Перший застосунок для вивчення української

Створено безкоштовний мобільний застосунок для вивчення української мови

Перший застосунок для вивчення української

Команда освітнього проекту «Мова – ДНК нації» створила застосунок «Mova» – перший мобільний застосунок для вдосконалення знань з української мови на платформах iOS та Android.

Завдяки застосунку всі охочі матимуть змогу пригадати основні правила правопису, дізнатися фразеологізми й синоніми, навчитися правильно наголошувати слова та позбутися русизмів. Крім того, зареєстровані користувачі зможуть перевіряти знання й одночасно навчатися, виконуючи тематичні вправи.

«Для вивчення іноземних мов є багато застосунків, а от для вивчення української не було. Ми вирішили це виправити, оскільки відчували таку потребу. Багато людей хочуть удосконалювати свої знання з української мови, а ми намагаємося їм допомагати – створюємо для цього сучасні інструменти. Я вдячна команді, яка повірила в ідею й з таким натхненням реалізувала її», – розповіла Наталія Клименко, засновниця проекту «Мова – ДНК нації».

Наразі застосунок «Mova» можна безкоштовно завантажити в Google Play та App Store. Згодом він буде доступним і для Windows Phone.

З часом розробники планують зробити застосунок більш персоналізованим, щоб пропонувати кожному користувачеві інформацію, корисну саме для нього. Крім того, команда проекту працює над удосконаленням сайту, і вже скоро запропонує новий тип вправ для зареєстрованих користувачів.

«Мова – ДНК нації» – волонтерський освітній проект для тих, хто хоче вдосконалити свої знання української мови. Сторінка проекту у Facebook.

Освіта.ua
21.12.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Яна
застосунок...хто це вигадав? Це як штрикалка та чахлик невмирущий.
Учитель-математик
Цікаво, що означає слово "Застосунок"? Мабуть, це перше слово, правопис якого потрібно дослідити в новоствореній програмі по вивченню української мови