Створіть фонд випускників свого навчального закладу

Alumni Fund Ukraine пропонує створювати фонди підтримки українських навчальних закладів

Створіть фонд випускників свого навчального закладу

Неприбуткова організація Alumni Fund Ukraine пропонує створювати фонди підтримки українських навчальних закладів.

Організація заснована українськими випускниками у Швейцарії. Головною місією Alumni Fund Ukraine є створення фінансової, ресурсної та ідейної платформи, що дозволить кожному долучитися до розвитку української освіти, причому зробити це просто, прозоро та надійно.

Серед цілей запуску цієї організації організатори також називають об’єднання освітян і громадських активістів для розвитку їх навчальних закладів та налагодження зв’язків із випускниками в Україні та за кордоном, проведення всеукраїнських і регіональних освітніх проектів.

Для того щоб почати активно працювати з Фондом, потрібно створити осередок «Фонду випускників України». Він створюється локальною командою на базі конкретного навчального закладу і є частиною організації Фонду випускників України. Осередок може об’єднувати випускників, студентів, школярів, викладачів або вчителів конкретного навчального закладу і всіх небайдужих, які разом працюватимуть над підтримкою діяльності та розвитком навчального закладу. Ініціювати створення осередку можна на вебсайті організації alumnifund.org.

Зараз в Україні вже працюють два пілотні осередки Alumni Fund Ukraine: в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» та Івано-Франківському фізико-технічному ліцеї, на потреби яких через Фонд зібрано більше 350 тис. грн.

Першим всеукраїнським проектом організації став онлайн курс з критичного мислення «Наука повсякденного мислення», Університет Квінсленда, Австралія, перекладного та озвученого українською мовою зусиллями Фонду. Цей курс входить в топ-3 масових безкоштовних онлайн-курсів світу за оцінками слухачів. Курс розповідає про те, як люди формують і змінюють свої погляди, як очікування викривляють судження, як приймати більш зважені рішення та вміти розпізнавати маніпуляції. Курс стартував з 22 тисячами слухачів 14-го листопада на вебсайті найбільшої платформи онлайн курсів в Україні Prometheus.

Детальну інформацію про поточні результати та новини Фонду можна отримати на Фб-сторінці Фонду.

Засновники Фонду наголошують, що участь в Alumni Fund Ukraine – це особистий внесок кожного в розвиток української освіти. Кожен бажаючий може стати доброчинцем, меценатом чи прихильником ідеї, створити іменну стипендію для студентів чи вчителів, започаткувати шкільний конкурс чи призовий фонд для університетського проекту або просто приєднатися до фінансування одного з наших усеукраїнських освітніх проектів.

 «Кожен з нас може стати рушієм змін, долучивши свій навчальний заклад до нової мережі, щоб дати можливість іншим підтримати його. Стань співтворцем традиції підтримки випускниками своїх навчальних закладів», - зазначають в Alumni Fund Ukraine.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
20.12.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів