Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
123
Все спрятано, записано на взрослых детей. Лучше бы контролировали, сколько реальных уборщиц, а сколько числится. Деньги получают за замены вакансий. Обложили родителей налогами по 1000 гривен с класса минимально. Вступительные взносы, особенно с иностранцев: молдаване, армяне, грузины, россияне, иранцы, казахи. С учителей собирают 8 раз в году.
Василий Шмындрук
Для 123: А хіба є навчальні заклади, в яких представники адміністрації мають тільки одну особисту зарплатну картку? І технічки - то є дрібязок. Якщо реально перевірити штатний розклад з кількістю працівників, які щоденно ходять на роботу, то як говорять в Одесі, це велика різниця. Але ж хто ту фінансову перевірку буде робити, коли транш сплачено?
Муля
Запрошую. Давайте порахуємо.
Лариса Тросюк
Для 123: Я-тот самый зам. директора, который с директором обкрадывает школу, учителей и родителей. Хоть бы пол-года поработать так как вы пишете. Может в столицах оно и так. А на периферии: замены - не оплачиваются, концелярского - нет, ни одна техничка и пол-часа не переработает, 5-10 грн ни с родителей ни с учителей - не допросишься. Я не боюсь заполнить такую декларацию, но мне обидно за профессию: сколько можно уже опускать УЧИТЕЛЯ. Такое впечатление что все проблемы у стране именно из-за учителей ну и еще врачей.
Коментувати
Іжачок
Кого притягнути до відповідальності за вкрадені,щодня, державою зарплати в учителя?
Ян
А, може, спочатку надати статус держслужбовця, а потім уже переходити до декларацій?
Родион
Подібне декларування в Росії оприлюднило велику кількість шкільних директорів-мільйонерів. І не тільки в Москві, а в багатьох великих містах, і навіть в сільській місцевості. Думаю, в нас буде не менше "сюрпризів". Повна безконтрольність за використанням бюджетних коштів, благодійні фонди, здирництво з батьків, темні тендери, корумпованість управлінської вертикалі - хороший, як ніде грунт для хапуг. І все прикрито благими намірами: оздоровлюємо, безкоштовно харчуємо, будуємо-ремонтуємо і т. д. Звичайно, в порівнянні з суддями-депутатами це ніщо, але небезпека для суспільства теж немала.
Олекса Позняк
Для Родион: наши купят золото и закопают
Коментувати
труд
не розслаблятись, педагоги-скоро віх нас заставлять. Дадуть +200-400грн. а спитають оо
Ян
А чи держава дала мені можливість за двпдцять років накопити грошей на ноутбук і інтернет, щоб заповнити цю довбану декларацію?
Я
У кого как, а у нас в лицее директор сидит на откатах, жду с нетерпением его декларацию.
Да?
Для Я: А что он откатывает в лицее? У вас какой «бизнес-лицей»?
Василий Шмындрук
Для откатов всегда служит стипендиальный фонд и фонд заработной платы. В учебных заведениях полное отсутствие финансового контроля.
Володимитр
Дурня.Ви дуже далекий від школи, особливо сільської!
Коментувати
Кузьміч
Найбільшими "корупціонерами" є заступники керівників навчальних закладів державної та комунальної форми власності. Дійсно - країна ідіотів.
василь
подолаємо корупцію в школі, особливо сільській і заживе країна. просто смішно. розберіться спочатку з декларантами по кабміну і верховній раді, чи там вже всі чесні?
чалдон
А руководителей детских дошкольных заведений опять забыли? Или вы думаете, что там заведующие за получку работают?..
ТАРАС
Для чалдон: Написано-"керівники навчальних закладів". У вас не ДНЗ ? ДДЗ?
Аркадій
Директор НВК, подам декларацію хоч зараз: заробітна плата за рік + 4 роки тому (коли долар був по 8) купив "зломка" Peugeot 2000 року випуску. Про яку корупцію йде мова?
Томик
Обьясните мне - будет ли завхоз заполнять эту декларацию ? Зарплата у меня 1600 грн. и куча ответственности . Подскажите.
Коментувати