Гриневич продовжить роботу в МОН у перехідний період

Міністр освіти не виключила можливості участі у дострокових парламентських виборах

Гриневич продовжить роботу в МОН у перехідний період

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич продовжить працювати на своїй посаді на час перехідного періоду, про це повідомляє 5 канал.

«На даний момент я планую працювати. В нас літо – «гарячий період», і ми будемо працювати. Зрозуміло, що уряд може змінитися тільки тоді, коли коаліція в парламенті запропонує новий склад уряду», – заявила Гриневич після засідання Кабінету Міністрів у середу, відповідаючи на питання, чи планує вона йти у відпустку на передвиборчий період.

Стосовно ж того, чи має намір міністр брати участь у парламентських виборах, вона відповіла, що поки не вирішила.

«Я поки думаю над цим. Що мене підштовхує до цього – нам потрібно продовжувати «Нову українську школу», є багато різних ініціатив, є закони, які ми розробили в Міністерстві освіти. Я розумію, що тут потрібен вплив на цю ситуацію, тому, можливо, мені доведеться прийняти рішення йти на вибори», – додала Гриневич.

Водночас вона констатувала, що команда Володимира Зеленського поки не проводила з нею консультацій.

На питання, чи зацікавлена вона в тому, щоб очолити Міністерство освіти в новому уряді, Гриневич відповіла: «Для цього я повинна ще зрозуміти, яке ця команда має бачення розвитку освіти і науки в Україні. Для того щоб співпрацювати, потрібно мати спільну платформу і бачення змін. Поки такої дискусії в нас не було».

Освіта.ua
23.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катерина
Доброго дня. На 6-7 тисяч це ще багато на мінімалку 3 248 на руки з усіма ПДВ. Я, як мама 8-ми річної дитини не побачила зовсім нової української школи. Лише "пыль в глаза". я вам скажу так, у школі вчителі не кричать, а "арут" на дітей, книжки важкі. Діти морально виморіні, кожа друга дитина в окулярах і ніхто про неї не думає. Сидять по 5 уроків у 1 та 2 класі. Вчителі і за 100 грн. не вболівають за свою справу, провели урок і всі вільні. консультацій не має. У школах до 40 дітей у класі, про що тут можна говорити. За що держава платила ій гроші.
Лара
Для Катерина: А лікарі залишаються на безплатні консультаціі? Може, продавці в магазині після зміни працюють безкоштовно? А "арут" до тих дітей, яких батьки привчили лише до такоі манери спілкування.
Коментувати
Богдан
Правильне рішення для Гриневич - це піти з посади міністра освіти України. Можна на пенсію бо має педстаж. А можна вчителем хімії чи біології у львівську школу №7 чи №53 є вакансії. Рідні стіни допомагають. Життя триває нехай спробує колишній міністр прожити на 6-7 тисяч зарплати. Адже таку зарплату вона встановила для українських вчителів. На жаль вона дбала тільки про себе і Хобзея. Про вчителів вона недбала. Тому її профспілка МОН не погоджується з нею щодо оплати праці педагогів і виконання ст.61 Закону України "Про освіту".
Родион
Міняються президенти, міністри, депутати ... А що в київських провінціях? Влада місцевих феодалів непорушна - хіба що рокіровки з одного крісла в інше. Чи могли люди голосувати на виборах за П.П., якщо його місцевий штаб очолював відвертий хапуга, який "волонтерами" призначив собі подібних, готових "агітувати" за будького - лиш би гроші. Люди голосували не за ЗЕ, і не проти П.П. Люди проти місцевого свавілля, проти корупції та неправди, що і уособлюють місцеві керманичі. Це стосується і освіти.
Надія
Я вчитель НУШ. Звичайно важко працювати в час кардинальних змін, але під час роботи міністра Гриневич, я вперше, за 25 років свого педагогічного стажу, побачила матеріально- технічне забезпечення школи з боку держави. За що щиро дякую!
Родион
Для Надія: А Ви звернули увагу на ціни цього "забезпечення"? Чому в вільній продажі ці товари в 2-3 рази дешевші? А яка якість?
Богдан
Для Надія: Матеріально-технічне забезпечення школи здійснюється за бюджетні кошти.Отже за кошти платників податків. За наші з вами відрахування до держбюджету.
Коментувати
Путро
Після Табачника все надія була на Гриневич, але вона пропала у лабіринтах освітрього закону проти нац. меншин
Sabrina
Наверное, не стоит думать, что с изменением фамилии министра что-то поменяется. Процесс уничтожения образования и дебилизации детей в стране запущен. Денег на зарплаты работникам системы образования в бюджете ОТСУТСТВУЮТ. Уйдет одна марионетка, придет другая ей на смену. Что изменится?
Вчитель
Концепція в тебе одна- взяти ручку і написати заяву про звільнення з посади. Це єдине, що ти заслуговуєш своєю "працею" убоге
Кузьма
Йди вже ради Бога і не муч цих нещасних педагогів!
Местный
Тебя и твоих грантоедов надо выкидывать с кабинетов. Акцентирую внимание на словах Зеленского, что лучшее, что вы можете сделать - уйти.