Половина українців не користується Інтернетом

Більшість людей, які не використовують Інтернет в своєму житті не відчувають в ньому необхідності

Половина українців не користується Інтернетом

В Україні 45% громадян не користуються мережею Інтернет, про це свідчать результати соціологічного опитування "Електронне урядування в дзеркалі громадської думки", що проведений соціологічною службою Центру Разумкова в середині вересня за підтримки шведського агентства міжнародного розвитку на всій території України за винятком АРК і території проведення АТО.

Про це під час прес-конференції розповів експерт робочої групи з розробки урядової політики в сфері розвитку електронного урядування Роман Кобець, повідомляє РБК-Україна.

"Більше, ніж третина громадян України практично щодня, а то й кілька разів на день використовують Інтернет. Тих людей, які не користуються Інтернетом в Україні зараз – 45 %", - повідомив експерт.

За його словами, більшість з тих (58 %), хто не користується Інтернетом не відчувають в ньому необхідності.

"Тобто вони ще до кінця не розуміють переваги, які дає Інтернет не тільки у відносинах з органами влади, а й у своєму повсякденному житті, навчанні, дозвіллі тощо", - зазначив Кобець.

За його словами, 93 % усіх користувачів мають доступ до Інтернету вдома, майже третина на роботі і 11 % використовують доступ до Інтернету через wi-fi у громадських місцях.

Освіта.ua
09.10.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
самые отсталые страны мира
какой ужас! пол-страны не нуждаются в инете...это или на рынке стоят, или в огородах копаются...
Геннадий
Для самые отсталые страны мира: обычно, как постою на рынке, иду копаться в огороде. Нет, причина в другом.
Коментувати
1
Ну, і що ж хотіли сказати цією статею? Який сенс у таких статтях і таких безглуздих дослідженнях.
Геннадий
Для 1: смысл в том, что 50% людей не испытывают нужды рыться в помойке. Они, может, книги читают.
музика
Для Геннадий: вопрос. А нужно ли ДЕТЕЙ отправлять на эту помойку? Ведь обязаловка детям уже 5 класса приносить рефераты, созданные путём поиска информации в инете и есть предложением отправитсья на помойку. А ведь во многих школах есть и библиотеки. И даже пусть эта библиотека не ахти, но для 5классника, да и для 9классника есть возможность найти нужную информацию и в энциклопедиях, и в книгах. Нет, нам нужно отправить их пораньше. Ну да, чтобы быстрее развивались.
Геннадий
Для музика: учителя, задающие рефераты, либо в безысходности, либо дураки.
Коментувати