В Україні новий т.в.о. міністра освіти і науки

Кабінет Міністрів України призначив Любомиру Мандзій т.в.о. міністра освіти і науки

В Україні новий т.в.о. міністра освіти і науки

Тимчасове виконання обов‘язків міністра освіти і науки України покладено на Любомиру Мандзій. Відповідне рішення ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів 25 березня.

До цього часу Мандзій впродовж шести місяців працювала у МОН на посаді заступника міністра.

Коментуючи рішення уряду, Мандзій наголосила, що зараз перед Міністерством освіти і науки стоїть безліч викликів.

«Це дуже велика відповідальність. У зв’язку з пандемією коронавірусу та всеукраїнським карантином перед Міністерством стоїть безліч нагальних викликів та проблем. І найважливіше – ми не маємо часу на повільні рішення: нам потрібно реагувати тут і зараз, вирішити питання закінчення навчального року, проведення вступної кампанії та багато іншого», – відзначила т.в.о. Міністра освіти і науки України.

Любомира Мандзій закінчила Львівський державний університет ім. Франка.

Протягом 2016-2019 років працювала на посаді директора департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

11 вересня 2019 року Любомира Мандзій була призначена на посаду заступника міністра освіти і науки.

Вільно володіє польською мовою, а також має достатній рівень англійської.

