Osvita.ua Новини Сьогодні відзначають Європейський день мов
Сьогодні відзначають Європейський день мов

Щорічно, починаючи з 2001 року, 26 вересня відзначається Європейський день мов (European Day of Languages) з метою підтримки мовного різноманіття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі

Сьогодні відзначають Європейський день мов

Найпоширенішою мовою Європи (за кількістю носіїв як рідної) є російська мова як географічно, так і територіально (понад 105 млн проживають в європейській частині Росії).

Від 15 до 40 млн носіїв російської, включаючи двомовних, налічується в Україні (30% населення назвали її рідною за даними перепису 2001 року), від 6 до 10 млн в Білорусії (58% населення назвали її основною мовою за даними перепису 2001 року). В цілому російську вважають рідною близько 150 млн європейців.

Далі з великим відривом слідує німецька мова – близько 95 млн, французька мова близько 66 млн, англійська мова 63 млн, італійська мова – 60 млн, іспанська, польська мова та українська мова (близько 40 млн європейців вважають їх рідними).

Всі рішення, що приймаються офіційними органами ЄС, перекладаються на всі офіційні мови, і громадяни ЄС мають право звертатися до органів ЄС та отримувати відповідь на свої запити на будь-якій з офіційних мов.

ЗІК
26.09.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!