Збільшення навчального навантаження освітян не буде

Міністр освіти наголосив на недопущенні підвищення навчального навантаження на викладачів

Збільшення навчального навантаження освітян не буде

Міністр освіти і науки Сергій Квіт наголосив на недопущенні збільшення навчального навантаження викладачів, як у вищій школі, так і в середній освіті.

Про це він заявив під час розширеного засідання Президії Спілки ректорів вищих навчальних закладів України, на якому відбулось обговорення питань розвитку вищої освіти.

"Це наша принципова позиція. Збільшення навантаження не буде", - наголосив міністр освіти і науки.

Як відомо, Національний план дій на 2013 рік, що впроваджувався колишньою владою, передбачав підготовку нормативно-правових актів щодо збільшення навчального навантаження на викладачів.

Освіта.ua
25.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вважаю
Интересный взгляд на ситуацию: "Пару років тому голова райдержадміністрації на серпневій конференції вчителів видав, що бюджет району на 80% складається з відрахувань із зарплати бюджетників! Де тоді відрахування малого, середнього та великого бізнесу? Як тоді працівники держапарату маючи такі невеликі зарплати розїжають на крутих авто і мають такі круті будинки. Верховна Рада закон про таємницю не скасовує, щоб виборці не цікавились звідки таке багатсво при таких скромних доходах у наших можновладців."
111
Требования к проверке тетрадей и классному руководству не изменятся. Поменяется размер оплаты. Если еще снимут надбавки за стаж и другие надбавки, то зарплата 1000-1500 гр. мало кого устроит. Детей учить будет некому.
Вважаю
Для 111: Если больше НЕГДЕ будет работать - пойдут. Но вот с каким настроем??? Возвратится совок с его 60 рублями?При зарплате РАБОЧЕГО в 150.
Коментувати
Ірина
Вчителі звертаються до загальної уваги! Сьогодні ми дізнались, що антикризові заходи, які зараз будууть прийматись в 16.00 в Раді нас, вчителів, з квітня позбавляють виплат за вислугу років, сьогодні, дізнавшись про це, вчителі просто плакали! Хіба ми самі багаті в країні? Не траба нас скорочувати, нас примушують піти з роботи.
111
В Украине ничего не меняется. Кто получал мизерные зарплаты, тем их уменьшают. А раздутые штаты и ненужные должности не сокращают. Нужно сократить управленцев наполовину, а зарплаты не трогать или увеличивать.
111
Частично информация касается госслужащих, учителей это не касается. Для учителей уменьшатся надбавки за проверку тетрадей и классное руководство, а также снимут муниципальную надбавку. Это минус 170-450 гр.
тато-мама
Для 111: Спасибо за пояснение. Интересно - проверка тетрадей, это в основном начальные классы. А значит и требования к проверке тетрадей изменятся? Классное руководство - отменят? В принципе, когда есть социальный работник, класнных руководителей, как наблюдателей за жизнью детей можна и ликвидировать. Журналы? Так каждый учитель просто станет вести свою страницу. Всё остальное? Ликвидировать.Авот ещё, классный руководитель как организатор классного коллектива. Ну что же, у нас в стране исчезли потрясающие возможности занять детей во внеурочное время. Теперь мозг учеников направлен на... А на что, собственно говоря он направлен? Воти пусть дальше развивается ЭТО направление.
Коментувати
Лиза
http://dengi.ua/news/127238_Byudzhetnikam_urezhut_zarplatu_pochti_vdvoe_uzhe_v_aprele.html
Вважаю
Для Лиза: Спасибо.
Коментувати
Лиза
Бюджетникам урежут зарплату почти вдвое уже в апреле Украинцам перестанут доплачивать за непрерывный стаж и образцовое выполнение служебных обязанностей.«Постановление уже готово, но оно должно пройти определенные процедуры, и его вступление в силу затягивается из-за сложности пересчета зарплат», - прокомментировал пресс-секретарь Кабмина Сергей Нагорянский. Готовится также урезание надбавок бюджетникам - врачам и учителям. По предварительным данным, нововведения вступят в силу уже в апреле.
Вважаю
Для Лиза: Лиза, пожалуйста, киньте ссылку на сайт, где ЭТО можно увидеть. Обычные люди юго-востока УЖЕ начинают мечтать о том, как им хорошо будет жить при Путине. Принимая во внимание массированную информационную атаку россиян, можна ожидать последствий...
Коментувати
виталий
Психологічне навантаження на дитину в міністерстві ніхто не вивчав. Доводжу до вашого відома, що жодна навчальна програма міністерства освіти не пройшли психологічний аналіз, я вже не кажу про міжпредметні звязки та т.п. На сьогодні програми просто та тупо (вибачте, але це правда) зібрані теми та з 10-11 класів зібрані в базлвий компонент, який і так був зависокий та вивчають в 8-9 замість2-3 годин по 1-2. Дитина яка не засвоїла теми просто не може переходити в більш складні ці аксіоми освіти постійно порушуються, а наслідок слоабкі знання дітей та небажання дітей вчитися.
Aleks
"Калетник также сообщила, что планируется «оптимизировать» расходы в сфере образования предлагается путем повышения нагрузки на педагогов, в частности, увеличить недельные академических часа на каждого учителя, которые нужно разработать на должностной оклад." А как это тогда понимать???