Освітня політика реалізується за залишковим принципом

У зв’язку з чим Янукович вимагає від уряду перейти від слів та формальних рішень до реалізації конкретних проектів

Освітня політика реалізується за залишковим принципом

Про це Президент заявив у ході свого виступу на засіданні Ради регіонів у вівторок 25 грудня.

"Незважаючи на попередні спроби, за залишковим принципом реалізується політика в царині освіти, культури, науки. Вимагаю від Уряду перейти від слів та формальних рішень до реалізації конкретних проектів у цій сфері", - заявив Янукович.

Він також визначив перелік заходів, що має реалізовувати влада в наступному році.

"Розвиток університетів, впровадження нових підходів до реалізації наукових досліджень на конкурсній основі, формування сучасного культурного медіа-простору на основі телеканалу "Культура", національної мережі електронних бібліотек, розвиток музейної справи та популяризація нашої спадщини, створення спільно з регіональною владою сучасної матеріальної бази для закладів дошкільних та середніх шкіл - це неповний перелік заходів, які ми маємо реалізувати в наступному році", - заявив Янукович.

"У цих питаннях я буду непохитним – тому, будь-ласка, вже на наступній Гуманітарній раді чекаю від профільних міністрів звіту про стан справ у своїх сферах та чіткі плани дій по модернізації гуманітарної сфери в цілому", - зазначив Президент країни.

Він також завив, що курс на реформування потребує широкої підтримки суспільства.

"Маємо зробити все, щоб справа реформ була не просто "політикою від держави", а справою і переконанням кожного активного громадянина", - зазначив Янукович.

Освіта.ua
25.12.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів