Osvita.ua Новини Освіта увійшла до п'яти пріоритетів уряду в 2019 році
Освіта увійшла до п'яти пріоритетів уряду в 2019 році

Розвиток людського капіталу стане одним з пріоритетів діяльності Кабміну в 2019 році

Освіта увійшла до п'яти пріоритетів уряду в 2019 році

Розвиток людського капіталу стане одним з пріоритетів діяльності Кабінету Міністрів в 2019 році. Про це сказав прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час презентації ключових цілей і орієнтирів на наступний рік.

«Ще один пріоритет – розвиток людського капіталу. Він про якісну освіту – шкільну, професіонально-технічну, інклюзивну, про освітні онлайн-ресурси та можливість перекваліфікації громадян незалежно від віку», - сказав Гройсман.

Він також повідомив, що 17 грудня в Брюсселі було підписано угоду з ЄС про розвиток професійно-технічної освіти. Обсяг фінансування – понад 50 млн євро.

За його словами, виконання угоди дозволить суттєво змінити філософію профтехосвіти – оновити базу та запровадити принципи дуальності.

Іншими пріоритетами діяльності уряду в 2019 році стануть підсилення економічного зростання, ефективне урядування, верховенство права та боротьба з корупцією, а також питання безпеки та оборони.

Освіта.ua
18.12.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Правдоруб
Гройсман не бреше, тільки коли мовчить. В цей час він зайнятий вигадуванням нової брехні. Бачив на ютюбі чудове відео. Називається "Бидло - це найкращий електорат". Рекомендую подивитися усім! Може хоч після цього ви перестанете бути бидлом і тоді в країні життя почне змінюватися на краще.
Правдоруб
Для Правдоруб: пора Українцям брати приклад з французських "жовтих жилетів".
Коментувати
Олександр
Освіта увійшла до п’яти пріоритетів уряду в 2019 році - Гройсман. П Председатель правления "Укрзализници" Евгений Кравцов получает в среднем около 920 000 гривен (30 тысяч евро) в месяц... Зарплаты остальных топ-менеджеров железнодорожных компаний в Европе значительно ниже: руководитель MÁV Magyar Államvasutak Zrt. (Венгрия) получает 17,9 тыс евро в месяц; руководитель České dráhy, a.s. (Чехия) - 16,7 тыс евро в месяц; руководитель Lietuvos geležinkeliai (Литва) - 6,6 тыс евро в месяц. В 2019 году заработная плата члена наблюдательного совета УЗ увеличится вдвое - с 252,6 тысяч гривен до 505,3 тысяч гривен. Оклад административно-управленческих работников "Укрзализныци" в среднем возрастет в три раза - с 44,2 тысяч. гривен до 144,7 тысячи гривен. Оце пріорітети любих друзів Рошен!!!, а освіта пасе задніх у політиці влади.
Сенатор
Прочитавши заголовок статті мені зразу ж згадалась цитата з одного відомого фільму: "Значит будут грабить".
Местный
Это в честь этого финансирования образования сократили? Цитирую: "Середня та нова українська школи» скоротили фінансування на 100 мільйонів гривень порівняно з 2018 роком."; "«Всі кажуть, що треба підтримувати професійно-технічну освіту, – продовжує Анна Романова, – а на підготовку робітничих кадрів також зменшили фінансування на мільйон гривень. "
Елентій
Пан Гройсман забув за вищу освіту!! Мовить про школу, про работяг , профтехосвіту, але ніц про еліту , основу економіки знань. Навпаки руйнують кафедри через збільшення співвідношення викладач : студент!! Записали в закон Про бюджет таку єресь.
Ed-Wault
А толку... Всё равно они не способны на какие-то адекватные реформы, кроме смены вывески

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!