Заклади освіти відкриються 1 вересня, - головний санлікар

Заклади освіти не відкриються цього навчального року, лише в деяких з них буде проведено ЗНО

Заклади освіти відкриються 1 вересня, - головний санлікар

Заклади освіти не відкриються цього навчального року, лише в деяких з них буде проведено ЗНО.

Про це в інтерв'ю виданню Сегодня сказав головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

«Заклади освіти вже відкриватись не будуть. Вони відкриються лише з 1 вересня. Ми будемо відкривати деякі з них для проведення зовнішнього незалежного оцінювання», - сказав Ляшко.

Також він повідомив, що носіння маски та соціальна дистанція залишатимуться надовго.

«Це 100% буде, поки не буде подолана епідемія», - сказав головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Освіта.ua
06.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Alina
Абсолютно не розумію тих людей, котрі кричать, що варто відкрити дитячі садочки. Невже ви не розумієте наскільки це небезпечно насамперед для вашої дитини?! Щодо мене, я студентка, знаходжусь в групі ризику. І так, зараз викладачі задають набагато більше завдань, іноді доводиться вчитись і вночі, але від цього я навряд чи помру. А от якщо повернусь до університету (куди до речі окрім мене приїдуть ще кілька тисяч студентів з усієї України), ризикую підхопити цей вірус, а з моїм діабетом шанси летального випадку дуже високі. Тому, якщо ви повністю здорові і з високою ймовірністю можете перехворіти Covid-19 навіть не помітивши цього, то подумайте про людей, для яких зустріч з цим вірусом може завершитись смертю. Не будьте егоїстами!!!
Вячеслав Остапчук
Для Alina: вы реально тупая? Как до вас не доходит. Неужели все студенты такие тупые. Как родителям работать???? Скажите? Куча семей сидят дома, ждут открытия садиков, так как оставить ребенка не на кого. На что кормить ребенка? Вы дура! А вирус у вас в башке, телевизор меньше смотрите!!!
Коментувати
Вогонь
Нам сонця не треба— ЗНО давай!! Дпа - давай! Хоч здохни, а хоч умри! Так сказав Камасутра(soros). Ясно- понятно!!?
Павло
«Має бути позитивна динаміка. Після піку, який прогнозується на 17 квітня, має бути стабільне зниження кількості нових випадків. Відміняти жорсткі карантинні заходи будемо поетапно, випускаючи людей на роботу, розпочинаючи проведення ЗНО», – сказав Ляшко.11.05., а дива не сталось. Однак на ЗНО ми всеодно ідем. А де ж « позитивна динаміка». Хотілось би почути офіційну думку.
Марина
Коронавірус — це надовго. Молодші діти не можуть залишатись без освіти, для них кожен тиждень має значення. Дистанційна — теж не вихід. Про це варто би турбуватись МОН, а не про те, щоб загнати на ДПА-ЗНО випускників, які не збираються нікуди вступати.
STDNT
Звісно, все це добре, що не відкриваються, як то кажуть береженого Бог береже, але мені цікаво одне студенти, які заплатили кошти за навчання, що дітям робити? Кошти повернуть чи як, адже, я більш ніж впевнена, що дистанційне навчання ніяк не замінить денну форму навчання... Тому і належних знань діти не получили за кошти, які вони заплатили? Цікаво, міністерство збирається це питання якось розглянути, поверніть студентам половину суми!!!, мова не йде про повну суму, тому що викладачі витрачали час свій, відповідно роботу їм потрібно оплатити!!!
Дмитро
Для STDNT: де таке навчання? У нас йдуть всі пари, лекціі.... викладачі працюють, ще важче, ніж коли звичайні заняття?! Як і що повертати?
Коментувати
Виктория
А що із завершення навчального року? Вчителі працювати теж не повернуться? Чи це стосується виключно дітей?
Марія
Припустимо, відкриють садки, 1 дитина захворів, захворів весь садок, інфекція передається швидко, в кожній групі 28 дітей, ще і працівники в котрих є свої діти... Не логічно відкривати садки, лише бещвідповідальна мати відведе дитя в заклад.
Вячеслав Остапчук
Для Мария: а если в регионе вообще нет заболевших? Почему не открыть? А тем семьям кто работает и не на кого оставить ребенка, на что им его кормить? Вы об этом подумали своей башкой. Хотя вам и думать нечем. Телевизор меньше смотрите
Коментувати
Лідія
Я думаю, що ще непотрібно відкривати заклади освіти, садки тимпаче. Пожалейте своїх дітей. І причому тут вихователі? В чому вони винні, в тому, що 80%батьків неможуть дочекатися, щоб спровадити своїх дітей?
Паша
Дуже змістовні коментарі...)))проблема полягає у тому,щоб не сплавити дітей,а заробити кошти для подальшого існування,якщо у когось є можливості,то це не означає,що у всіх вони є !!! І не треба тут включати свій тупий розум і казати за інших,кожен висвітлює свої проблему... тоді нехай держава шукає кошти для усіх дітей,щоб найняти няню!!!Надіюсь,ті люди зрозуміли,до кого це звернення!!!
Тетяна
Поки не винайдуть вакцину від ковіду - я дитину до школи не пущу.Здоров’я понад усе.
ІЛЛЯ
Це я так зрозумів що усі заклади освіти не відкриються до 1 вересня, в тому числі інститути,коледжі також?
Оксана
Цена просто неподобство!!! Небезпека від коронавируса ж не більша ніж від звичайного грипу! Для чого дітей запирати, полишати можливості спілкування з однолітками і розвитку? А працюючі батьки що мусять виконувати свою роботу та ще й проходити з дітьми програму дитсадочків? Звичайно у всіх можновладців є суперняні і гувернантки, але ж ми не можемо цього собі дозволити!!!
Л
Для Оксана: да задовбали. Запам’ятайте: коронавирус на інфекція нова, про неї майже нічого не знають, і головне НЕМАЄ ЛІКІВ І ВАКЦИН!
Alina
Виникає враження, що люди, котрі так хочуть відправити своїх дітей до дитсадків, керуються принципом - "Немає дитини - немає проблем". Адже цілком очевидно, що в дитячому садку шанси підхопити вірус дуже високі, бо ж дітей неможливо утримати на дистанції один від одного. І пам’ятайте, що від коронавірусу помирають не тільки літні люди, а й діти також.
Коментувати
Юлія
Для Марина: не треба порівнювати вихователів з " нахлібниками". Вони також платять налоги, та працюють дистанційно. Ці люди заслуговують повагу, як і вся бюджетна сфера. Вони всі майже за свій кошт купують необхідні навчальні та дидактичні матеріали . Тому нехай Вам буде соромно за свої слова
Ксенія
Якщо хоч одна людина в закладі захворіє,його знову закриють на карантин. А контактних відправлять на самоізоляцію. Потім всіх треба протестувати. Та сама ситуація може бути якщо захворіє хоч хтось із родини. Який сенс у відкритті садочків?
Анна
Для Ксенія: люди не хотят думать. Они хотят сплавить своих чад и точка. А потом они же будут тыкать пальцами в работников садов и школ, если кто-то в заведении заболеет и требовать всех уволить / наказать.
Лара
Анна має рацію. Батьки у нас "раптовао дізналися", що дітьми повинні впершу чергу займатися вони самі, а не сплявляти їх в різні заклади.
Георгій
А батьки на робуту,що не ходять.скем лишати дитину?
Коментувати
Дмитро
А коли нормальний інтернет буде, а то по селах по усій Тернопільщини і в Тернополі на Карпенка погано тягне, особливо 6 поверх і вище. І ще тут часто пропадає він нібито з технічних проблем або й світло зникає. Як у таких умовах вчитись?
Анна
Читаю комментарии родителей и волосы дыбом. Миленькие, неужели вы не понимаете, что сады и школы - это чашки Петри. Один заболел - заразил всех в течение пары дней. И это мы про ОРВИ говорим, с короной будет еще быстрее. Ну не могут маленькие дети носить маски, не трогать лицо, не трогать окружающих... А воспитателям и учителям как обеспечить их безопасность? Особенно радуют советы не принимать больных. Маленьких пичкают панадолом и шлют в сад, так как дома с ними сидеть некому. Взрослых вообще так отправляют. Как-то спросила у больного подростка, как его с насморком и температурой отправили в школу. Сказал, родителям некогда идти с ним в больницу, а по записке дома долго не посидишь. Не все родители такие, но одной такой семьи на группу хватает.Учителей и воспитателей вам не жалко, чужих детей тоже, а своих? А себя? Когда ваш ребенок подхватит заразу и принесет в семью? Одумайтесь, открытие садов и школ, лишь бы сплавить детей - неоправданный риск.
Анна
Для Анна: погоджуюся з кожним словом
Ліліана
Батьки, які бояться, що їх дитина захворіє в садочку завжди були, є і будуть. Це є нормальним: переживать за дитину. Питання: навіщо водити туди дитину? Ті, хто такого не боїться, мають право вийти на свою роботу і водити дітей в садочок. Це не означає, що вони не піклуються про своїх дітей: в цих батьків просто інші моменти, за які вони переживають, виховуючи своїх дітей. Отже, хто може собі дозволити бути півроку дома з дитиною, нехай реалізує свою цю можливість ( в садочках буде менше дітей!). А інші самі вирішать, як їх дітям та їм самим необхідно організовувати своє життя, якщо садочки відкриють!
Анна
Тут не вопрос боязни. Вопрос того, как обеспечить в нашей стране безопасное посещение садов и школ? Не игру в русскую рулетку, потому, что детей деть некуда, а нормальные, безопасное пребывание для детей и воспитателей /учителей? Именно такие "деть некуда" и являются спонсорами осенне - зимних повальных болезней в группах.
Коментувати
Даниил
Но не у всех, Нац гвардия и полиция будет учиться начиная с 22 мая , вы хоть уточняйте
юра
Для Даниил: откуда инфа?
Коментувати
Олександра
Добре в школі закінчується навчальний рік,але садочки можуть відкрити. Шо діткам робити пів року вдома?? Чому розважальні заклади і дитячі кімнати відкриваються а садочки ні??
Ирина Владимировна
Для Олександра: очень просто, эти заведения можно контролировать и запускать до 10 человек, а в группе 20 детей и все сразу выйдут, вы вот например не подумали как в садике обеспечить для 20 детей всё санитарные нормы
Коментувати
Людмила
Закрити дитячі садочки до 1 вересня - це маразм! Де політики дитину, якщо обоє батьків працюють, і сидіти вдома немає можливості?
Дмитро
Для Людмила: до чого тут політики і їх діти? Ви що чиновниця? ????????????
Коментувати
Віка
Що робити батькам ,які працюють а дітей немає на кого залишити. Відкривайте хоча б якісь дежурні садки. !
Ирина Владимировна
Для Віка: ищите частную няню
Коментувати