Гриневич розповіла, над чим працюватиме у політиці

Однією з політичних цілей міністра Лілії Гриневич стане захист досягнень в освітній сфері

Гриневич розповіла, над чим працюватиме у політиці

Однією з політичних цілей міністра освіти Лілії Гриневич, яка братиме участь у виборах до Верховної Ради з партією «Українська стратегія Гройсмана» є захист досягнень в освітній сфері. Про це вона сказала під час виступу на партійному з'їзді.

«Цьогоріч ми вже випустили першокласників Нової української школи. Але потрібно розуміти, що освітня реформа - це марафон на десятиліття. Це десятиріччя мозольної праці, робота зі змістом, робота з учителями, оновлення освітнього простору, постійний пошук грошей на ці зміни. Одна слабинка на цьому шляху і праця десятків тисяч людей буде знівельована, а очікування батьків і дітей зраджені», - сказала Гриневич.

За її словами, цього не можна допустити.

«Тому потрібні вартові змін — люди які захищатимуть наявні досягнення. Які будуть боротись за позитивні результати праці, яка вже була зроблена і яка ще мусить бути зроблена. Ми не маємо відступити ні кроку назад. І тому я сьогодні тут», - наголосила міністр.

Також вона підкреслила, що політика це шлях до справжніх змін.

«І тільки так можна відстояти Нову українську школу, реформувати систему оплати праці вихователів, вчителів, викладачів, науковців, продовжити оновлення професійної освіти, модернізувати вищу освіту, розвинути можливості для наукових досліджень, розбудовувати мережу центрів колективного використання наукового обладнання і ще багато інших потрібних кроків», - сказала міністр.

«Я вірю, що це мій обов'язок і я його виконуватиму у цій команді. Ми сьогодні не маємо права вмити руки. Ми маємо зробити зміни незворотними. Я хочу подякувати кожному, хто не шукає слави, трофеїв і навіть вдячності. А готовий до складної щоденної роботи, яка насправді і приводить нації до успіху і процвітання», - резюмувала Гриневич.

Як відомо, міністр освіти і науки Лілія Гриневич братиме участь у парламентській кампанії у першій десятці списку політичної партії «Українська стратегія Гройсмана».

Освіта.ua
07.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
12345
Пані міністр виконує вказівку Супрун-Сорос -розвалити медицину з середини: придумали екзамен з англійської після третього курсу-Кроку їм мало. Це щоб вигнати на вулицю побільше студентів. Не вистачає медсестер -студенти після третього курсу підробляли у лікарнях -тепер, якщо не здадуть англійську -відрахують. Українським пацієнтам все одно як добре медсестра знає англійську,аби знала медсестринську справу. Кричати хочеться- у нашій місцевій лікарні,наприклад,просто жах :медсестер майже немає,а рентген роблять лише по буднях до двух годин -немає кому. Якщо потрібно у інші години,або у вихідніі...І пані міністр теж докладає до такого безладу руку-виганяючи студентів на вулицю. Про наслідки Ви подумали? Тільки не потрібно розмов про професіоналім. Ви самі не професіонал,якщо не вмієте прораховувати ситуацію наперед і не можете сказати ні "професіоналам" з Америки.
Пацієнтка
Для 12345: а нічого, що медики ще й латину мають знати? Як вони її можуть вивчити в університеті, якщо за 11 років школи та 3 роки універу навіть англійську не засвоїли?
Коментувати
Виборець
Середня школа за Гриневич! Квіт- це падло. А от вища школа з шаровим - ми проти . Це нещастя!!!
Вісла
Нехай спочатку розбереться з бардаком, що твориться в УЦОЯО з недолугістю їх фахівців, які навіть недвозначних тестів скласти не можуть. Та понесе за це відповідальність разом з керівниками УЦОЯО та укладачами тестів і рецензентами, що затверджують програми ЗНО і рекомендовані підручники. А то взяли за моду - «після нас хоч потоп». Пані Гріневич, хто понесе відповідальність за розбіжності у програмі ЗНО, рекомендованих вашим міністерством підручниках та за халатно роботу УЦОЯО, фахівці якого не можуть за рік скласти адекватних тестів? Навчіться вже признавати свої ж помилки!
Родион
Гриневич не повинна піти так просто. Необхідний аудит діяльності її ставлеників в регіонах: начальників департаментів, відділів, занадто "продвинутих" директорів шкіл. Чи варті ці "реформи" потрачених мільярдів? По кожному навчальному закладу потрібно розібратись з закупівлями, ремонтами, харчуванням, оздоровленням. Фінансування "нової школи" - особливе питання, де ціни в рази вищі за ринкові. Кадрові питання і призначення "по понятіям" - конкурси для видимості. Корупція перекреслила все задумане, і жаліти нічого.
?
В чём ценность данного кадра? В школу ей нужно идти,чтоб ощутить всю " прелесть" её горе-реформ!
Саньок
Гройсмана поважаю. Але голосувати за нього не буду. Його велика помилка - №2 у списку партії - Гриневич. Краще хто завгодно - тільки не ця дама. Реформи - це добре, але не зарахунок життя учителів початкових класів. Це ж геноцид за професійною приналежністю.