У Києві триває найбільша освітня виставка

Відвідувачі виставки можуть отримати інформацію про освітні програми в Україні і за кордоном

У Києві триває найбільша освітня виставка

У Києві триває робота популярних освітніх виставок "Освіта за кордоном" та "Освіта та кар’єра - 2017". У роботі заходів беруть участь понад 60 закордонних навчальних закладів з різних країн світу та провідні українські виші.

Відвідувачі виставки можуть отримати вичерпну інформацію про освітні програми навчальних закладів в Україні і за кордоном.

Організатори виставок запрошують старшокласників і їх батьків, студентів та інших зацікавлених осіб відвідати виставки та отримати інформацію про можливості навчання для здобуття освіти на програмах різних рівнів.

Українську частину виставки представляють провідні державні і недержавні вищі навчальні заклади.

Навчання за кордоном представлено великими освітніми павільйонами польських, чеських, латвійських навчальних закладів та численними представниками інших країн.

Свої пропозиції також презентують значна кількість міжнародних урядових і неурядових агенцій, що через численні контакти зі своїми університетами-партнерами організовують повний цикл освітніх консультацій від ідеї здобути освіту до супроводу студентів під час навчання.

Виставки працюють з 6 до 8 квітня у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) з 11. 00 до 18. 00. Вхід вільний.

Ознайомитись з переліком учасників виставки можна на онлайн-платформі виставки.

Учасники виставки

Освіта.ua
07.04.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів