Яценюк проанонсував відставку міністра освіти

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк анонсував звільнення міністра освіти і науки Сергія Квіта

Яценюк проанонсував відставку міністра освіти

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк анонсував звільнення декількох міністрів у своєму уряді. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на інтерв'ю прем’єра виданню Politico.

Зокрема, до числа трьох міністрів, яких планує замінити Яценюк впродовж найближчих двох тижнів, включено міністра освіти і науки Сергія Квіта.

За словами Яценюка, оновлення складу Кабміну необхідно після поразки прозахідної коаліції партіям олігархів та симпатикам Росії на місцевих виборах.

Прем’єр наголосив, що допущені помилки він планує виправляти з новими людьми, які прийдуть до Кабміну.

Окрім того, глава уряду хоче запропонувати свою кандидатуру на новостворену посаду віце-прем'єра з питань європейської інтеграції. Конкретних імен Яценюк не назвав.

"Занадто рано, говорити, хто це буде, бо це може зруйнувати коаліцію", - пояснив він. "Ми ведемо переговори з президентом, і чим швидше ми їх оголосимо, тим краще", - додав прем'єр.

Освіта.ua
03.11.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Николай Ставрогин
http://reider-nau.com или переходите по ссылке!!! Квит ломает систему образования через колено!
Николай Ставрогин
Гнать нужно Квита! Дореформировался уже. Одна ситуация в НАУ только чего стоит. Загуглите "рейдер НАУ".
Роман
Міняти треба було одразу через півроку роботи. Поставити завдання, якщо не виконав - на звільнення.Хоча б усунути те, що заважає працювати вчителю роздуті непомітно районні відділи освіти, звіти, антиреклама вчителя і школи по телебаченню.Набридла імітація реформ у всіх галузях.
директорка
скільки можна міняти міністрів? Дайте людині шанс щось зробити, а потім вимагайте результатів! у нас не доведені жодні зміни в освіті до завершення
Натэл
Господи, когда уже Яценюк, как " честный человек" , уйдет в отставку и оставит эту страну и этот народ в покое? Почти тысячу в двушке нужно заплатить за отопление и гор. воду, а он что- то мявкает про исправление ошибок. Я не буду озвучивать, что я ему и его присным искренно желаю в этой жизни. Вот уже настоящие враги страны и людей, паразиты присосавшиеся к народной шкуре.
Олена Петрівна
Квіт знищив всеукраїнську систему друку документів про освіту (http://osvita.net) для НЗ всіх рівнів акредитації, яка успішно працювала більше 15 років. Ось що він заявив про це: http://osvita.ua/vnz/reform/46870/ Паспорти громадянина — міняємо книжечки на пластик, а документи про совіту — навпаки???
Anatolij Vdovichenko
Невже вони самі не розуміють, що потрібно усім скопом йти у відставку. Це був би самий гідний вчинок на тлі їх бездарного і позорного правління. В Україні є предостатньо досвічених професіоналів у всіх галузях, які з першого дня спроможні взяти на себе відповідальністіь і розумними своїми рішенями без помпезності зрушити застій в економіці, а потім і все інше. Проблема в цьому тільки одна - хто їх туди допустить?
Свирид Опанасович
Для Anatolij Vdovichenko: +105000
Коментувати
Свирид Опанасович
Кроляку на гілляку. Квітникаря до стєнки. Совсун в публічний дом... Лише тоді Україна стане принципово іншою, могутньою дерержавою!!!
л
Пропозиція Квіта та його"славетної"команди:"обирати" учителя потрібно батькам та учням. От і Квіта "вибрав батько". Впевнена, що це неприємно. А учителям такі "мудрі рішення" від Квіта до вподоби?... Висновок міністерським мудрагелям:"Не рий яму ближньому, бо сам впадеш".
Тарас
До сьогодні Мінюст вже мав би провірити Умови прийому 2016 на відповідність законодавству і зареєструвати Їх. Третій тиждень там лежать, гнати треба і з Мінюсту разом з МОНом. До 1 грудня ВНЗ повинні на основі Закону і Умов розробити Правила прийому 2016, а роботи з ними дуже багато, бо МОН перекинув на ВНЗ дурниці зі зміненого Гриневич разом з Совсун Закону - ч.6 ст.44--обчислення конкурсного бала. Також з 1.09.2015 Постановою затверджено новий перелік спеціальностей (урізаний), по якому вже треба переформатовувати багато кафедр і факультетів.
1111
"За словами Яценюка, оновлення складу Кабміну необхідно після поразки ...на місцевих виборах. Прем’єр наголосив, що допущені помилки він планує виправляти з новими людьми, які прийдуть до Кабміну." Я так собі розумію, що міністри мали "дати план" на виборах, а не проводити якість там реформи. Не дав план - уволіть! Возьмйом тєх, хто дасть план. Логіка ще підказує, що потрібно призначати тих, хто виграв вибори: висуванцям партій олігархів та симпатикам Росії. Тоді все справедливо. Чи не загнилася рибка з голови?
4это не 1
Для 1111: Голову имеют все, но кто-то ею думает, вносит что-то свое, передовое, а кто-то просто заимствует. И неважно, у кого перенимает - Запада или Востока, главное не думает своей головой, а лишь перенимает у соседа. "Кадры решают все и не следует бояться менять тех, кто отсиживается молча. Молчуны - самые вредоносные, говорил педагог Макаренко, вот только, про учащихся. Из таких тихонь вырастают приспособленцы великовозрастные.
