Сергій Квіт закликав долучитися до Дня щастя

Учасники відзначення Дня Щастя прагнуть довести світові, що Україна це не лише місце військових подій

Сергій Квіт закликав долучитися до Дня щастя

Міністр освіти і науки Сергій Квіт закликав освітян, школярів й студентів долучитися до відзначення Міжнародного Дня щастя. Про це йдеться у його зверненні, що оприлюднене на сайті Міносвіти.

"У складний і тривожний період української історії нам слід пам’ятати, що світ і його цінності існують незалежно від агресора, що люди народжуються для щастя, що головне у житті – чисті помисли, чесні дії і щирі почуття", - наводить слова міністра сайт МОН.

"Міжнародний День Щастя відзначається по всьому світу 20 березня з 2012 року під егідою ООН. А Україна приєднується до цієї події вже третій рік поспіль. Український День Щастя навіть отримав свій власний слоган - "Якщо бути, то - Щасливим!", - зазначає Сергій Квіт.

За його словами, сама подія не має спонсорів та замовників, а лише об'єднує однодумців. Для проведення в Україні 2015 року Міжнародного Дня щастя створено Оргкомітет, куди ввійшли представники соціальних та громадянських ініціатив, підприємці та культурологи. Всі вони переймаються новою ідеєю майбутнього – щасливе життя в Україні.

Цей день планується відзначити флешмобами у реальному житті та у соціальних мережах, проведення різноманітних цікавих заходів для дітей та всієї родини. Організатори прагнуть довести всьому світові, що Україна - це не лише місце військових подій. Найбільш активною частиною людей, які беруть участь у запланованих заходах до Дня Щастя в різних країнах світу, є молодь та студентство.

"Пропоную усім небайдужим до Щастя – чужого і власного – взяти участь у планованих заходах, щоб разом підняти рівень щастя на нашій землі, в нашій родині, в нашому майбутньому!", - закликав міністр освіти і науки.

Освіта.ua
18.03.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
liliya
Головне щастя буде тоді, коли оперативно переглянуть програми навчання в початковій школі. Пане міністре, візьміть в руки ці підручники і подивіться, чи можливо для семирічок в другому класі вивчати частини мови, писати твори із складанням плану, з математики вирішувати про корівники і скільки корова кормів зимою і літом, природа, яка написана дуже розумною мовою, в літературному читанні по декілька слів необхідно пояснювати значення, оскільки вони вже давно не вживаються. Для чого такі програми, щоб діти вже в другому класі не хотіли ходити до школи? Можливо пора вже віддати школи на управління батьками, а не якимись "дядінькам і тьотінькам" з міністерств і управлінь. Верніть в школу доступні програми і підручники, а не знаєте як, товізьміть підручники 1956 року випуску - там і беріть взірець.
л
Ми "щасливі" , пане Квіт, що Ви щасливі. Бажаємо Вам НАШОГО "ЩАСТЯ".
Натэл
Для л: классика жанра: " Чтоб ты жил на одну зарплату! Учительскую!"
Коментувати
счастье есть, оно не может не есть
скажите, пожалуйста, уважаемые учителя, где уже получили аванс за март?
у нас
Для счастье есть, оно не может не есть: это работа, я так думаю, человека, который действительно думает что-то изменить. В одиночку очень сложно, но хоть это пока едйствует
777
Получили аванс
КОТИК
счастливый вы человек!
Коментувати
777
А когда отчитаться за День счастья? И в какой форме? Проценты подсчитывать или просто мероприятия назвать?
Ура! Канікули!!!
Напевно, завтра примусять тематичну виховну годину проводити!!!
ррр
Для Ура! Канікули!!!: Ага, причому єдину і з обов’язковими фотозвітами! Щоб ніхто не уникнув всеукраїнського ощасливлення! Думаю останнім часом: чого в мене так паскудно на душі? Відповідь знайшлася несподівано: я не знала й не відмічала ДЕНЬ ЩАСТЯ! А що дитина буде голодною, за газ заплатимо своєю шкірою(більше нічим), самій немає за що одяг купити, то все мізерія. За кого нас тримають! Ні, не за ідіотів, мабуть, уже за імбецилів!
ура! канікули!!!
дякую за підтримку!!!
Коментувати
Ура! Канікули!!!
Краще б вони цієї статті не писали!!! Ми й так розчаровані, а тепер точно знаємо, що нас тримають за ідіотів!!!
777
Для Ура! Канікули!!!: причем 23 года
Коментувати
qwerty
А для студентів коледжів яке ЩАСТЯ! Вчитися 4 роки в коледжі по університетських програмах і університетських вимогах, дістати диплом ПТУ і вступати на перший курс університету, здавати ЗНО, забувши шкільну програму. ЩАСТЯ повні штани. Слава Україні! Слава КВІКУ!
ещё Ленин говаривал
если хочешь быть счастливым - будь им.--------------------------------
LPT
"Пропоную усім небайдужим до Щастя – чужого і власного – взяти участь у планованих заходах, щоб разом підняти рівень щастя на нашій землі, в нашій родині, в нашому майбутньому!", - закликав міністр освіти і науки. ....????.... Это как это!? Принял участие в плановых мероприятиях, отчитался - и рівень щастя поднялся до зашкаливания?.... Теперь я видела ВСЁ !!!
крик душі
Шановні! Зверніть увагу на ключову фразу-" Якщо бути-то щасливим". Більш цинічного твердження годі шукати.
LPT
Для крик душі: Не, не... . Вот она ключевая фраза: "Для проведення в Україні 2015 року Міжнародного Дня щастя створено Оргкомітет... ."
Regina
Для LPT: Как говаривал незабвенный товарищ Огурцов из "Карнавальной ночи": "Есть установка весело встретить Новый год..."
Коментувати
Тарас
С. Квіт і вища освіта - то як дві різні планети.
ощасливлена
О,це так. Щастя привалило... Зарлата - 30 доларів (я той методист, якого ще так недавно на цьому сайті звинувачували у всіх вселенських бідах). Хочу сказати, що ваші потуги даремно не пропали. Методкабінети успішно оптимізують, переводячи людей на 0,25 ставки. І нікому нема діла до того, що в тебе 2студента, чоловік практично без роботи. Про ціни взагалі мовчу. Так що залишається тільки бути щасливим, так, шановний пане міністре? Про що ви думаєте!
LPT
Для ощасливлена: О! Так, у Вас теперь конкретное задание появилось - составить для учителей методички по набуванню щастя! Отчётную документацию по мероприятию собрать не забудьте... . Четверть ставки и отработаете... . Больше оптимизма, коллега! Уныние - есть смертный грех.
Коментувати
Натэл
Слова, слова, слова... Совок на новый лад. Все боремся, теперь уже за счастье. Лучше б просто жили.
LPT
Для Натэл: А это, чтобы не думали, что за выживание боремся... . На пучок сена, миску похлёбки наишачил - вот оно твоё щастя - ешь, не обляпайся!
Натэл
Мне просто стыдно за все это..............
Коментувати
Regina
Чекаємо на методичні рекомендації й готові відзвітувати про відсоток ощасливлених!
Политрук лжет, в германском плену вас не мучат и не убивают
Для Regina: Забавно. Сегодня на центральных каналах Украины на перебой кричат о том, что люди из под палки в Москве и Крыму вышли на празднования возвращения полуострова. Как же это так европейская Украина и монголоидная Россия имеют сходства? Или опять "совок" виноват?
Коментувати
щастя
оце думаю кому ж з моїх учнів таки придбають батьки підручники. А ще згадую породній увесь в хламі стадіон, на якому колись проводили безкоштовні спортивні секції дітям. А ще згадалися розміри зарплат у звичайних (без додаткових коштів) школах. А ще- ціни. що втричі, чи й не більше, виросли. Щастя. Ото вже долучилися. Щасті - то те, що вдома тихо сопить. Або надзвонює коли. Та до отого щастя долучатися немає потреби.
LPT
А чого це тільки день щастя? Треба тиждень або рік цього самого щастя!!! Щастя в нас повні штани! Головне - щоб по плану щастя приваливало... .
Щасливий вчитель
Для LPT: Рапортую- сьогодні ощасливив 20 процентів учнів, завтра планую ощасливити -22 відсотка, обіцяю що ніхто не уникне щастя. Не на того напали, раз міністр сказав, все іншого виходу немає. Обіцяю, що зроблю 146 відсотків ощасливлених, нехай і не думають, що зможуть прохалявити. Еуропа, так Еуропа, втілимо план п"ятирічки за три роки, побіше щастя в маси, вперед до щасливого майбутнього.
LPT
Сопротивление щастю бесполезно! Сдавайтесь без боя! Вломим каждому щастя по самое не могу! А ведь нас действительно за идиотов держат... .
Коментувати