Дистанційний курс французької для початківців

Універсальний самовчитель для тих, хто робить перший крок у вивченні французької мови

Дистанційний курс французької для початківців

Вирішили вивчити французьку? Прекрасна ідея! Адже французька мова знаходиться в першій десятці мов за поширеністю – нею розмовляють більше 200 мільйонів чоловік. Франція, Бельгія, Швейцарія, Люксембург і Канада, а також багато держав Африки. Ну і, нарешті, хто не бажає відвідати Париж? А відвідати Париж і відчувати себе там як вдома?.. Без мови відчуття повного комфорту просто неможливе... Але чи може бути вивчення французької мови для початківців таким, щоб не захотілося кинути навчання після перших уроків?

Щоб вивчити французьку з нуля за методикою запропонованого дистанційного курсу, не потрібно докладати особливих зусиль. Не потрібні попередні знання: потенційний студент може або взагалі не знати і слова по-французьки, або мати «призабуті» базові знання. Навчання для Вас стане приємним хобі, корисною і захоплюючою розвагою.

У самовчителі французької мови для початківців ви знайдете не тільки матеріал для мовної практики, але й масу тематичних ілюстрацій, діалогів. Це не просто курси французької для початківців! Завдяки цікавій і правильній подачі матеріалу ви вчите мову максимально швидко і ефективно.

Для того щоб зрозуміти, що ж конкретно вам дасть навчання французької мови за цим дистанційним курсом, ви можете прямо зараз безкоштовно завантажити пробний урок.

Які навички та вміння отримують студенти курсу

Розмовні навички. Вивчення французької мови для початківців спрямовано, насамперед, на розвиток усних навичок спілкування. Курс включає в себе набір найбільш вживаних слів і виразів, які знадобляться вам у повсякденному житті. Лексика підрозділяється на теми: транспорт, покупки, їжа, освіта, гроші, здоров'я, подорожі... Вже з перших уроків ви почнете набувати розмовних навичок.

Вимова. Ви навчитеся не просто говорити, а говорити правильно! Курс забезпечений аудіододатками (20 CD), які записані з носіями мови. Залишається тільки слухати і повторювати.

Граматика. Ви освоїте базову граматику. Додаткові 4 збірки вправ допоможуть закріпити ці знання надовго в пам'яті. Вони складені так, що в них немає нічого зайвого. Саме тому працювати по ним легко, а головне - ефективно!

Читання і письмо. Оскільки активна мовна практика вже з перших уроків сформує у вас потрібну базу знань, читання і письмо будуть освоюватися ніби самі собою. Після закінчення курсу ви зможете самостійно складати нескладні речення по-французьки, читати і розуміти тексти.

Слова від викладача

«Уроки курсу «Французька для початківців» розроблені таким чином, щоб Ви відразу засвоїли навички практичного використання мови в повсякденних ситуаціях. Новий матеріал вводиться поступово, невеликими порціями. Завдяки вправам з читання і сприйняття текстів на слух ви швидко досягнете успіхів у навчанні, навіть якщо раніше у вас не було ніяких навичок спілкування іноземною мовою», - зазначає старший викладач курсу Любов Золіна.

«В курсі в стислому вигляді представлений весь граматичний матеріал, розглянутий у курсі. Довідник значно полегшує пошук необхідного правила і робить навчання більш комфортним», - підкреслює старший викладач курсу французької мови.

Для того щоб зрозуміти, що ж конкретно вам дасть навчання французької мови, пропонуємо прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок. Познайомившись з цим матеріалом, ви зрозумієте: освоїти французьку мову вам буде простіше простого, адже курс для новачків побудований дуже розумно з методичної точки зору.

Освіта.ua
22.12.2014