МОН просить пам’ятати про кібербезпеку на онлайн уроках

Відомство радить дотримуватись заходів безпеки під час роботи з інструментами дистанційної освіти

МОН просить пам’ятати про кібербезпеку на онлайн уроках

Міністерство освіти і науки просить учителів і викладачів дотримуватись заходів безпеки під час роботи з інструментами дистанційної освіти, зокрема, програмою Zoom.

Відповідне повідомлення опубліковане на сторінці МОН у Facebook.

У відомстві зазначають, що одним з найпопулярніших інструментів для освіти під час карантину стали онлайн-конференції, організовані у програмі Zoom.

Водночас поширеною стала проблема, коли в такі онлайн-конференції втручаються люди, які не мають стосунку до цих конференцій. Вони можуть вмикати зайвий контент, заважати іншим учасникам або перебирати на себе керування конференцією.

Щоб запобігти таким ситуаціям і зробити онлайн-навчання у Zoom безпечним, у Міністерстві освіти радять не поширювати посилання на онлайн-конференції у відкритому доступі, використовувати можливість входу в конференцію за паролем, який надсилається учасникам заздалегідь, вимкнути функцію «долучитись раніше організатора».

Також у МОН радять користуватись функцією «кімната очікування», за допомогою якої організатор може підтверджувати учасників конференції до її початку і виявляти зайвих та користуватись функцією передачі файлів при впевненості в усіх учасниках конференції, що має убезпечити від надсилання вірусних програм і зайвих файлів невідомими особами.

«Якщо все ж виникли непередбачувані ситуації під час використання Zoom, оновіть або перевстановіть програму і повідомте про проблему службу підтримки Zoom», - радять у Міністерстві освіти і науки.

Освіта.ua
25.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ДепартаментДюсолей
Це звернення до педагогів, чи до СЕКРЕТНИХ АГЕНТІВ під прикриттям? І це точно від МОН?
Classroom
На 7-й тиждень дистанційного навчання вчителі отримали такі важливі рекомендації!!! МОН молодець. Усе дуже вчасно і дуже важливо.
ЛюКампутор
Для Classroom: нэ скандаль учілка все норм кому той зум нада єслі есть дота контир страйк сдєлав одне заданіє по історіі в неділю отправів почтаю і граеш в кампутер цілий день рай арасота надєюсь ці канікули будуть довго багато
Вюпк
Жаль ума тобі це не добавило, може для тебе лопуха і рай а для дітей з більшим розумових потенціалом це ад, а не канікули. Попросив в батьків, хай перпвидуть тебе на індивідуальне навчання і користуйся до а контир страйком далі. З тебе вийде досить розумна особистість.
ВчителькаЖиття
Жіночка не чіпайте малого. Звідки така агресія? Я не з інтелегентної сім’ї і теж скандалити вмію. Це позиція цієї дитини і вона теж має на неї право. А тільки доводете свою невихованість та непрофесіоналізм скандалячи та принижуючи його. Вам повинно бути соромно. Як би там не було - а це дитина.
Коментувати