Ганна Новосад подякувала за підтримку

Екс-міністр підбила підсумки роботи своєї команди і висловила сподівання на продовження змін

Ганна Новосад подякувала за підтримку

Ганна Новосад, яка очолювала міністерство освіти і науки з 29 серпня 2019 року, записала звернення, у якому підбила підсумки діяльності відомства та висловила сподівання, що новий міністр продовжить шлях змін, які тривають в освіті і науці останні шість років.

За останні шість місяців нам з командою вдалось зробити чимало аби зберегти і продовжити важливі зміни у системі освіти і науки України.

За шість місяців ми докорінно змінили підхід до фінансування закладів вищої освіти, розпочали зміни у дошкіллі, зберегли і продовжили Нову українську школу. І до речі ще відучора на сайті Міністерства освіти і науки ви можете ознайомитися з новим проєктом Державного стандарту базової школи.

Ми у п'ять разів збільшили фінансування на модернізацію закладів професійної освіти та підготували сутнісно новий законопроєкт «Про професійну освіту».

Ми зробили чимало, аби спростити роботу для українських вчених і доклали максимум зусиль, аби уже цього року запустити Національний фонд досліджень.

І це лише невелика частина того, що нам вдалося зробити. Для мене це була надзвичайно велика честь очолювати це міністерство, працювати разом з вами. Я вірю, що саме тут народжується майбутнє нашої держави. Я дуже щиро сподіваюсь, що наступний міністр чи міністерка продовжить ті надзвичайно важливі зміни, які тривають і в освіті, і в науці останні шість років.

А щоби майбутньому колезі було легше розібратися в усіх питаннях міністерства ми підготували ось таку перехідну книгу. Перехідну книгу Міністерства освіти і науки від одного міністра до наступного аби краще пояснити, що було зроблено і порекомендувати кроки, які необхідно робити надалі.

Я щиро вірю, що майбутня нова команда докладе максимум зусиль аби зберегти і продовжити ті важливі зміни, які продовжили у свою чергу або розпочали ми.

Я зичу всім енергії, зичу всім мужності і сміливості продовжувати працювати на благо майбутнього нашої держави. Щиро дякую всім за підтримку і до зустрічі.

