Обов’язки міністра освіти виконує перший заступник

Члени команди Ганни Новосад поки не вирішили, чи продовжать вони роботу в Міносвіти

Обов’язки міністра освіти виконує перший заступник

До призначення нового міністра освіти і науки обов’язки міністра виконуватиме перший заступник Юрій Полюхович. Про це в ефірі Радіо НВ сказала екс-міністр освіти і науки Ганна Новосад.

Разом з тим, вона зазначила, що члени її команди ще не вирішили, чи продовжать вони роботу у міністерстві, і це буде насамперед залежати від того, хто стане новим міністром освіти та науки.

«Якщо команда вирішить залишитися, я буду кожному з них аплодувати і буду рада, якщо в них з новим міністром буде можливість продовжити те, що ми розпочали», — заявила Новосад.

Також вона наголосила, що постійна зміна курсу у міністерстві не йде на користь реформам.

Освіта.ua
06.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Александр Васильевич
Свои предложения (тезисно) о проведения ВНО адресую новому руководителю МОН. Для не допущения большого скопления до и после ВНО нужно: разбить детей на группы по 10 - 15 человек; интервал между группами установить 15 минут, Провести разъяснительную работу о необходимости соблюдать временного интервала. Пропускать в аудиторию только по одному человеку, соблюдая дистанцию. Начинать тестирование по мере заполнения аудиторий, то есть, через каждые 15 минут. Такое разграничение займет значительное время, зато ни при входе, ни при выходе не создаст скопления людей. Начинать тестирование до наступления жары, в 7.00. Для южных регионов особенно важно размещать детей так: первые группы - в аудиториях с южной, восточной, западной и юго-западной сторон. После 10.00 можно заполнять аудитории с северо-западной, северо-восточной и северной стороны. После 13.00 - только с северной стороны. Это даст возможность не получить тепловой удар. Разрешить приносить много воды и влажные салфетки.
Павел
Владеет ли теперешний и.о. литературным украинским языком? Какой из украинских диалектов ему родной? Будет ли протаскивать "новую" украинскую грамматику? Кто из его подчиненных, или он сам, будет "иметь" от проведения ЗНО? Много подобных вопросов к новому руководителю МОН.
Ntnzyf
Ніколаєнка С.М. потрібно повернути на посаду Міністра. Людину - практика, який знає освіту не з книжок.
Ntnzyf
Цікаво, а з членів її команди хоч один попрацював вчителем у школі? Можливо і реформи були б інші?
Дмитро
Якщо Грішну, професійну хабарницю, призначать очільницю МОНУ -ocвіті каюк. Маєтки, які разом з чоловіком, непосильним трудом надбали треба утримувати. Міністерської зарплати буду замало.
Володимир
Про які реформи ведеться мова = зміна вивісок і все. На краще майбутнє нічого. Цікаво чому їх діти майже всі вчаться за межами країни. Чи не причина в експериментах з освітою?
Учасник
Цікаво, а де тепер сама Ганя зароблятиме достойну для неї зарплату? Чи повернеться на попереднє тепленьке місце в міністерстві?
Володимир
Дослідник культури майя дуже багато дасть освіті.
Липень
Це чмо на роботу не ходить ,десь мандрує, плем’я Мая шукає. Де Ви , Зе , їх берете безруких?? Тепер аку ж Гришину - ніяку попихачку пхаєте!!
Червень
Для Липень: це чмо як ти виражаєшся хороший спеціаліст пл культурі майя. Лекції дуже цікаві, а от який з нього в.о. це вже інше питання!
мельник
Не знаю як в.о., але як заступник взагалі нічого не робить! Шукає де є щось більш менш цікаве щоб його потім можно було показати та видати за результат своєї роботи як керівника. Я вже мовчу, що в цьому міністерстві є "спеціалісти" які на своїх посадах не те що з часів Януковича залишилися, а навіть з часів Кучми. В Еконміці та управлінні повний 0.
Коментувати