Освіта.ua
25.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Адесса
А пачему нашу тетю Сару из Привоза министром не прикажут? Она владеет тремя языками- рыбъим ;свинным; говяжим!! Ничуть не хуже Панночки Манзий!!
Микола
Для Адесса: Да потому что ти із АДЕССА. А міністр повинен бути україномовним. І крапка...
Коментувати
пришелиц kosmyt
Здравствуйте Любомира Мандзій могли бы вы связаться сомной вот мой маил kosmynt@gmail.com или скинуть свою страничку на фейсбук
Жіваго А.С.
Здраствуйте вы можите связаться сомной вот мой електронный адрес kosmynt@gmail.com
Сором ЛНУ
Кандидатська дисертація, географічки за освітою, Л. Мандзій "Правляча політична еліта ..." за змістом і науковою новизною є смішною і примітивною. Дипломні роботи студентів-політологів є більш науковими чим псевдонауковий опус Мандзій. Яке псевдоосвітнє одоробло висунуло її на посаду міністра МОН України. Процес ЗЕдебилізації вищої освіти прогресує.
Сергей Лимонов
Т.в.о. міністерки родом із Львівщини. Працювала директоркою департаменту освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації, начальницею управління Державної служби якості освіти у Львівській області. 11 вересня 2019 року Мандзій призначили на посаду заступниці міністерки освіти Ганни Новосад. Нагадаємо, в 2017 році її батько Хомин зачинив двері церкви перед труною із загиблим 27-річним бійцем АТО Володимиром Турчином. Військового не провели в останню путь дзвонами й молитвами. Випадок трапився під час похорону загиблого в місті Жовква на Львівщині. Пізніше в УПЦ МП заступилися за свого священника та відслужили панахиду за загиблим, а Філарет попросив вибачення у рідних, побратимів полеглого бійця та в громади міста.
Гарик
Корумпована особа, яка є непрофесійною!
Вода
Для Гарик: зато вже не міністерка.
Коментувати
Учитель
А з якого часу вільне володіння польською мовою є показноком професіоналізму в українській освіті? Чи це її єдине досягнення?
Simens
У меня инфа- Манзий рекомендовала Зеленскому его жена.Они вместе были в школах Львова, а там умеют подсуетиться, прогнуться. Ну и землячка премьера. Вот и все заслуги.
Cаша
Для Simens: Добре, що не назначили когось з учнів сороса, які за кордоном вчилися на курсах, а то вони зі своїми реформами доб’ють усіх. Ці соросята вони тільки на мільйонерів працюють. Їм треба знищити освіту. Мільйонерам потрібні раби, які будуть створювати їхній капітал.
Ващенко
Ця дибільна Нуш випливла від соросят із Львову. Продовження Манзій буде достойним.
Cаша
Для Ващенко: Соросята це Мілованов, Новосад, Стадний, Томаш Фіала. Вони не зі Львова.
Коментувати
Іван
Ппц... Завтра буде ще один "шедевр" від міністерки онлайн: висловити власну думку не може, наказів свого ж МОНу не знає (без суфлера), в освіті не працювала... Проте дурнуваті ідеї типу "плану самоосвіти " придумати може... Уявляю, що вона завтра видасть, наперед страшно)
Олег
Для Іван: Не переживайте. Кучма теж спочатку не вмів говорити, а потім всіх прижав і все роздерибанив. Росія не рипалася. Тузлу не віддав. Головне, щоб працювала добре нова міністерка і не робила дурниць як попередники, не нищила заклади освіти, відстоювала їх. Це ж долі людей і дітей.
Іван
Для Олег: Беручи до уваги експерименти в освіті за останні роки, оптимізм пропадає... А вона заступник "великої реформаторки" п.Новосад. Якщо продовжить її "напрацювання", то це й буде ппц.
Іван
Для Олег: Та й вона ж є ідеологом тої дурнуватої ідеї курсової підготовки вчителів по-новому. Якщо продовжить в такому руслі...
Коментувати
Марченко О.
Не знаю Манзій, але в мене запитання- що видатного, цінного зробила ця жінка? Які в неі заслуги ? Поки що одне видно- вона землячка Прем‘єра. І все...
Арсен
Любомира Мандзій - відповідальна, толерантна і виважена людина, гарний фахівець в галузі освіти???? вона в школі була хоч один день? послухайте її виступ! вона не може чітко висловити свою думку, до того ж іще путається в наказах МОН. Та чи немає людей які б чітко розумілися на проблемах освіти? Порозводили "сцикух" які можуть тільки піаритись, а мозгів як у равлика.
Андрій
Для Арсен: Дійсно є люди, які гарно вміють виступати і на замовлення олігархів знищують освіту і навчальні заклади. Роблять це чітко і цілеспрямовано, за планом. Під гарними гаслами роблять різні реформи для знищення ЗВО, шкіл і вчителів. Їм дали вказівку, що не потрібні люди з вищою освітою, а лише дешева слухняна робоча сила без своєї думки, яка буде за копійки на них працювати. Бо заводи без робітників це металолом.
Коментувати
Лулу
Дійсно, а де попередній виконувач обов’язків міністра? І кому Мандзій там відс..ла, що так швидко просувається по карєрній драбині? )))
тьотя Мотя
Для Лулу: він пояснює на своїй сторінці уfacebook, що надалі буде вести напрямок науки, запускатиме масштабне виготовлення українських тест-систем для діагностики COVID-19. Мабуть, рецепти вакцини проти коронавірусу зашифровані мовою ієрогліфічної писемності майя, якою він володіє.
Коментувати
Іван
Любомира Мандзій - відповідальна, толерантна і виважена людина, гарний фахівець в галузі освіти. Думаю, що експериментів в освіті більше не буде. Усі будуть задоволені - діти, батьки, вчителі і викладачі. Буде чітка і продуктивна робота. Потрібно вийти із ситуації, що склалася. Треба вийти з кризи з найменшими втратами. Потрібно закінчити навчальний рік, провести вступну кампанію і зберегти навчальні заклади. Вчителі і викладачі хочуть мати роботу і зарплату. Діти бажають стати студентами і розпочати новий навчальний рік. Батьки бажають удачі своїм дітям та сподіваються, що їхніх дітей будуть навчати якісно і безкоштовно (або за нормальними, виваженими цінами на комерційному навчанні). Бажаємо успіхів у роботі, здоров’я і з гідністю виконати усі завдання. Освітяни на Вас надіються. Підтримуємо.
Салтановка
Квіт вчився у Львові, Гриневич у Львові, Мандзій у Львові.... Знову польські недолугі реформи , дерибан бюджету на закупках, виштовхування молоді за кордон, преклоніння перед соросятами. А з Харкова чи Дніпра , Одеси чи Чернігова фахівців немає? Прем‘єр із Львова, міністр економіки звідти ж.
Сонцегір
Для Салтановка: Ці накерують, невже Зе нічого не бачить і не чує??
Додо
Для Сонцегір: 4000$
Коментувати
Оптиміст
Успіхів. Так хочеться вірити, що з освітою все буде добре. Бажаємо наснаги і розумних Рішень.
Онищенко Полтава
Для Оптиміст: жінка не досвідчена, не робилані в школі, ні вколеджі, не керувала факультетом чи вузом.
Коментувати
Людмила
З університету в департамент.а чому не в школу?Яка стрімка кар’єра....Аде подівся попередній ТВО?
тьотя Мотя
Для Людмила: він пояснює на своїй сторінці уfacebook, що надалі буде вести напрямок науки, запускатиме масштабне виготовлення українських тест-систем для діагностики COVID-19. Мабуть, рецепти вакцини проти коронавірусу зашифровані мовою ієрогліфічної писемності майя, якою він володіє.
дніпрянка
Шановні колеги освітяни та нас давно вже знищують як кластер, бо викладач вузу з науковим ступенем отримує заробітню платню на рівні продавчині хліба у кіоску, а саме шість тисяч українських гривень.
Освітянин - ганьба сім'ї
А довбана стаття в Скопус-попусі, без якої не стати, а ні доцентом, а ні професором - від 8000 гривень! Науку вам подавай? Як кажуть, хер вам на воротник! А ще знання іноземної мови! На рівні вище середнього! Та сертіфікат. І все це за кошти викладача. Вже Петюня зі своєю наволоччю розмовляли іноземною. Допомогло це нам? Коли йдемо до лікаря, повинно знати не якими дурномовами він володіє, а чи він профі у своєї справі. Теж і викладач. Він повинен заінтересувати студента, вміти його навчити. А іноземна мова - вигадки йолопів з МОН, які мови, немов, вивчили, а навчити дитину не в змозі.
Коментувати