10 причин вивчати англійську з раннього дитинства
PR

Мережа «Англійська Хелен Дорон» запрошує батьків для навчання дітей англійській мові

10 причин вивчати англійську з раннього дитинства

Знання англійської мови є невід'ємним елементом сучасної успішної людини. Але, як свідчить практика, вивчити англійську мову дорослій людині набагато складніше, ніж дитині.

Саме тому міжнародна мережа Англійська Хелен Дорон запрошує батьків дітей вже з раннього віку вивчати англійську, для того щоб малюк міг вивчати іноземну мову паралельно з рідною, весело граючись і всебічно розвиваючись.

Багатьом батькам складно усвідомити, що їх малюк вже в такому віці може вчити англійську, вони не вірять, поки не спробують, в успіхи дитини. Тому ми наводимо десять вагомих причин, чому слід вивчати іноземну мову з раннього дитинства.

1. Двомовні діти розумніші

При вивченні іноземної мови, дитина швидше починає розуміти та розмовляти рідною, поглиблює знання з граматики як рідної, так і іноземної мови.

2. Зростання інтелекту дитини

Дослідження впливу білінгвізму на дітей доводить те, що вивчення декількох мов є відмінним способом не тільки розвивати мозкові м’язи, а й будувати нові! В одному з досліджень, опублікованому в «Nature», повідомлялось, що в мозку двомовних дітей значно більша щільність «сірої речовини», відповідно, вищий рівень інтелекту.

3. Впевненість в собі

Вивчення іноземної мови є однозначно корисним досвідом в будь-якому віці. Оскільки вивчення мови є інтуїтивно обумовленим і природним явищем для дітей, легкість і задоволення від навчання може підвищити їхню впевненість в собі і розігріти їх бажання пізнавати все більше нової інформації та прищепити любов до навчання.

4. Підвищення успішності в школі

Численні дослідження показали, що учні, які вивчають одну чи більше іноземних мов, показують набагато кращі результати на чисельних тестах з перевірки знань з різних предметів.

5. Навички читання

Дослідження Йоркського університету (Канада) свідчать, що двомовні діти мають перевагу в швидкості читання. Це досягається завдяки отриманому досвіду при вивченні іноземної мови, дитина краще розуміє і засвоює прочитану інформацію.

6. Конкурентні переваги

У сучасному світі, коли навіть при вступі до першого класу перевіряють знання, двомовні діти мають значні конкурентні переваги. Абітурієнти, які знають одну чи декілька іноземних мов, мають пріоритет серед інших студентів при вступі до престижних вишів.

7. Сприйняття мови на слух

Якщо дитина з самого дитинства постійно чує декілька мов, вона починає краще сприймати інтонації, тони та звуки мови. Такі діти починають швидше говорити рідною мовою, вимовляють слова чітко та впевнено. А ще можуть гарно проявляти себе на сцені.

8. Подорожі без обмежень у спілкуванні

Вирушаючи за кордон, Ваша дитина буде впевнено почувати себе на екскурсіях, в спілкуванні з іноземцями, в готелях та музеях. Англомовні діти швидко знайдуть собі нових друзів та по поверненню додому продовжать листування, закріплюючи та поглиблюючи свої знання з англійської.

9. Необмежене спілкування

Англійська – мова світу. Англомовним дітям легко спілкуватись з іноземцями, викладачами, родичами та друзями з інших країн, слухати англомовні пісні, читати книги та переглядати фільми на мові оригіналу.

10. Підтримка сім`ї

Вивчати мову разом із сім’єю – це те, що ви можете зробити вдома, на дозвіллі. Нехай навчання приносить Вам лише задоволення!

Головне - не марнуйте часу! Починайте вивчати мову з раннього дитинства!

ЗАПИСАТИСЬ НА БЕЗКОШТОВНЕ ДЕМОНСТРАЦІЙНЕ ЗАНЯТТЯ

Освіта.ua
07.03.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван
МОН це заперечує ліквідувавши спецшколи та гімназіїї з іноземними мовами.Немає поглибленого вивчення раннього.Є пізнє!
Батько
Це правда, що, чим молодші діти, тим скоріше вони опановують іноземну мову. Але чи може вчитель навчити молодших школярів, коли їх у класі 25-26? Чи можливо до кожного підійти, пояснити, а іноді і два рази, коли клас не ділиться на групи? Ми всі хочемо знань, а хто ж повинен створити умови? Чи зацікавлене в цьому наше МОН? Саме тому ми, батьки, шукаємо альтернативний спосіб навчання, бо як би не хвалили вчителя, розуміємо, що досягти результату за таких умов,надзвичайно важко. Ми побували на уроках і в цьому вже й самі переконались. Ось вам і 10 причин, коли нема першої найважливішої!!!
Єгор
МОН пропагуючи вивчення іноземних мов,знищує раннє вивчення зменшуючи кількість годин на вивчення вдвічі.Повертається радянщина,коли обмежували вивчення іноземних мов до 2 тижневих годин і результат був мінімальним.Хоч якийсь результат давали спецшколи,але їх,як і гімназії та ліцеї,оголосили дурнею.Тепер всі школи будуть одноманітно сірими з бляклими результатами,зате,такими,як у Фінляндії.Хоча,нам до фінів,як куцому до зайця.Менталітет,матбаза,рівень вчителя,відношення суспільства до вчителювання- все,як іншопланетне. Все,що було створено за роки Незалежності,визнано неправильним і шкідливим! Якщо так,то Кучму і Ющенка потрібно судити.Вони,вороги освіти звели нас в тупик!
Іван
А для чого? МОН тільки на словах за вивчення мов,а в нових навч планах годин різко зменшує.Буде як з укр. мовою,чим більше просуватимуть,тим менше годин виділятимуть! Спецшколи,а майже всі вони були з вивченнм мов,знищать у 2018,всі стануть рівними по-радянськи.Гриневич знищить все,що Україна досягла за роки Незалежності.27 років було помилкою в освіті? Виходить саме так.
Māris
Перепрошую, я розумію, що це чудова реклама. Але зв’язок між знанням кількох мов та інтелектом так і залишається на рівні чуток. Наукові дослідження такий зв’язок спростовують.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!