Коментувати
Бєлий Володимир
ЩОДО ОНОВЛЕННЯ УРЯДУ: так буде ВІДКРИТИЙ КОНКУРС, заявами про який власне і отримав підтримку на посаду прем"єра А.П. Яценюк у період формування коаліції чи традиційний ДОГОВОРНЯК: "Ми ведемо переговори з президентом, і чим швидше ми їх оголосимо, тим краще". До речі, формат відкритого КОНКУРСУ легко вписується в очікування фракцій на свого представника в уряді - достатньо висунути такого, який би був здатен його пройти. Таке і довіру до уряду підніме, і рівень зворотньої його відповідальності ув"яже з очікуваннями народу.
я за
Міністр мав би щось робити, а не "дивитись, плакати й мовчати..."
Тарас
ЗНЯТИ ТРЕБА ЗА ТЕ, ЩО ПОБОЯВСЯ РОЗІГНАТИ БІЛЬШІСТЬ СКЛАДУ МІНІСТЕРСТВА І НАБРАТИ НОВИХ ЛЮДЕЙ, ПРАВДА, НЕ ТАКИХ, ЯК СОВСУН, ЯКУ ЙОМУ ВСУНУЛИ.
Для Тарас:
Повністю підтримую. Невдаха на високому посту. Навіть нема за що подякувати. Одні обіцянки і думки вголос. Жодних дій, які б принесли щось корисне для вчителів чи освіти
лтп
Для Тарас: Після приходу Януковича до влади, в МОН поміняли майже всіх (навіть шоферів). Ну, і що змінилось?
насколько известно мне
Для лтп: поменяли очень немногих. Единиц
Коментувати
Капаліка
Змінити за помилки при організації голосування. А що спочатку приймаються реформаторські закони, потім буксує імплементація, а потім на обговорення виноситься концепція реформування галузі - це мабуть норма і самі освітяни не готові до реформ. Дипломи для випускників виші мають друкувати не більше ніж за 34 грн., а дипломи науковцям МОН друкує у 2,5 рази дорожче... ЄДБО не присвоювала номери дипломів, а винні у зриві випуску і загрозі зриву прийому - ВНЗ. Держзамовлення раніше просто потай дерибанили, а тепер ще й "прозоро" викладають десяток редакцій раніше оприлюднених наказів. Акредитація як проводилась "за кубометри макулатури", так і йде далі. Спочатку йде перехід на нові спеціальності (з орієнтацією лише на назви), потім починаємо формувати робочі групи з розробки стандартів. Самодурство чиновників і роздрай у роботі відомств сягнули небаченого рівня. І чи не сам прем’єр нещодавно відзначав галузь як лідера у проведення реформ? В інших галузях не краще. А потім дивуємось виборам.
Капаліка
Додам кілька слів про саму "прозахідну коаліцію". Там багато нових креативних реформаторів, чи одні й ті самі обличчя? Там мало колишніх регіоналів? Що там роблять "професіонали", які обіймали посади на тепленьких місцях при будь-якій владі? У багатьох партій і з коаліції і з колишніх регіоналів були хоч трохи реалістичні програми? Ось і відповіді на питання низької явки на вибори і на питання про результати голосування. Людям остогидли і псевдореформи, і одні й ті самі обличчя на бігмордах, які з’являються перед виборами щоразу від нової партії з такими самими відірваними від життя лозунгами. Харків голосував не за примарні соціальні ліфти, а за робочі ліфти у під’їздах.
Коментувати
я никак не пойму
эти люди САМОСТОЯТЕЛЬНО способны что-либо решать?
1 1
Новое - это хорошо забытое СТАРОЕ. Министр ничего НОВОГО в Реформах образования не предлагает, но много говорит о них, все по разному, мечется, не зная стратегии, заимствуя тактику прошлых Министров. Потому Вы, Премьер, Правы! Школы не посещает - на периферии, общается с Ректором, который прессует студентов. Ликарчука не поддержал, что выложил правду о компетенциях учащихся школ и соответственно ВУЗов. То есть объективность ЗНО отрицает? На каком основании? Из-за нескольких недовольных ЗНО, случайных ошибок команды Ликарчука? Не ошибается тот, кто не работает. Правы Вы,Премьер, ох, как ПРАВЫ,
Роман
У відставку найперше потрібно Яценюка - за провал реформ в усіх галузях. Чи збідніли чиновники, олігархи? Чи збіднів Яценюк за час прем’єрства? Повірити і забрати, що набрали, а тоді гнати в шию другого Азарова і його банду.
Богдан М. Пунько
Гнати у шию треба увесь склад... Хочуть не менше 100 знаків, навіть у коментарях...
Шиншилла
Странно, я удивлена. Неужели министр Квит имел автономность и самостоятельность в принятии решений под руководством Яценюка? По-моему, он просто озвучивал и цитировал последнего. Вспомним, кто совал свой длинный нос в образовательный сектор? Кто рассказывал про "пидвыщенные зарплаты", про ЗНО для учителей, про увольнения 3% и так далее?) Квит писал рехвормы под диктовку Яценюка, вот что))
1 1
Для Шиншилла: Имея "короткий" нос (по вашей лексике), ничего не делал. Боялся сунуть. Трус? Но вы же суете и не боитесь? Сколько нападок, оскорблений терпит Премьер, потому, что хоть что-то пытается делать. ЗНО - так вообще, как бы, его не касается, Ликарчука не поддержал, что образование в Стране уничтожается трусами и молчунами.
1 1
Для Шиншилла: Министр - молчун, Ликарчука в Министры.
Роман
Що саме він намагався робити? В якій галузі? Саакашвілі на місці Яценюка сказав би, або я роблю реформи, або йду геть з посади. А цей думає би ще догодити банді. Чого варте тільки рішення уряду дозволити експорт лісу-кругляку в порушення закону, який прийняла Верховна Рада.
Коментувати