Суліма вважає, що Янукович даремно критикував Табачника

Перший заступник міністра освіти і науки Євген Суліма вважає безпідставними звинувачення президента Януковича на адресу міністра Табачника у знищенні спортивної інфраструктури

Суліма вважає, що Янукович даремно критикував Табачника

Про це Євген Суліма сказав під час заходу "Студентська навчально-дискусійна платформа", повідомляє Українська правда.

"Пам'ятаєте, була остання зустріч президента, коли він підняв Табачника: чому закривають ДЮСШ... Але хотів би вам сказати, що це... питання нефінансування з боку фонду соціального страхування і Табачник має таке ж відношення до цього фонду як і всі інші, крім міністра соціальної політики, яка веде діалог з фондом", - сказав Суліма.

При цьому він також зазначив, що як член правління фонду соцстрахування бачить не зовсім чесне поводження інших учасників фонду при вирішенні більшості фінансових питань.

"Це така гра, в якій кожен хоче обіграти сусіда... І ось, наприклад, останнє засідання правління (фонду): я не погодився з деякими речами... Я все-таки вважаю, що гра повинна бути завжди чесна", - відзначив заступник міністра.

При цьому Сулима також повідомив, що йому як члену правління фонду у березні вдалося домогтися виділення повного фінансування на утримання санаторіїв-профілакторіїв при навчальних закладах.

Як відомо, 27 лютого на розширеному засіданні Кабінету Міністрів Янукович звинуватив Табачника у знищенні спортивної інфраструктури, наслідком чого стало рішення про реорганізацію Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Освіта.ua
13.03.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів