Гройсман заявив про позитивну динаміку зарплат

За словами прем'єра, у доларовому еквіваленті середня зарплата вже перевищує 380 доларів

Гройсман заявив про позитивну динаміку зарплат

Мінімальна зарплата в Україні за останні три роки зросла втричі – у доларовому еквіваленті з близько 50 доларів у 2016 році до 150 доларів у 2019 році. Про це сказав прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

«Коли наш уряд приступив до виконання обов’язків, мінімальна зарплата була близько 50 доларів, а тепер 150 доларів. Зростання – втричі», – заявив Гройсман.

За його словами, таку ж динаміку демонструє і середня заробітна плата. Зараз у доларовому еквіваленті вона перевищує 380 доларів, хоча ще три роки тому була вдвічі меншою.

«Я розумію, це теж небагато, але ми йдемо вперед, а не назад. Політика уряду дала можливості Національному банку сформувати резерви на початок року понад 20 млрд дол. Це максимум за останні 5 років. Показник інфляції зараз менший 10%, хоча ще у 2015 році мали понад 40%», - зазначив прем’єр.

Освіта.ua
25.02.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна Яковова
Мінімальна зарплата зросла втричі,а ціни в десять разів...чому про це не говориться? Середня заробітна плата перевищує 380 дол.??? !!! Це ви освітянам пишете?!!! Працівники вищих навчальних закладів отримують 4-5 тисяч, це позор!!!! Гройсман на хмарці живе
учителька
Спустіться прем’єре на Землю! Районні відділи освіти виживають учителів за для створення нових вакансій. Не виняток Кіцманський район у якому я проживаю. Чому до цього часу всі обов’язки не передані територіальним громадам? Для чого ви проводили децентралізацію якщо далі районо має приходити і перевіряти мою документацію? Якщо я маю досягнення, по якій причині мені вже 10 років тільки підтверджують вищу категорію? Якому народові треба методистів, які не мають жодної професійності тому через це містяться на звичайних педагогах. Гріш ціна ваші реформі освіти.
Вчитель
Для лохів можна гнати всяку пургу. вони все одно зомбовані лєнтяйкю. Більше вони і не заслуговують. А я забув, слава у каріни
Местный
Обосраться и не встать, что хоть он видит позитив. И можете меня минусовать и удалять. Но правда скоро всплывёт. Ещё не долго осталось всяким Гриневичам, Квитам и Сосун во главе с их конченым президентом.
Олександр
Тотальна корупція і псевдопатріотизм Верховного Головнокомандуючого та його приспішників. Друзі Президента крадуть на оборонці (секретні переписки) /// Наші гроші №257-258 (2019.02.25) https://www.youtube.com/watch?v=lGTf2nUyxfw&feature=youtu.be
Випускник
Для Олександр: передивився, ні фактів, ні документів. Це і я так можу написати, це-по перше, а по-друге, при чому тут приспішники до президента, а ви точно знаєте, чим займаються ваші друзі? Може вони, поки ви тут писульками займаєтеся, вони наживаються на оборонці, то ви маєте за них відповідати? )))). Для цього є суд, до вашого відома. А взагалі, займайтеся агітацією десь у другому місці, тут обговорюються інші питання.
Коментувати
Науковець
За часів Януковича працював науковим співробітником в Національній академії наук України. Зарплата була 4000 гривень (тобто 500 доларів за тодішнім курсом). Проїзд, комуналка і продукти коштували в 3-4 рази менше ніж зараз. Нині працюю старшим науковим співробітником в Національній академії медичних наук України. Зарплата 6000 гривень (тобто трошки більше 200 доларів за нинішнім курсом). А х.йовий ж.д щось меле про покращення. Де воно? Бачив на ютюбі відео "Бидло - це найкращий електорат". Свята правда!
НС
При Януковиче у преподавателя вуза, доцента, была зарплата 400 евро, при этом евро тогда был по 10 грн. Сейчас зарплата - 230 евро, сам евро подорожал более чем в 3 раза. Про цены и тарифы тогда и сейчас говорить не буду. Гройсман нас считает быдлом, раз так безбожно врет.
Олексій
Комуналка була 50 доларів, зараз 200. Не в мінімальній зарплаті щастя. Продукти вже вище по ціні європейських. Медицина, як і вища освіта платна. Дороги розбиті і всіх чекає транспортний колапс...
Гість
Пі пі пі пі пі.... Просто пі#дец! 380 долларів матері вашій ковінька в кого? Я на двох роботах ішачу в мене стільки немає. Ну збрехав так збрехав пархатий словами не вдавився.
Марія Іванівна
Для Гість: Може, вам поміняти роботу? Працюю в школі. Маю 26 годин навантаження. Зарплатня - близько 400 дол.
смарвар
Так це ж за 26 годин .А вони є не у кожного вчителя . А за 18 годин - 275 дол. Отак прочитають Ваш коментар і всі вірять , що вчителі гроші "гребуть лопатами". Та й важко повірити , що ви в змозі провести всі 26 годин на високому рівні. Напевно, що на останніх уроках Ви вже не підіймаєтесь зі стільця , а збільшуєте самостійну роботу учнів. От якби за учительську ставку ( 18 годин) Ви отримували 400 доларів - то це було б непогано, але і не відмінно. Тому що вдома підготовка до 26 годин займе ще уйму часу - вже неоплаченого Вашого часу, сорі - не Вашого , а часу на спілкування, якого ви позбавили чоловіка і дітей . А чи вистачить цих 400 доларів на відновлення Вашого духовного і фізичного здоровя, на красивий одяг , зачіски - діти хочуть бачити красивого, сучасного , моднього , здорового вчителя . Плюс канцтовари, самоосвіта....А тому - ВЧИТЕЛЕМ може бути одинока, нічим необтяжена особа - волонтер. при такій зарплаті
Коментувати