Подарунки до Нового року, які допоможуть дитині в навчанні
PR

Супер-помічники: подарунки до Нового року, які стануть в пригоді дитині в навчанні

Подарунки до Нового року, які допоможуть дитині в навчанні

Батьки намагаються робити подарунки на Новий рік, які принесуть радість і користь дитині. Для школярів в основному вибирають предмети, корисні в навчанні. Гарна ідея - електроніка. Що наприклад? Ноутбук, звичайний або графічний планшет, проектор, інтерактивний стіл тощо.

Ноутбуки та планшети в процесі освіти

Новорічні знижки в магазинах техніки – можливість купити хороший ноутбук за привабливою ціною. Пристрій буде корисний наступним:

  • швидкий пошук необхідної інформації;
  • набір текстів для рефератів і доповідей з подальшою печаткою;
  • установка і використання розвиваючих програм.

Це ж стосується планшетів, особливо, якщо до гаджету підключити портативну клавіатуру.

Особливості графічного планшета

Якщо ви підшукуєте новорічні подарунки для дітей, що займаються творчістю, задумайтеся про графічну таблицю. Юні художники напевно будуть у захваті! Це цікава заміна звичного полотна і кистей. Малюнки, які буде створювати дитина, моментально оцифровуються. Це виведе творчість на новий рівень.

Проектори для навчання

Проектор – пристрій, який дозволить зануритися на граничну глибину освітнього процесу. Інформаційне взаємодія, яка здійснюється на візуальному рівні, дозволяє простіше і краще засвоювати інформацію.

Новорічні знижки на електроніку – привід звернути увагу на стереоскопічні моделі пристроїв, які здатні працювати з 3D-зображенням. Дитині напевно буде цікавіше вивчати географію або біологію з повним зануренням у предмет. А що допоможе домогтися глибокого занурення краще, ніж 3D-візуалізації?

Інтерактивний стіл

Новинка в світі дитячої електроніки - інтерактивні столи. Предмет дорогий, тому новорічний розпродаж - найбільш вдалий час для покупки.

Стіл виконаний у вигляді пристрою з сенсорним екраном, всередині якого поміщений потужний комп'ютер. Пристрій використовується як:

  • полотно для малювання;
  • поле для розвиваючих ігор;
  • книга або зошит;
  • музичний інструмент.

Подарувати дитині щасливі емоції і користь одночасно реально. Потрібно тільки уважно підходити до вибору подарунків!

Освіта.ua
28.12.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
luchija
Для liketaurus: ...Онегин полетел к театру, Где каждый, вольностью дыша, Готов охлопать entrechat, Обшикать Федру, Клеопатру, Моину вызвать (для того, Чтоб только слышали его) ( О. С. Пушкін). Мені здалося, що й ви написали свій коментар з цією метою, грамотний ви наш.
liketaurus
Кількість "мовних" помилок в цьому тексті - просто за межами можливого:( - купа русизмів, неправильних зворотів та дивних поєднань слів. Та й сам тест досить дивний... Якщо вже пишете "ні про що", то хоч дайте кому-небудь, хто з українською "на ти", почитати текст, який плануєте оприлюднити...