Osvita.ua Новини Освітня політика реалізується за залишковим принципом
Освітня політика реалізується за залишковим принципом

У зв’язку з чим Янукович вимагає від уряду перейти від слів та формальних рішень до реалізації конкретних проектів

Освітня політика реалізується за залишковим принципом

Про це Президент заявив у ході свого виступу на засіданні Ради регіонів у вівторок 25 грудня.

"Незважаючи на попередні спроби, за залишковим принципом реалізується політика в царині освіти, культури, науки. Вимагаю від Уряду перейти від слів та формальних рішень до реалізації конкретних проектів у цій сфері", - заявив Янукович.

Він також визначив перелік заходів, що має реалізовувати влада в наступному році.

"Розвиток університетів, впровадження нових підходів до реалізації наукових досліджень на конкурсній основі, формування сучасного культурного медіа-простору на основі телеканалу "Культура", національної мережі електронних бібліотек, розвиток музейної справи та популяризація нашої спадщини, створення спільно з регіональною владою сучасної матеріальної бази для закладів дошкільних та середніх шкіл - це неповний перелік заходів, які ми маємо реалізувати в наступному році", - заявив Янукович.

"У цих питаннях я буду непохитним – тому, будь-ласка, вже на наступній Гуманітарній раді чекаю від профільних міністрів звіту про стан справ у своїх сферах та чіткі плани дій по модернізації гуманітарної сфери в цілому", - зазначив Президент країни.

Він також завив, що курс на реформування потребує широкої підтримки суспільства.

"Маємо зробити все, щоб справа реформ була не просто "політикою від держави", а справою і переконанням кожного активного громадянина", - зазначив Янукович.

Освіта.ua
25.12.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!