МОН і Профспілка підписали галузеву угоду

Профспілка і міністерство готові працювати задля підвищення іміджу професії учителя

МОН і Профспілка підписали галузеву угоду

23 листопада між Профспілкою працівників освіти і науки та Міністерством освіти було підписано нову Галузеву угоду на 2016-2020 роки.

За інформацією прес-служби профспілки, свої підписи на документі поставили голова профспілки Георгій Труханов та міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

За словами Труханова, Профспілка працівників освіти і науки сьогодні є єдиною професійною спілкою освітян, яка підтвердила свою репрезентативність. І підписуючи такий важливий документ, профспілка і галузеве міністерство готові разом працювати задля підвищення іміджу професії учителя й захисту прав та інтересів працівників галузі.

Текст нової Галузевої угоди після реєстрації буде оприлюднений на сайті ЦК Профспілки працівників освіти і науки України.

Освіта.ua
24.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Sergey Struk
Почитавши дописи і переглянувши імена дописувачів видно що дійсно профспілка достала педагогів, якщо всі дописувачі не боти.
Sergey Struk
При всій повазі до профспілки освітян, але вона себе вичерпала. Вона потрібна тільки керівному складу щоб і надалі користуватись благом управління. Така посада як директор у школі, для сучасної школи взагалі не потрібена. Маю для цього безліч аргументів.
Олександр
Профспілки Дніпропетровського пед коледжу - отстой. Залежні від директора, трусливі. Одні Вільні, другі Залежні. Совісті що в тих що в інших нема!!!
Профспілки - школа комунізму
Пробувши у профспілках понад 36 років. Доводилось працювати у різних школах, жодного разу не побачив від них якусь користь для рядових членів профспілки. Вони лише виконують вказівки адміністрації. Ось і ця угода буде вигідною лише профспілковим чиновникам, які лише користуються благами своїх посад і зовсім не переймаються проблемами пересічних
pasufik
Обіцяв пан кожух - тепле його слово. Нашу профспілку давно пора відправити на звалище історії. Прочитали б наші відгуки, може хоч трохи пробудили свою совість!
Іван Ковальчук
Для pasufik: Не розігнати, а реорганізувати. Зараз, як ніколи потрібна спільнота освітян, щоб відстояти свої права. В усіх цивілізованих країнах існують профспілки, а не школи комунізму... Ви що думаєте, там дурніші Вас?
pasufik
Коли хочуть щось зберегти починають реорганізацію. Прочитайте допис колеги вище і Ви переконаєтеся, що я правий. Наша профспілка повністю деградувала і нічого корисного не здатна зробити для нас. Ворона вороні око не виклює. Я занадто близько бачив наших профспілкових бонз, щоб думати інакше, хоча волів би, щоб було навпаки.
Коментувати
PR
А кто вам мешает выбрать нормальных людей в профком. выбираете шо попало, а потом плачете. Так и надо.Потому что проще кого-то винить, чем самому отвечать. А если бы не вышли, а объединились бы, тогда были бы силой, а не карманной организацией.
Іван Ковальчук
Для PR: Повністю з Вами погоджуюсь. Розвалити легше всього...
Коментувати
Володимир
Три роки тому я написав заяву і вийшов з профспілки працівників освіти. Причина - голова профкому захищала і зараз захищає інтереси директора (роботодавця), а не вчителів, звичайних працівників навчального закладу (найманих працівників). Внести зміни і доповнення у колдоговір виявляється(?) не можна, бо теперішній колдоговір укладений до 2018 року(!). Парадокс. У деяких навчальних закладах м.Львова по десять і більше років "люди" "тримаються " за крісло голови профкому, для чого? Усі свої права можна спокійно захистити без профкому, є постанова КМУ 1298 , наказ МОНУ 557, КЗПП. Міністру освіти і науки України потрібно видати наказ про звільнення директорів шкіл, ПНЗ, завідувачів ДНЗ від керівних посад, якщо вони знаходяться на пенсії за віком більше 5 років. Нехай займаються педагогічною діяльністю, якою не займались, хоч мали педнавантаження. І розпочати цей пілотний проект потрібно з рідного Львова.
Жанна
Нікому ця профспілка не потрібна, але ж і вийти чесно кажучи мужність треба мати.
Вчительочка
Для Жанна:Яка ще мужність, чи можливо вже енну кількість років чекаєте покращення? То краще підрахуйте збитки і відразу міжність появиться.
Олекса Позняк
Директора не дают выйти из профсоюза!!!!! В какой стране токое ещё есть???
Іван Ковальчук
Для Жанна: Ви самі розумієте. що Ви написали? Включіть мізки, колего!
Коментувати
Простий вчитель
Взагалі ніяк не можу зрозуміти для чого існує профспілка? Адже за добрих 10 років роботи в школі жодного разу так і не отримав підтвердження її необхідності. Тим більше, що саме профспілка, в більшості випадків, стає чинником котрий фактично блокує всі спроби вчителів відстояти свої права.
Zander
Для Простий вчитель: Это никому не понятно зачем профсоюз! Это как пиявки присосавшиеся к педагогу и только ему вредят, а не помагают!
Іван Ковальчук
Для Простий вчитель: І як же Ви будете відстоювати свої права? Подивіться як це робиться в цивілізованих країнах Європи, шановний. Чи не профспілки це організовують??? "Громадою обух сталить" , а не в одиночку...
Простий вчитель
Невже ви хочете сказати що у нас європейські НЕЗАЛЕЖНІ профспілки, котрі реально відстоюють інтереси працівників? Реалії такі - профспілка -кишеньковий механізм влади під демократичною вивіскою, котрий дозволяє тримати під контролем вчителів (на жаргоні політиків та профдіячів вищого рівня - ""бидло").
Коментувати
Отис
Какие довольные и зажравшиеся морды у этих профсоюзных деятелей. И вы в правду думаете что они будут заботится о вас образователи? У нас в стране плохо не потому что кто то виноват, а плохо потому что вы все работники образования трусы и рабы системы!
Patriot
А кто уполномочил Профспилку подписівать договор????
ДЛЯ Patriot
Для Patriot: http://pon.org.ua/novyny/5041-profsplka-pracvnikv-osvti-nauki-ukrayini-vdpovdaye-kriteryam-reprezentativnost.html = одна організація, яка має репрезентативність, і згідно з законом - укладає договір! але ж і неграмотні бувають колеги!
Коментувати
Оксана
Вийшла з тієї "лжепрофесійної" спілки і назад не повернусь. Знайду, куди витратити 50 грн раз у місяць і 600 у рік. Може, куплю 10 книг - для підвищення іміджу вчителя.
ДЛЯ ОКСАНА
Для Оксана: Вийшла і зразу стало краще жити, еге ж!
Іван Ковальчук
Для ДЛЯ ОКСАНА: Так вона дальше свого носа не бачить. Ось такі за 50 гривень...
Коментувати
борис
Профспілки - школа комунізму. Якщо не маєте розуму, то платіть внески на зарплати старим ідіотам із профспілки.
Педагог
Для борис: Учите историю. Профсоюз существует во всех странах. А если у вас он не работает ,спросите у себя что вы лично для его работы сделали? А то привыкли чтоб ваши проблемы решались без вас.
борис
Для педагог: Не сидіть о четвертій ранку в інтернеті, лікуйте дипресію.
Коментувати
ТАРАС
Краще підписали б до 2065 року!!!! А ви платіть внески і плачте, що у 2018 році зарплати не піднімуть, доплат на платять, стипендія 0. КЛАС-ПРОФСПІЛКА ОСВІТЯН І СТУДЕНТІВ. Совковий пережиток старих пердунів і їх членів найрозумніших.