У МОН відбулась передача влади і перехідних книг

Лілія Гриневич привітала міністра освіти і науки Ганну Новосад з призначенням на посаду

У МОН відбулась передача влади і перехідних книг

Лілія Гриневич привітала нового міністра освіти і науки Ганну Новосад з призначенням на посаду та вручила їй перехідні книги з описом реформ, які здійснювало відомство у період її керівництва. Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки.

За словами Лілії Гриневич, призначення Ганни Новосад на посаду міністра освіти і науки є одним із найвдаліших рішень цього уряду.

«Ви є людиною, яка є співтворцем багатьох позитивних змін, що ми здійснили за останні три роки. Крім того, ви розумієте їхню природу та причини. Я впевнена, що усе це стане запорукою розвитку освітньої галузі. Я бажаю вам нових ідей, можливостей для їх втілення, відданої та професійної команди, яка буде підтримувати в моменти перемог і невдач. Зараз перед вами стоятиме багато викликів, оскільки реформа освіти охоплює велику частину суспільства. Тож я хочу, щоб ви знайшли порозуміння і були лідером цих великих змін», – наголосила Гриневич.

Зі свого боку Ганна Новосад подякувала Лілії Гриневич за нові управлінські підходи та цінності, які вона заклала у шкільну реформу.

Також під час зустрічі Лілія Гриневич подарувала новій очільниці дві перехідні книги, куди увійшов опис реформ, що здійснювало міністерство протягом 2016-2019 років.

Першу книгу присвячено реформі Нової української школи. До неї увійшли результати перших двох років впровадження НУШ, календар, за яким мають відбуватися зміни, враження батьків та вчителів від навчального процесу дітей.

Друга книга містить докладну інформацію про роботу міністерства за іншими напрямами. Йдеться про напрацювання у сфері інклюзивної, дошкільної, професійної та вищої освіти, науки та інновацій, співпрацю з міжнародними партнерами тощо.

Освіта.ua
30.08.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven 2
Курва передала владу курві. Більше тут нічого сказати. Знищення колись потужної освітньої системи України продовжується.
я
пусть ЗНО пройдет, а потом в министры идет. Безграмотные грантоедки развалили школу и вузы, занимаются диверсией.
нарешті
пані Гріневич може з чистою совістю прийти в школу і втілити ідеї своєї НУШі в практику. І не забуде про дитиноцентризм, і здійснюватиме компетентісний підхід, і запросить вчителів на свої відкриті уроки! Чи СЛАБО, пані Лілю?
Л
Для нарешті: ПІДТРИМУЮ. УСЯ ВЧИТЕЛЬСЬКА СПІЛЬНОТА ЧЕКАЄ пані ГРИНЕВИЧ у стінах школи ( бажано сільської). А ми будемо " брати приклад".
Коментувати
Роман
Хібна в країні серед 40 млн населення не знайшлося спеціалістів на таку важливу посаду? У нас є успішні керівники вишів, є викладачі- науковці, є вчителі професіонали, директори шкіл, ліцеї. Назвіть хоча б три причини, чому це незрозумілохто призначили міністром?
Юрій
Тепер - аудит з зустрічною перевіркою по управлінням освіти, кошторисам державних видатків ВНЗ та інших видатків держави на освіту. І фейк розсіється.
Citzipin
В Мон нічого не змінилось: замість однієі грантоідки заступила нова. Ось іх риторика- «вчителі- бездарі, директори - узурпатори, ректори- феодали, атестація, ліквідація, скорочення...» А тепер навчальна гра: складіть речення за допомогою цих слів!?
Яке їхало
таке здибало.
Л
Для Яке їхало: ПОГОДЖУЮСЯ
Н
Жах
Ісак
Справді жах а не міністр. Це сором для України.
Коментувати