На посаду міністра освіти є два кандидати - ЗМІ

За інформацією ЗМІ, співбесіду в Офісі президента мали Юлія Гришина і Василь Кремень

На посаду міністра освіти є два кандидати - ЗМІ

Народна депутатка від партії «Слуга Народу» Юлія Гришина та президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень мали співбесіду в Офісі президента щодо посади міністра освіти і науки. Про це повідомляє Українська правда. Життя з посиланням на власні джерела.

Юлія Гришина

Український юрист, доктор юридичних наук, професор. Народилася 16 червня 1978 року.

З 2014 року — професор кафедри трудового права та права соціального забезпечення КНУ ім. Шевченка, член комісії з права науково-методичної комісії з вищої освіти МОН. Має досвід на керівних посадах у закладах освіти. Закінчила юридичний факультет Київського національного університету ім.Тараса Шевченка.

У 2019 була обрана до Верховної Ради за списком партії «Слуга народу». У парламенті бере участь у роботі Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій, голова підкомітету з питань вищої освіти.

Василь Кремень

Президент Національної академії педагогічних наук з 1997 року. У 1999 – 2005 роках обіймав посаду міністра освіти і науки в урядах Ющенка, Кінаха та Януковича.

Також академік НАН України, академік НАПН України.

Президент Товариства «Знання» України з 1998 року.

