МОН: Участь молоді у заходах 9 травня є небезпечною

У Міносвіти наголошують на неприпустимості участі учнів і студентів у масових заходах з нагоди Дня Перемоги

МОН: Участь молоді у заходах 9 травня є небезпечною

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт звернувся до обласних державних адміністрацій з проханням убезпечити участь учнівської і студентської молоді та педагогічних працівників у масових заходах 9 травня.

В освітньому відомстві повідомили, що до міністерства звертаються батьки, вчителі та громадські організації щодо ухвалення окремими місцевими органами державної влади та місцевого самоуправління рішень про проведення масових заходів з нагоди Дня Перемоги та участі в них учнів, студентів та працівників освіти.

"Зважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію в ряді регіонів країни, участь учнівської і студентської молоді, педагогічних працівників у масових заходах 9 травня становитиме загрозу їх життю й здоров’ю", - наголошують в МОН.

У зв’язку з цим Міністр освіти і науки України звернувся до обласних, Київської міської державних адміністрацій з проханням вжити всіх належних заходів, спрямованих на убезпечення учнівської і студентської молоді, освітян від участі в ризикованих заходах.

Освіта.ua
07.05.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
Луганская область. Парада нет, отменили. Митинг с возложением по желанию учителей, детей не привлекаем. Это, конечно, оправдано безопасностью, но как-то стыдно за происходящее! А глядя на новый символ - мак - просто плакать хочется! Что же творится люди?! Почему все так легко стали на колени? Для меня честь - прикоснуться к этой великой победе! Люди не боялись идти в бой, а мы плачем "меня на митинг идти заставляют"! ПОЗОР!
свет
полтавських вчителів змушують йти на покладання
учитель
Районо Дарницкого района выдало распоряжение, что учителя должны выйти на митинг 9 мая. Без комментариев.
Учитель
Киевская область, Броварской район. Не выходим на митинг.
мама
ХАРЬКОВСКАЯ область - одна из потенциально опасных!! ДЕТИ ИДУТ НА МИТИНГ!! Хочу своего ребёнка не пустить..
Та отож
Для мама: Мама, если Вы считаете, что ребёнка СЛЕДУЕТ ОСТАВИТЬ ДОМА, то следует ОСТАВЛЯТЬ! КТО ВАМ УКАЗ??? в этом вопросе
мама
Для Та отож: Никто. Очень хочется побороть панику..
Та отож
Для мама: есть вариант. Вы идёте сама. Если ребёнок не желает находиться под маминым присмотром (это касается ВСЕХ возрастов), то Вы просто недалеко. Вы же тоже желаете посмотреть на происходящее. Это человечка убедит в нормальности Вашего появления на горизонте. Ежели ребёнок спокойно воспримет маму рядом - идёте вместе. Паника в душе немного уляжется и не станете бегать по потолку.
Коментувати
Анна
почему школы Днепропетровска заставляют идти на митинг!!!
Вікторія
Дніпропетровська та Полтавська області: вчителів зобов*язали разом з учнями вийти на мітинг!!!
Татьяна
Для Виктория: учителей в Днепропетровске никто не обязал, только кто хочет ... Тем более детей просто не рекомендовали брать
Коментувати
Олена
Школи Кривого Рогу завжди виконують абсурдні вказівки свого керівництва освіти. Явка всіх вчителів обов’язкова в усі часи та незважаючи ні на що. Без педагогів і свято - не свято, не зважаємо ні на траур , ні на складну ситуацію в країні, ні на природні катаклізми. Усі свята - День міста , День меду і т.п....проводимо з вчителями. На рекомендації міністерства і не думають зважати.
людина
Дивно.....!!!! А що Хмельницький район - це виняток із правил.....??? Керівництво не бере до уваги рекомендації Міносвіти ...!!!! Навпаки є вказівка провести мітинги й урочистості та участь учнів і педагогів у них ОБОВ’ЯЗКОВА !!!! Що за абсурд...!!!