Де дивитись рейтингові списки вступників до коледжів

На сайті Вступ.ОСВІТА.UA публікуються рейтингові списки вступників на спеціальності фахового молодшого бакалавра

Де дивитись рейтингові списки вступників до коледжів

Під час вступної кампанії 2021 року рейтингові списки вступників на спеціальності фахового молодшого бакалавра у всіх навчальних закладах України публікуються на сайті інформаційної системи Вступ.ОСВІТА.UA.

Онлайн-платформа створена з метою забезпечення відкритості та прозорості при проведенні прийому до закладів вищої та фахової передвищої освіти та інформування абітурієнтів, їх батьків, освітніх експертів та інших зацікавлених осіб про перебіг вступної кампанії.

Рейтингові списки абітурієнтів публікуються за кожною спеціальністю окремо у період, коли відбувається подання заяв про вступ до закладів освіти та зарахування вступників на навчання.

У рейтингових списках зазначаються конкурсні бали, результати вступних іспитів та інша інформація, що необхідна для повного інформування зацікавлених осіб про перебіг вступної кампанії.

Інформація, що розміщена на сайті Вступ.ОСВІТА.UA, отримується з Єдиної державної електронної бази з питань освіти на підставі укладених договорів із Державним підприємством «Інфоресурс».

На сьогодні на сайті розміщена інформація про всі заклади освіти в Україні, що здійснюють прийом абітурієнтів на навчання для здобуття ступеня фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра, бакалавра та магістра.

По кожному закладу освіти надається інформація про спеціальності та освітні програми, за якими здійснюється підготовка фахівців, контактна інформація приймальних комісій тощо.

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» також надає статистичні дані вступної кампанії минулого року по кожному закладу освіти України.

Вступники можуть переглянути рейтингові списки на сторінці обраного навчального закладу або скористатись сервісом пошуку спеціальностей.

ВСТУП.ОСВІТА.UA

Освіта.ua
30.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Стас
В мої часи бакалаври захищались в живу, тепер не виходячи з дому можна отримати любий диплом. Але диплом це таке, головне самі знання))) До речі, знайшов в інтернеті хлопців, які розробляють повноцінні онлайн школи, за функціоналом і виглядом не гірше Вашої школи. Ось ссилка http://ruzam.marketing/online-school Але найбільше здивувало те, що онлайн платформа з можливістю купляти курси, встроєним онлайн магазином книжок та персональним кабінетом на телефоні - вони просять менше тисячі доларів. Майже кожен за такий бюджет зможе відкрити свою школу і ділитись знаннями з ближніми. Як то кажуть онлайн освіта - це майбутнє!