Освіта.ua
05.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександра
Вважаю необхідним призначення нового міністра який би припинив робити з ВНЗ бізнес-кампанії, що мають дбати не за навчання і надання професійності студентам, а за те як заробити гроші. Це абсурд! Маса студентів їдуть навчатись за кордон, більшість там і залишаться. А хто буде працювати в Україні?!.. Підхід до ВНЗ слід позитивно змінити. P.S. Я б також вернула Ніколаєнка С., але чи це можливо?
Людмила П.
Для Олександра: была на аккредитации в нубипе Николаенко, это просто чудо. Порядок и организация. Все серьезно.
Коментувати
Правда
Для planeta Z: Ви праві -пора вже припинити маски -шоу і покращувати життя в Україні, а не думати як покращити своє життя. Може,я не права,пані Новосад-це Ви написали?
planeta Z
Коли вже заборонить osvita.ua писати дописи незареєстрованим користувачам. Пора вже припнити маски-шоу під назвами TOR та VPN. Кожна людина має право на думку, але пора вчитися нести відповідальність за кожне сказане слово.
Наивный
Для planeta Z: это вы к президенту и все урядовцам напишите, а то они не знают
vvv
Для planeta Z: а у чому проблема? ти ж сам пишеш не з акку. і нашо тобі знати, хто саме пише? шоб потім як кгб рота закрити? читай і переварюй. а не можеш, мої співчуття, бо не можеш саме тому, бо для тебе важливіше не що сказано, а хто сказав. ти совок, бо тільки совку треба знати, чи команда від партії чи від непартії, щоб знати виконувати чи ні.
Петро
Для planeta z:"маски- шоу" запропонував Порошенко,коли заборонив соцмережі( ВК та інші). Свобода слова в дії! Скоро і ютуб відключать. Тому залиште свої пропозиції при собі. TOR та VPN тепер " фсьо " для багатьох українців,які хочуть " свободи слова та інформації"( і зоісім,до речі, не політичної).
Коментувати
Петро Дмитрович
Станіслав Ніколаєнко - це та людина, яка зможе навести лад в нашій розваленій, занедбаній освіті, людина, яка не тільки має уяву, а і твердо знає, що і як треба робити. От тільки я не впевнений, що він погодиться...
Іван сидорович
Для Петро Дмитрович: Це міцний профі!!
НАТАЛІЯ
ПІДТРИМУЮ!!! СТАНІСЛАВ НІКОЛАЄНКО БУВ НАЙКРАЩИМ МІНІСТРОМ ОСВІТИ!!!
Коментувати
людмила
Для К :В моей памяти Кремень самый тупой и ограниченный министр новой Украины Гришиной не знаю. Для Вчителя на пенсії:Это же прекрасно что она не учитель!Значит не зашоренная и кругозор пошире(знает ещё что-то кроме своего .усвоенного на 8.предмета) .Но надежды и на неё мало. Мнение бабушки двух школьников.
Вчитель на пенсії
Бо-же мій...Ну і "вибір"...Або фахова людина 72-х років,або юрист - людина,яка про педагогіку знає або із свого шкільного минулого,або як мати школяра...Все? Скінчились бажаючи?)))
Оракул
Для Вчитель на пенсії: Міністерство називається освіти і науки. Освіти не тільки середньої. Тому до чого тут знання педагогіки? Що ви по ній всіх міряєте - немає там нічого особливого.
vvv
Для Вчитель на пенсії: а освіті як раз і треба юриста. бо вчилки такі тупі у законах, що і нормально знання дати не взмозі.
Коментувати
Любов
Шановні! Ви хочете сформувати думку про ,, правильного" міністра? Прикро читати ваші висловлювання. Складається враження, що ви змагаєтеся: хто кого болячіше вжалить... Кожен має право на свою думку, але хіба в нашій мові недостатньо ,,толерантної" нормованої лексики? (Я математик) Читаючи висловлювання декого, складається враження, що пишуть не педагоги, а люди, які нещодавно вийшли із зони. Так, міністром( не тільки в освіті) має бути компетентна людина, здатна мати не лише бачення системи, але і силу , і вміння відстояти свою лінію, і авторитет ... А ще важливо, щоб людина вміла донести до людей, які працюють під його керівництвом, плюси тих змін, що міняють напрям. А ще потрібно вміти не просто чути вчителів(для цього треба виходити в ,, люди"), але і чути людей, робити помірковані висновки(адже ми можемо багато чого хотіти, не всі ми готові до змін, адже старше покоління звикло до стабільності, як і я в тому числі). Змінюється час, потрібні скрізь зміни, але розумні помірковані. А не так як з НУШ. А тратили міліони коштів, а тепер порахували, що неефективно: і меблі не такі, а ,,Лего" теж не відповідає вимогам, віку...
Оракул
Для Любов: Очолювати повинні люди з репутацією, у Кременя вона підмокла, про іншу кандидатку не знаю.
Коментувати
К
Юля Гришина-то нехай займається юридичними справами,може і шкільними,але точно не бути -міністром освіти!(може заступником).Міністр освіти,повинен бути педагог,який починав зі школи і ... ,щоб знав про що йде мова.Василь Кремінь,він вже був міністром освіти і при тому освіта була кращою?не знаю, не можу сказати,якщо,ні-то навіщо знову по колу, що в Україні більше нікого не має,всі за кордон-виїхали?
Практик
З озвучених кандидатів -- Кремінь однозначно! Звичайно, не ідеальний, як і всі люди. Але з озвучених -- найкращий. Але його не поставлять, тому що зелебеникам не потрібні справжні досягнення в освіті, їм треба лакузу, яка/який розвалить систему до кінця і зведе витрати держави на освіту до мінімуму, а 73% будуть цьому рукоплескати, бо їм не потрібні зання дітей, їм треба, щоб дитина в школу ходила відпочивати і тролити вчителів, а затравлені вчителі щоб ставили найвищі бали. Так само зруйнують залишки вищої освіти і куплять своїм дітям дипломи. Головне для них --не фаховість, а вміння розштовхувати ліктями і зверхнахабство+безпідставна самовпевненість.
за державу
Для Практик: І не треба - вже бачили реформу школи від його учениці гриневіч, результат відомий.
Кравчук В.
Кремінь - не рішучий,вже у віці. Ніколаєнко - вольовий , досвідчений, високопрофесійний,і нині працює у вузі успішно
Коментувати
вчитель
Так, Василь Кремінь -- людина з великим досвідом Підтримую. І дуже прошу некомпетентних у справах освіти не писати свої "недалекі" або ж дуже "далекі" думки про людей. ЩЕ РАЗ -- ПІДТРИМУЮ!!!
такие у нас люди
Да поймите же, в Украине подкупить можно любого, ничего не изменится, не надейтесь. Что ему скажут -то и будет делать.
Учасник
Для такие у нас люди: Неправда! І не розповсюджуйте таку дурню! Є у нас нормальні люди! Он навіть "свого" Рябошапку не змогли дотиснути, щоб підписав неправомірні підозри, через що і зняли. Є ще у нас трохи людей з твердим хребтом і міцними яйцями. Не сійте паніку, ми -- не тупоголові козломорді мокшанці.
Коментувати
честь
Только Ликарчуку можно доверить. он был честен ранее. озвучив . что никто не произносил вслух.... Но из двух "зол". то только НЕ (!) - Кремень, его 12 бальная система оценивания - 1) заморочила головы всем; 2) породила завышение балов учням. - из-за дебилизма. не понимания учителями. ее "СИСТЕМЫ 12 бальной "оценивания"; 3) не признал свой промах...
Практик
Для честь: Напевно, ви ніколи в школі не працювали. 12 бальна система якраз дає нормальному вчителеві точний інструмент для об’єктивного вимірювання досягнень КОЖНОГО учня та їх об’єктивної оцінки, а вчителям-недоучкам якраз і заважає. Ну, знаєте, як паршивому танцюристу дещо в штанах. А Лікарчука -- в жодному разі!!! Цей хабарник ледь не поховав систему ЗНО, продаючи бали, і досі не покараний, звернули все на стрілочників...
Коментувати
Местный
Если выбирать между этими двумя - пусть будет Кремень. от этой Гришиной еле здыхались с профсоюза академии
unforgiven 2
А більш достойних кандидатів, крім самопала і мавпи з гранатою, не знайшлося?
Val
ПРЕДЛАГАЮ ДЕДА ЛИКАРЧУКА В МИНИСТРЫ! В здоровом государстве будет здравый покой!
Картина маслом
Пані Гришина готова очолити парламент, уряд, міністерство, університет ім.Шевченка, санепідемстанцію, сортир, богадільню.... Вона вміє все. Президент набере багато позитива після іі призачення. Вона доказала це трьом колишнім чоловікам. Молодчина.
Марина
А можно, я буду министром?Поддержите меня,а я всех возьму в команду.Будем работать и по 300 тысяч грн получать.Ездить отдыхать за границу...
Семена Виктор
Полный звиздец. Как можна министром ставить женщину, которая ни дня не управляла ни детсадом, ни школою, ни вузом?? Хоч и доктор наук Гришина, но министр— это другое.
Всі_в_сад
Для Семена Виктор: а ти знаєш, яким органом вона здобула доктора і прохаесора?
Коментувати
стране капец
Можете даже не обсуждать кто лучше кто хуже - один хер. Государственность уничтожена полностью. В 90-х началось, революцией гыдности закончилось. Здесь порядок смог бы навести только Сталин - никто другой с такими баранами не справится. Все.
Вонь отцюда
Для стране капец: може, подаси на еміграцію?
Вася
Для стране капец: Вали в кацапстан
Коментувати
Корній
Гришина- це ще гірше НОВОСАД . Самовпевнена нахабка, не знає ні школи , ні ПТУ , працювала у псевдовузі профспілковому . Ганьба