Школярів і студентів інформуватимуть про НАТО

МОН затверджений план реалізації Концепції інформування з питань євроатлантичної інтеграції

Школярів і студентів інформуватимуть про НАТО

Міністерством освіти затверджений план заходів МОН на 2019 рік щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017 - 2020 роки. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Документом визначені заходи, що реалізовуватимуться Міністерством освіти у напрямі інформування громадськості у питаннях євроатлантичної інтеграції.

Зокрема, МОН у 2019 році планує взяти участь у проведенні Всеукраїнської інформаційно-роз'яснювальної кампанії щодо змісту і засад взаємодії України з НАТО та ролі НАТО у зміцненні міжнародної стабільності і безпеки.

Також МОН має намір взяти участь у проведенні роз'яснювальної кампанії про «поступи України на шляху до євроатлантичної інтеграції, зокрема щодо впровадження демократичних реформ, використання потенціалу практичної допомоги держав - членів НАТО».

Цільовою аудиторію зазначених кампаній є учні закладів середньої, професійної освіти, студенти закладів вищої освіти, педагогічні, науково-педагогічні працівники та керівники закладів освіти.

Міністерство освіти також планує сприяти розповсюдженню коміксів освітнього спрямування для школярів, виготовлених Держкомтелерадіо.

Для студентів вишів буде проведено інформаційний день Програми НАТО «Наука заради миру і безпеки».

Окрім цього, у плані Міносвіти передбачено проведення тематичних уроків, виховних годин, диспутів, конкурсів, творчих робіт, інформаційних марафонів для школярів та навчальних семінарів і конференцій для студентів. Ця робота має здійснюватись протягом 2019 року.

Директорату науки, директорату вищої освіти і освіти дорослих, директорату професійної освіти, директорату дошкільної і шкільної освіти доручено щоквартально звітувати про виконання плану.

Освіта.ua
08.04.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Родион
Міністерські динозаври не усвідомлюють, що в часи ІКТ було б лише бажання отримувати інформацію. Це ж не п’ятидесяті роки, коли на все село був один телевізор з одним каналом. Цю владу ніщо не вчить: вже доінформувалися і з мовою, і з Томосом, і з армією. Результати - на виборчих дільницях. І чи потрібна Україна в НАТО з нашими свинарчуками.
Witalina
Ще один циркуляр! Вже були подібні інструкції і концепції. Вчителі навіть проходили курси по європейському вибору, були курси за вибором і факультативи в 10 і 11 класах.МИ ВЖЕ ЦЕ ПРОХОДИЛИ! НАС , вчителів, переконувати НЕ ПОТРІБНО ! Дайте ЄВРОПЕЙСЬКІ ЗАРПЛАТИ! А то одне бла- бла- бла!
Yurata
Типова "промивка мізків". На жаль, вчителі (жінки, як водиться) у нас вкрай слухняні. Не сказати б дресовані. Будуть інформувати за інструкцією. Вже з Бандерою доінформувалися - виросли цілі покоління неонацистів. Малограмотних, але вкрай свідомих.
Ооо
Эта власть, прежде чем подохнуть, ещё много дерьма и трупной вони привнесёт во все отрасли . Спешат, а то не успеют, как на собственные похороны....
Ім'я
Переплюнули таки СССР по маразму, пропагандисты министерские. Совки нового типа. Видимо, это наследственное, не избавиться украинцам от этого никогда.
Сарказм
Выглядит не как информирование а как пропаганда. А нет не выглядит. Это и есть пропаганда. И как раз таки где ей не место