням , коли Мандзій забрали із Львову в Києв. Слава Богу! Але тепер вона висувається на всю Украіну... Що то буде? Пан Шмарклій кращоі не зна?
Марковська Ніна
Не проти Манзій. Але ж вона абсолютно не готова для цієї державної справи. НЕготова !! Соромно буде на весь світ. Ніде не робило- ні директором школи чи коледжу, ректором чи деканом. Як вчений-нульова!! Як можна не поважати освітян ? Що це таке??
Педагог
Дійсно терти дупою цвяхи на плінтусі починаємо. Таких дилетантів як зараз у керівництві МОН напевно ще не було, враховуючи попередню ЧІку. А пані Мандзій тільки шкода, ну дійсно їй тяжко зв"язувати слова при живих виступах. Не мучте людину, відпустіть, гірше не буде.
Юрій
Думали, що з Новосад досягли дна. Виявляється ні. Постукали знизу. Люди, які без суфлера не зв"яжуть двох слів до купи, завжди потрібні були любій владі.
?
Какая вам разница кто будет министром? "Генеральная линия партии" все равно не изменится.
Іван
Що вони курять? Та вона ж без суфлера не знає нічого! Протиріччя на протиріччі!
Олаф
Ви там докеруєтеся в уряді, якщо і дальше будете таку хєрню плести! Яка нах Мандзій претендент на посаду? Ебанулися?