Президент: нам дуже складно знайти міністра освіти

В Україні відчувається кадровий голод, через що вакантними є посади деяких міністрів

Президент: нам дуже складно знайти міністра освіти

В Україні відчувається кадровий голод, через що вакантними залишаються посади деяких міністрів.

Про це, під час проведення прес-конференції, сказав Президент України Володимир Зеленський, відповідаючи на запитання щодо кадрової політики в країні.

«У нас кадровий голод в країні. Я не можу знайти зараз гарного міністра культури. Ми разом з прем'єром шукаємо, ми звертались до нашої культурної спільноти. Ми звертались до багатьох людей. Нам дуже складно знайти міністра освіти, нам дуже складно знаходити міністра енергетики», - сказав Володимир Зеленський.

Як відомо, українська освіта вже понад двох місяців функціонує без призначеного на посаду міністра освіти і науки.

Після звільнення попереднього міністра Ганни Новосад, що відбулось на початку березня, тимчасове виконання обов'язків міністра покладено на заступника міністра освіти і науки Любомиру Мандзій.

Освіта.ua
20.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Павло
У Європі вже давно згадують про нашу освіту минулого сторічча. Тут необхідний фахівець з досвідом, а не людина з дитячого садку, яка тільки но закінчила акийсь там європейський виш. Найкращим бачу Креміня. Як що ні то нехай Він візьме хоча б шефство і підготовить достойного міністра освіти.
Наталія
На посаді має бути дійсно практик! Освітянин!!! і тоді все буде добре.Адже людина з педагогічним досвідом може управляти освітою!
Юрій
Якщо пані Мадзій має хоч трішки відчуття власної гідності, то після такої заяви президента треба писати заяву на звільнення.
Віконт
Нужно просто брать человека на должность по критерию KPI, а не разный сброд, типа Совсунихи, Новосад или этой тупой Мандзий!
Павло
Для Віконт: Вы очень мягко сказали про этих бездарей. Наверняка это чьи то телки.
Коментувати
Табачник
А я считаю, что Любомира - настоящий специалист. И вообще, чем больше таких министров - тем лучше. Лучше может быть только если будут привлекать людей из диаспоры. Таких как Супрун.
Аріель
Для Табачник: Лизоблюд ты вижу конкретный. Эта и.о. министра Мандзий даже двух слов связать не может на пресс-конференции. А еще образовательный и.о. Ужас просто.
Табачник
Для Аріель: Нет, мой дорогой порошок Ариэль, это ты просто не можешь в сарказм и иронию. Ты, вы, заслужили профессионала Мандзий.
Ірина
Для Табачник: Шутки в вас, як в хуторянського директора школи.
Коментувати
Вікторія, Тетяна, Валерія, Юрій
Шановні колеги! В Україні велика кагорта фахових освітян. Вікторія Мілих - одна з них. Працює методистом комунального закладу "Інноваційно-методичний центр" у м.Кривому Розі. Користується повагою та авторитетом серед педагогічної громадськості міста. Думаємо, що її людські та професійні навички, багаторічний досвід роботи буде у нагоді для виконання роботи у Міністерстві освіти і науки України.
Поплавский
Для Вікторія, Тетяна, Валерія, Юрій: Сам себя не похвалишь...
Коментувати
Аріна
А ви більше набирайте "своїх" та з масовки, і буде вам щастя... Не гнівіть народ пане президенте. Ви якби набрали дійсно команду професіоналів, а не кумовства влаштували між друзями кварталу.
Поплавский
Для Аріна: А че, не смешно? Че же ты не смеешься больше? Квартал же.
Коментувати
Головобородько
То ты ж баран, він же Головобородько. Ты ж набираєш когось зі своїх, а не компетентних людей, які в своїй сфері "шарять". Сам нічого не знаєш і таких же набрав, той що казав кумовства не буде, ну ну...
Іван
Людмила Іванівна Паращенко- директор Ліцею бізнесу в Києві,доктор наук.Готова Міністр.
Поплавский
Для Іван: Не проходит по фамилии, извините.
Історик
Освітою має керувати людина, яка працювала в школі, яка розуміється на проблемах освітян. А то МОН та заклади освіти існують в паралельних світах...
Коментувати