Ганну Новосад звільнено з посади міністра освіти

Хто очолить Міністерство освіти і науки має бути визначено найближчим часом

Ганну Новосад звільнено з посади міністра освіти

Міністра освіти і науки Ганну Новосад звільнено з обійманої посади. Відповідне рішення ухвалено Верховною Радою у середу 04 березня.

Текст ухваленої постанови Верховної Ради передбачає звільнення з посад 17 членів Кабінету Міністрів України, в тому числі міністра освіти і науки Ганни Новосад.

За постанову проголосувало 336 народних депутатів.

За словами новообраного прем’єр-міністра Дениса Шмигаля після результативного голосування за основний склад нового уряду, наразі у Кабінеті Міністрів залишаються вакантними чотири посади очільників міністерств, серед яких посада міністра освіти та науки.

Хто очолить Міністерство освіти і науки має бути визначено найближчим часом.

Освіта.ua
05.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
апостол
Десять ліків для рятування освіти. 1 Значно спростити програму з математики, мов, історії. 2 Діти нехай в спецалізованих школах вчать іноземну мову.3 відродити шкільні кінотеатри та олімпіади.4.Ввести метод стимулюванння заслужених вчителів "Народний вчитель" з підтримкою освітян на пенсії.5Шефькі звязки з Донецьком та Луганськом для вивченння Російської мови.6 АНУ повинна видати рекомендаційну книгу по Жукову,Ваттутіну Бандері Щорсу Мазепі для шкіл.7 відродити дитячі та юнацькі організації та піонерські табори.8 Поряд зі школами повідкривати стрілецькі тіри.9 Слідкувати за контентом та краще заборонити айфони та ввести шкільні тоелефони. Айфони з 16 років.10 Реформувати систему тестування де знов засіла коррупція.Замовляти на державне замовлення узгоджуючи з планами економіки
К
Для апостол: останнє точно не вийде -плани економіки.Державне,щораз менше,а платне-підвищили ціну.Скоро будуть,результати.
апостол
Я з Вами згоден плани відсутнї
Inna
Так, іноземну мову треба вивчати тільки в спеціалізованих школах, бо не всім вона піддається .
Коментувати
Світлана
Господь, Благослови мудрістю, тих від кого це залежить, нехай люди з Твоїми цінностями, духовні не пусті не кукіль а справді плодоносні керують нашою державою....
КДУ юрист
Це ж повне ганбисько- ця нарвана нардепша Гришина Сама збирає за себе підписи н посаду міністєрки.... Так хочеться....
Максим
Читаю коментарі, це пишуть люди з освіти! Почнуть з себе, а потім дайте міністерство. Насамперед завдяки вам, наша освіта руйнується щодня! Тому, раджу наступному міністру, через сертифікацію вигнати це позорисько, а гідним вчителям платити гідні зарплати!
К
Для Максим: вчителів на контракт і з часом все вирішиться само по собі. При цьому наступний міністр повинен думати про освіту як майбутнє нашої України,а не пів року і квартира.
Коментувати
Гість
Те що вона пішла, це не вихід. Проблема в тому що дуру замінять на ідіотку. Вангую, що далі буде повне лайно а не міністр
Вчитель
Пані Новосад, знайте якої думки про вас освітяни. Забирайте свою команду, подалі з освітянської ниви, бо не буде що збирати після вашого господарювання.
Inna
Для Вчитель: Для Володимир: Це правда!
Коментувати
Марк
Буде те, що і з Кабміном.Змінять шило на мило.Нікому не потрібні освічені громадяни. Йде тотальна дебілізація країни.
unforgiven 2
Лише її звільнення замало. Вона повинна відшкодувати всі збитки, які вона принесла державі своєю некомпетентною діяльністю. P.S. Навряд-чи призначать нормального міністра освіти. Завданням наступника буде зруйнувати те, що не встигла зробити Ганна Новосад.
Володимир
А тепер у школу. Пожинати плоди своїх реформ.На собі потрібно відчути заробітну плату вчителя.
Вчитель
Ура! Нарешті! Будемо надіятись, що прийде до влади професіонал. Бо одина некомпетентна людина придумає якесь безглуздя, а сотні вчителів мучаються
Роман
Ура! !1
Сергей Лимонов
Для Роман: Піде на стару з більшою зарплатнею роботу!
Коментувати
Олена
Може знайдеться хоч якась розумна людина,та поверне курси раз на5 років і все,без отих сертифікацій,діти не хочуть навчатись, сучасним батькам взагалі все по-барабану,а вони душать вчителів думають якщо будуть тиснути на них,то діти будуть краще вчитись,за батьків беріться,ось кому на все начхати-на дітей і на навчання
Орест
Для Олена: Чиста правда ! Молодець п. Олена
Олена Брезгун
Вчитель-людина. Більшість вчителів - жінки. Жінка має свою родину. Після роботи в школі не залишається зовсім часу на сім’ю, відпочинок. А скільки додаткового навантаження на вчителя крім підготовки до уроків... Ніколи й угору глянуть.
Коментувати
Олег
Трієшницю, яка навчалася в Українському гуманітарному ліцеї нарешті звільнили. Ну нічого вона своє взяла.
Гість
Для Олег: а ви сам, часом, не трієшник? За своїми помилками слідкували б! Я не захищаю звільнену міністерку, але читати, безграмотно написані, думки "диванних критиканів", це понад моїх сил!
Коментувати
Світлана
Нарешті. Без права взагалі працювати в міністерстві, бо освіти немає взагалі. Призупинити закон пропро середню освіту та освітню реформу
Местный
Ждём следующую соросовскую соску, которая заработает себе на квартиру
Ху*овийВчитель
Одна соска сменит другую, а образование ещё глубже погрузиться в жопу бюрократии и маразма
Володимир
Підшукують нову коханку слуги народу.
Сергій
Для Володимир: зате не бариги)
Коментувати
Вчитель
Потрібно відмінити атестації вчителів! Ось де корупція і булінг вчителя! Замість того, щоб годувати дармоїдів, які оцінюють те, що і так зрозуміло, направте ті кошти на зарплати. Курси щороку лише годують тих, хто паразитує на освіті. Є тупі ідеї тупих чиновників... Про вікову психологію усім начхати... Потрібно підняти дошкілля і повернути 10-ти річну освіту.
учитель
Для Вчитель: повністю підтримую
Коментувати
ДУМКА
Може дослухається новий міністр ДО УЧИТЕЛІВ, та відмінить ДОВБАНУ СЕРТИФІКАЦІЮ)
Ірина
Для ДУМКА: Щось мало віриться, хрін редьки не слаще...
Коментувати
Стах
...одну умную тварь уволили - теперь пройдет другая, а зарплаты как были в жопе так и останутся.. .