28 освітніх реєстрів МОН стали доступні онлайн

Міністерство освіти оприлюднило реєстри закладів освіти, документів про освіту, сертифікатів ЗНО тощо

28 освітніх реєстрів МОН стали доступні онлайн

Міністерство освіти і науки відкрило доступ до 28 реєстрів даних, з якими відтепер можна ознайомитись на Єдиному державному порталі відкритих даних.

Зокрема, серед оприлюднених даних – реєстри закладів освіти всіх рівнів, а також наукових установ, реєстри документів про загальну середню, професійно-технічну та вищу освіту, національний репозитарій текстів, реєстри технологій, створених чи придбаних за бюджетні кошти.

Також на сайті опублікований реєстр сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, деперсоніфіковані дані учасників ЗНО з кожного навчального предмета, деперсоніфікований реєстр студентських (учнівських) квитків тощо.

За словами міністра освіти і науки Ганни Новосад, метою відкриття реєстрів є максимальне спрощення комунікації між МОН та громадянами.

«Тепер дані наших реєстрів не просто доступні, їх дійсно зручно шукати та використовувати для власних потреб. Користувачі порталу не тільки бачать кожен набір даних перед завантаженням, але й можуть дати зворотній зв’язок з побажаннями чи зауваженнями. Цей двосторонній зв‘язок надзвичайно важливий для нас», – зазначила міністр.

Відкриті реєстри даних МОН

Освіта.ua
12.01.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів