Медкартка для школи й дитсадка скасована, - МОЗ

Згідно з наказом МОЗ, з 13 березня медична карта дитини для вступу до школи та дитсадка є непотрібною

Медкартка для школи й дитсадка скасована, - МОЗ

З 13 березня набрав чинності Наказ МОЗ України № 157 від 26.01.2018, згідно з яким для вступу до школи або дитячого садка медична карта дитини є непотрібною. Її форма є недійсною, від батьків не мають права її вимагати.

Виконувач обов’язків міністра Уляна Супрун розповіла, що скасовується низка форм первинної облікової документації, серед яких і медична карта дитини для вступу в школу та дитячий садок. «Діти мають пройти тільки звичайні медичні огляди у свого лікаря та отримати стандартну довідку», – наголосила чиновниця.

Як повідомляється на офіційній сторінці Міністерства охорони здоров’я у Facebook, порядок огляду дітей до навчальних закладів також чекають зміни, про які українців проінформують пізніше.

Крім того, зазначається, що всі дані про дитину мають зберігатися не в навчальному закладі, що суперечить сучасному законодавству, а в лікаря, якого обрали її батьки, підписавши відповідну декларацію.

Освіта.ua
14.03.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алена
щеплення мають вимагати в дит. садку?? батьки які відмовилися від щеплень своїй дитині, таку дитину візьмуть в дит. садок?
Ольга
А як щодо щеплень їх мають право вимагати , якщо батьки не роблять дитині щепленя таку дитину візьмуть до дитсадка та школи?
МЕДСЕСТРА ШКОЛИ
ЦЕ ПОГАНО .НЕМАЄ ЧОМУ РАДУВАТИСЬ .ДІТИ ЧИМ РАЗ ТИМ У ННИХ СЛАБШЕ ЗДОРОВЯ І СКІЛЬКИ СМЕРТЕЙ БУЛО У ШКОЛІ .... А ТЕПЕР ЖОДНОЇ ІНФОРМЦІЇ ПРО ДІТЕЙ ЯКІ ЙДУТЬ У ПЕРШИЙ КЛАС .......................
Прозаседавшимся с " бомажками"
" Всі дані про дитину повинні зберігатися в лікаря". Хорошо, что хоть на третий почти десяток незалежности до кого-то дошло, что школа и поликлиника разные вещи. Однако, буквально вчера потребовали " бомажку"- " Попередній стан охоплення дітей літнім оздоровленням" и там есть графа" кількість дітей на ДО( диспансерному обліку).
1
Краще б прибрали нікому непотрібний листок здоровя. А то давай, класний крівник, вибивай кожного року цю писульку з кожного. Бо більше ж немає чим зайнятися вчителю, крім як відписки ці збирати
Света
Мне интересно другое. Если ребенку на уроке станет плохо, а в школе нет никаких медицинских данных. Кто будет отвечать. Как всегда учитель.
марія
Для Света: а хіба у школі потрібна мeдична докумeнтація. Є листок здоровя і цього досить. Для чого вчитeлю щe й брати на сeбe нe свою функцію, що з тоі докцмeнтаціі ми можeмо для сeбe взяти. А то соціальну складову пильнуй, мeдичну пильнуй, а коли вчити. Добрe, що скасували.
Євгенія
вибачте,а коли на фізичній культурі дитина на підготоачій групі а в неї лише із зором проблеми їй що тоді не займатись зовсім...???вчитель не буде брати на себе відповідальність тому що не знатиме діагноз....а коли змагання зовсім нікого брати з дітей тому що в них приймають участь тільки діти з основної групи...вважаю не доречним відміну листка здоровья
Учитель-Мучитель
Чому вчитель не знатиме діагноз? Ви читайте уважно, кажуть документація буде просто в іншому місці. Не проблема буде запросити школі дані про учня. Батьки беруть відповідну довідку, яку виписує сімейний лікар і приносить в школу. В чому проблема?
Коментувати
Ганна
Щось зник проект наказу про вступ до 1 кл. Адже там у переліку документів є мед форма. То вона потрібна чи ні? Якщо наказ вступить в силу до закінчення цього навч. року, то ми повинні попередити батьків першокласників, проходити терміново в квітні медогляд, чи чекати літа. Ми не можемо дати батькам точну відповідь, у нас міністерства кожен свої закони вводить.
Елена Косенко
Для Ганна: в переліку вказана форма 086-1/о, це не медкарта, а медична довідка, а не 026-о (а це медкарта, яку скасовують).
Ганна
Дякую
Учитель, батько
Ви не переймайтесь! Наше міністерство може за 2 години відмінити все! Тому чекайте нових правил і нових довідок )))))
Коментувати