Освіта.ua
06.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
Так соромно за очільника МОН мені ще ніколи не було! Я б вирахувала зарплатню за весь термін її присутності на цій посаді.
Скарлет
Радію, що не буду бачити цю міністерку. Хай за нею йдуть і решта соросят= Стадний, Шаров,... Новий міністр- тільки професіонал, досвідчений і «обов‘язково» - не дотичний до грантів , фондів, не запроданець, патріотично налаштований.
Владислав
Для Скарлет: Ви такого де знайшли? Віддам піврічну зарплату за ТАКОГО міністра!
Коментувати
Ірина Петрівна
Дивує наше молоде покоління. Чванливе , нахабне, цинічне. Вимагає поваги і поклоніння. За що?? Новосад не зробила нічого!!?? Доброго, хіба що пішла ... А пояснює відставку тим, що вони із Стидним ігоркою ввели індикативні ціни на навчання, тобто підняли ціни на контракт.... І видають це, як досягнення! Придурки, хоч би поцікавилися зарплатами в освіті... Вителю, Стидний Ігор, треба півроку робити , щоб заплатити за навчання дитини на «інязі» . Далі, дурню, ще треба місяць робити на гуртожиток, і ще півроку - на штанці, проізд іхарчування. А за що ж самому скніти? Ось ваші з Аньою та Самокатчикм Гончаруком і РЕХВОРМИ. Шкідники!!
E=mc2
А... Ам.... А... Що, відірвалася від монітора, звідки читала текст своєї промови, і вже все- не може нічого сказати! Хахаха!
Учасник
Цікаво, хто тепер платитиме Гані зарплату, на яку вона зможе жити? Чи піде в школу на 5 тисяч грн? Чи в неї немає відповідного фаху? Але тепер диплом педуніверситету не потрібний... Чи залишила за собою тепленьке місце в міністерстві?
Гага
Для Учасник: Нічого, Гончарук пристроїть знову в тепленьке містечко! Така пристосуванка не пропаде)
Коментувати
Ігор Богданович Орущак
Теперішні діти відрізняються від попередніх: кожен з них має мобільний телефон і комп’ютер! А у всьому решта вони слабо відрізняються, напевно, від попередніх дітей!?
vvv
Для Ігор Богданович Орущак: відлічаються, саме тому, що мають інтернет. і сама вчилка, яка рідко чи ніколи не лазить в інтернет дуже відрізняється від тих, хто там лазить. вона просто примітивна.
Учасник
Для vvv: яке ж ти убоге розумом! Не вмінням лазити по інтернету вирізняється хороший вчитель, цим уже нікого не здивуєш! Тупа і нахабна чувіха-вчилка з останнім айфоном -- набагато більше зло і для школи, і для суспільства вцілому, ніж грамотна і розумна вчителька з простеньким телефоном! Але кому я це пишу....
Коментувати
Віра Варцаба
Мої любі співвітчизники, годі поливати всіх брудом!!! Починаймо з себе! Спочатку оцінимо свій особистий внесок у розвиток галузі в якій працюємо, і шукаємо можливості покращення, а не пошуку винних. В іншому разі чуда не станеться і змін в державі також.не буде.Пані Новосад дійсно багато привнесла змін, і безумовно є серед них ефективні і потрібні. А що зробили ми?
Домокл
Для Віра Варцаба: А ми- вчителі- жебраки! І хотіли б зробити,але такі соросята нічого не дають робити,лише знущаються на кожному кроці! Де європейські зарплати та гідне життя? І не треба брехати,що коштів немає,вони є,але тільки для соросят та порохоботів. Доборолась Україна до самого краю! Мрію,щоб всіх,хто приклав руку до такого ганебного життя простих людей,- знайшла справедлива кара! Поіменно іх усі знають.
Іван
Що та Новосад за зміни внесла? Щось хороше?! Тупа й безмозгла куриця! Хай іде освіту вищу здобува! Чи Льошик знову допоможе?
Коментувати
Небайдужий
На превеликий жаль, нічого краще нас не чекає, бо зелебеники прийшли, щоб остаточно знищити все українське: і освіту, і культуру, і економіку, а потім те, що ще залишиться -- вручити путлєру.
vvv
Для Небайдужий: зелебеныки - продукт української школи. так що прогноз не утішитєльний.
Небайдужий
Для vvv: у вас радянський (совковий) підхід. Насправді, зелебеники -- це продукт суспільний, в першу чергу сім’ї і суспільних процесів. А у нас за 30 років практично не було патріотичної влади. Якби першим президентом були обрали В. Чорновола, а не хитрого лиса, який ще досі не злазить з телевізора, хоча його місце -- десь інше, то ми б уже давно були серед найрозвиненіших країн світу. Але совковість перемогла патріотизм, от і пожинаємо тепер. І перспективи найближчого ча у вельми не райдужні...
Fj
Для небайдужий: Смішно вас читати! Якась зомбованість у вас відчувається! Яка патріотична влада?! Ви ще скажіть, що за Порошенка така була! Всі лише гімн співати навчилися. Це - патріотизм таким чином виявляється?! Виходить, коли з Китаю наших українців мали привезти, а медики зібралися, поспівали гімн, щоб не привезли саме в їхній регіон, це патріотизм?!?!?
Коментувати
Exit
Новосад - це прикра помилка. Її треба судити. Хай кається, а потім Йде до монастиря з многогрішниками.- Гриневич, хобзей, Квіт, Совсун, Шаров, стадний , фініков. ГЕТЬ!!! Гришина -це непорозуміння , нігтя не коштує українського Вчителя!!!
ми
Не Ганя збільшила фінансування на Профтехосвіту, а Європа профінансувала підготовку рабів для себе. А ексміністерка думає що всі такі дурні як вона. Крім того що весь час піарилась (ще й досить часто невдало) більше нічого доброго не зробила.
Педагог
Україна не фінляндія, а українці не фіни. Щоб рівень освіти був такий як у фінів треба щоб економіка була приблизно тотожною.
Лариса Попова
Для Педагог: Який такий рівень освіти фінів? Ви знаєте фінів нобелівських лауреатів, відомих писменників? Іхній максимум вміти заплатити податки.
Лариса Попова
Для Лариса Попова: письменників
Горе від розуму
У фінів великий відсоток суїциду. Від чого б це, якщо все так чудово в освіті й житті?
Коментувати
Владимир Белый
РЕСПЕКТ пані Ганні та її команді! Удачі ! Фіни саме так і досягли освітнього успіху - всі політичні партії, що змінювалися у владі, трималися однієї консолідованої освітньої стратегії.
Ганя,до побачення!!!!
Уважаемый Владимир Белый! Вы хоть знаете,что творится в сёлах с " лёгкой руки" Анны? Школы закрывают! Главная реформа- уничтожить сёла,лишив инфраструктуры,завладеть землёй. На местах " реформаторы" в лице глав ОТГ, отделов образований при ОТГ рады стараться! Поэтому никаких " спасибо" ей,пусть её деятельность когда- то ей и " аукнется"! ( это ттак, мягко говоря).
Лариса Попова
Може, ця "рехворматорка" взяла за основу фінський освітній принцип:"Щасливий вчитель-щасливі діти"? Чи вона про ньонго й не чула? Вона впроваджувала антифінську систему і антиєвропейськеставлення до вчителів.
микола кучевський
Як прийшла, так і пішла!
Коментувати
Віктор Логвін
В харківському басейні МОН "Гарт" пів віку існувала секція спортивного плавання і саме під час царювання пані Новосад вона була ліквідована, тепер діти ХТЗ не мають можливості займатися цим видом спорту. Численні звертання в Мінстерство освіти і особисто до міністра Новосад - не мали не тільки результату, а навіть і відповіді.
Владимир Белый
Для Віктор Логвін: ... а власником чи засновником ХТЗ було МОН?
Шустряк
Да, МОН " при делах" только там, где " пахнет бабками". Пусть идут и не просто идут.
Арсеній
Для Бєлого: А засновником шкіл є МОН, що така кількість шкіл за останні роки знищена та зняли ступені, створили НВО, знищили не тільки школи, а й опустили вчителя нижче техпрацівника за вказівками усяких Гриневичів та Новосадих! Займайтеся краще своїми справами! За Новосад не переймайтеся - у неї покровителів достатньо. У вас на неї грошей не вистачить! )
Коментувати