Dev Education: омріяна кар'єра айтишніка
PR

Отримати якісну IT-освіту з можливістю працевлаштування можна в школі Dev Education у Дніпрі й Києві

Dev Education: омріяна кар'єра айтишніка

Хочете отримати затребувану професію або всерйоз задумалися про зміну вектора діяльності? Розгляньте варіант роботи айтишником. На Вас чекають вільний графік, цікава робота, дружна команда і робота над вирішенням корисних для суспільства завдань.

Отримати якісну IT-освіту з можливістю працевлаштування можна в школі Dev Education. Філії діють в Дніпрі й Києві. Програма курсу триває від 3 до 4 місяців, і відразу після здачі іспитів можна подавати резюме в компанії, що цікавлять.

Чого можна навчитися

Програма складається з базового курсу і 5 профільних дисциплін. Записатися на вступний курс рекомендується тим, хто не займався програмуванням взагалі.

Для засвоєння конкретних інструментів потрібна база. Програму можна засвоїти за 4 місяці, приділяючи навчанню не більше 12 годин на тиждень. А це означає, що відвідування лекцій можна поєднувати з основною роботою чи навчанням.

Спеціальні курси присвячені:

  • вивченню популярної мови Java;
  • основам FrontEnd розробки;
  • створенню додатків під iOS;
  • тестуванню програм;
  • PHP розробці та управлінню проектами.

Кожна з представлених професій унікальна, затребувана на ринку праці та дозволяє розкрити свої найкращі якості.

Успішні випускники

Після закінчення навчання педагоги просять випускників відписуватися, де і через скільки вони знайшли роботу. Це дозволяє не тільки підтримувати зворотний зв'язок, але і наочно демонструє абітурієнтам переваги навчання в DevEducation.

Освіта.ua
26.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів