Osvita.ua Іноземні мови Англійська для дітей від Speak Up
Англійська для дітей від Speak Up
На правах реклами

Вивчення іноземної мови - це прекрасна можливість для дітей розширити своє уявлення про світ

Англійська для дітей від Speak Up

Вивчення іноземної мови - це прекрасна можливість для дітей розширити своє уявлення про світ, дізнатися про життя в інших країнах, познайомитися з багатою культурою різних народів. Володіти іноземною мовою означає розуміти і вміти говорити, читати, писати, слухати і думати по-іншому.

Переваги володіння саме англійською мовою поширюються як на соціальне, так і на професійне життя кожної людини. Адже англійська - мова, якою розмовляють практично в усіх куточках світу. Важливість вивчення англійської в наш час зростає з кожним днем, пов'язано це з високою потребою повсякденного і ділового спілкування з іноземцями. Тому сьогодні вивчення англійської актуально як ніколи раніше.

Чому так важливо почати вивчати англійську ще з ранніх років? Відповідь дуже проста - дитячий мозок здатний вбирати нову інформацію іноземною мовою з вражаючою швидкістю. До того ж, у дітей є вроджений талант до вивчення нових мов. Саме тому багато батьків вже усвідомили, наскільки важливо їх дитині почати вивчати англійську вже зараз.

Ось 10 дивовижних причин, чому так важлива саме дитяча англійська:

Радість від навчання.

Як відомо, діти проявляють надзвичайний інтерес до всього невідомого. Вони отримують неймовірне задоволення від пізнання чогось нового і незвіданого. Вони не піклуються про те, покращили вони свої пізнавальні здібності чи ні, вони хочуть лише весело проводити час. Це відноситься і до вивчення нової для них мови. Нові слова і фрази, цікаві пізнавальні ігри, веселі завдання - все це вони отримають від вивчення англійської. Тому уроки англійської - це дивовижне поєднання корисного та веселого проведення часу.

Підвищення впевненості в собі.

Уміння говорити більш ніж двома мовами досить високо цінується в сучасному суспільстві. Тому володіння англійською, однією з найпопулярніших мов, - це здатність, яка гарантовано допоможе вашій дитині підвищити впевненість в собі.

Більш того, дітям, які можуть спілкуватись іншою мовою, часто легше завести друзів, що безперечно впливає на самооцінку. Адже всім відомо, що значна кількість друзів нерідко допомагає підняти самооцінку людини.

Перспективи навчання в кращих університетах світу.

Ні для кого не секрет, що англійська мова є міжнародною мовою, високі знання мови допоможуть вашій дитині в майбутньому вступити до кращих університетів світу.

Можливість вигідного працевлаштування в майбутньому.

Абсолютно всі батьки бажають тільки успішного і перспективного майбутнього для своїх дітей. Глобалізація робить світ все менше і менше, а це означає, що все більше і більше компаній шукають співробітників, які можуть спілкуватися двома або трьома різними мовами. Знання англійської мови в наш час - це гарантія стабільної і високооплачуваної роботи. Саме тому своєчасне рішення батьків про необхідність вивчення англійської примножить у кілька разів шанси дитини на успішне майбутнє.

Подорожі та еміграція.

Тим, хто любить і хоче подорожувати світом, дізнаватися історію і культуру інших народів, або зовсім емігрувати, звичайно ж, знадобиться знання англійської мови. Адже, англійська вважається офіційною мовою в 56 країнах світу. Понад двадцять відсотків усього населення планети вільно спілкується саме англійською мовою.

Людям, які розмовляють англійською мовою простіше подорожувати, оскільки вони мають можливість спілкуватися з місцевими жителями, дізнаючись найнеобхіднішу інформацію. При еміграції в нову країну, англомовним людям легше знайти роботу, вступити до університету або завести нових друзів. Це ще одна з багатьох причин, чому батьки настільки серйозно підходять до вибору іноземної мови для своїх дітей.

Покращені когнітивні функції.

Однією з головних переваг вивчення нової мови для дітей є поліпшення когнітивних функцій дитини. На думку експертів, процес вивчення нової мови дозволяє дітям працювати над своїми навичками пам'яті, навичками вирішення проблем і навичками читання. Більш того, це також дозволяє людям поліпшити свої навички з предметів, таких як математика і наука.

Діти, які говорять на двох або трьох мовах, як правило, краще навчаються у школі. Дослідження показали, що діти, які говорять більш ніж однією мовою, мають більш високі оцінки з усіх предметів.

Покращені навички мислення.

Вивчення англійської мови допоможе дітям по-іншому сприймати світ. Уміння мислити "за межами чотирьох стін" - це своєрідний ключ до здатності ефективно вирішувати проблеми. Більш того, діти, які володіють іноземною мовою, мають можливість читати різну літературу, що в рази підвищує словниковий запас і здатність інакше мислити.

Англійська - мова міжнародного бізнесу та науки.

Уже багато років саме англійська вважається мовою міжнародного бізнесу, науки та спорту. Всі найважливіші світові події відбуваються англійською.

«10 000 годин = успіх».

Ви чули про формулу успіху відомого канадського журналіста і письменника Малкольма Гладуелла - «10 000 годин = успіх»? На думку автора, геніями не народжуються, тільки наполеглива праця допоможе домогтися бажаного успіху. Іншими словами, щоб вивчити щось добре, необхідно 10 000 годин часу, а також можливість вивчати поставлену задачу. Звичайно ж, це буде важким завданням для дорослих - присвятити 10 000 годин вивчення мови. Однак, якщо б ми почали в дитинстві, то 10 000 годин звучать не так вже й страхітливо. Чи не правда? Діти, починаючи вивчення англійської мови, з раннього дитинства мають величезну перевагу, яка допоможе їм домогтися бажаного успіху в освоєнні мови.

Це далеко не повний список всіх причин, чому ваші діти повинні вивчати англійську мову. Якщо про переваги кожен з нас знає, то, як знайти кращу англійську для дітей в Києві - ні. На що ми звертаємо увагу при виборі курсів для дітей? Це:

 • висококваліфіковані викладачі;
 • ефективне навчання;
 • гнучкий графік занять;
 • зручне розташування школи;
 • демократичні ціни на дитячий англійський;
 • цікаві і захоплюючі заняття;
 • добрі і відповідальні педагоги;
 • заняття в маленьких групах або можливість індивідуального навчання.

Все це може запропонувати міжнародна школа англійської мови Speak Up, яку вже більше 10 років люблять і вибирають в трьох країнах світу: Україні, Польщі та Росії. Більш 50 000 людей вже знають англійську мову завдяки сертифікованим викладачам і унікальною методикою вивчення англійської мови.

У Speak Up ваші діти:

 • швидко занурюються в мовне середовище;
 • грають, складають історії, співають, читають вірші і ставлять театральні сценки;
 • беруть участь в захоплюючих заняттях;
 • швидко досягають поставлених цілей;
 • навчаються у школі з індивідуальним підходом до кожної дитини.

Кожна дитина заслуговує на краще майбутнє, це можливо з гарним знанням англійської мови. Курси дитячої англійської від Speak Up подбають про те, щоб ваша дитина досягла високих результатів у вивченні англійської.

Пам'ятайте, вивчення англійської мови - це завжди захоплюючий і корисний досвід для дітей. Подаруйте своїй дитині шанс на успішне майбутнє!

Більше про Speak Up

Освіта.ua
18.10.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
гость
Когда я думал может получится обойтись без английского и хватит того, что учил в школе, то поменял мнение. Приходится общаться с китайцами, немцами и много проводить в командировках. Самый адекватный вариант общаться пока что это на английском. Им владеют все понемногу. И учиться решил здесь. График подстраиваю под свой рабочий и командировочный график. Все удобно, практично, эффективно и школа меня устраивает
Антон
Абсолютно не жалею о потраченных деньгах. Курсы стоят объективно по сравнению с похожими крупными частными школами. Не беру во внимание мелкие курсы, где нет такой подготовки как тут. Я получил в течение года очень разностороннее образование. Кроме этого были разные внеклассные мероприятия. Сгорело только 1 раз занятие, когда я в последний момент понял что не приду на учебу и не успею сделать отмену.А так школа мне ничего не должна и все уроки я честно отходил согласно заявленному прайсу
Надя
Недавно закончился бизнес английский, но был он не как курс в их школе, а у нас в офисе. Директор заключил с ними договор и почти вся наша компания проходила занятия по нашему направлению. Это был крутой опыт. Я бы себе не могла сейчас позволить что-то подобное. Нам попался хороший преподаватель, всегда отвечал на наши вопросы. Даже самые закомплексованные и то не боялись общаться на уроках. Много ошибок исправили девочкам бренд-менеджерам, для них особенно был полезен курс
Христя
Думала , что пришла со своим Intermidiate, но компьютер показал уровень ниже… Стало немного обидно, я же вроде ходила когда-то на курсы и английский в школе был в порядке. Но это было лет 5 назад. Когда показали результат тестирования еще развернулись к вопросам(нормальная менеджер попалась),то в принципе мне стало все понятно…Все таки английский требует постоянной практики. В этой школе мне предложили гораздо больше условий учить язык, чем предлагали до этого. Тем более спик ап известная и старая на рынке английских школ, это тоже меня подкупило при выборе места…
sveta_94
Несколько месяцев уже в этой школе. Перешла из другой школы, где тоже был свободный график и разные преподаватели. Только по стоимости дороже были и гораздо скучнее, чем тут. Все таки интересней сейчас: на разговорных уроках мне больше всего нравится. А грамматика гораздо понятней школьной программы, особенно более сложные времена и глаголы. Действительно от преподаватели и методики многое зависит…
Лиля
После того как я за последние 5 лет послушала разные отзывы о курсах, еще раз убедилась в том, что правильно сделала в свое время. Я училась с ниже среднего до почти последнего уровня английского в школе speak up, что на левобережной. Тогда было просто идеально для меня-альтернативные виды обучения, хорошие иностранные препода, много внеклассных мероприятий, маленькие группки. Думаю, что-то и сейчас осталось также. Но точно нет такого, как например группы по 12-15 человек, пофигистические преподаватели, которые читают с бумажки весь урок и и им вообще все равно что тебе надо. Или как у подруги было-курсы стояли дорого, а ходить практически невозможно было из-за одного препода
Наташа
Пришла уже с неплохим уровнем и решила дойти до последнего уровня, получить соответствующий сертификат. Начала с Intermediate и уже дошла до Upper-intermediate. На этом уровне стала подключать дополнительную литературу, так как то, что дает школа мне лично мало, а я хочу еще лучше подготовиться к будущему обучению на английском языке. Мы проходим много тем, интересное обучение, но я все равно считаю, что надо больше добавлять себе материалов параллельно этой учебе
Сергей
Самое долгое обучение было здесь. До этого попытки выучить язык заканчивались из-за неинтересных учителей и однообразных занятий. А здесь наоборот еле успевал после работы идти на занятия, после чего делать задания в течении недели. Мультимедия тоже была только здесь и ею можно пользоваться бесконечно. Ею иногда пользуется жена, которая тоже собирается пойти на нормальное обучение в эту же школу и филиал
Ilia
Хороший вариант, если надо поучиться минимум год и в течение всего времени иметь возможность ходить когда мне удобно. Я долго выбирал среди курсов в соломенском районе. Так чтобы было удобно и быстро добираться и чтобы место было известное. Если школа старая,значит проблем не должно быть и по идее дорожит своей репутацией.Так и получилось.У меня не было споров, с преподавателями и менеджерами,когдая заключил договор со спик ап.И уже почти год как посещаю занятия в этой школе по удобному графику
Lesia
Спочатку думала піти на британські курси, але там черга на новий курс, довго чекати. Серед декількох варіантів обрала саме спік ап.Тому що він має найкращі умови в класах, вибір занятть та маленькі групки. Людей менше ніж на іших курсах за таку вартість
Ольга
В этой школе я не обучаюсь, а ходят на занятия после школы мои дети. Начали в сентябре и уже за 2 месяца вижу хороший результат. Стали подтягиваться оценки по английскому в школе. Потому что в спик ап могут нормально объяснить если что не понял. И преподаватели больше заинтересованы в учениках. Их всего 4-6 человек на занятии в каждой группе, это очень хорошо для восприятия
Максим
Сначала я учил язык при нашем медцентре (приглашали преподавателя для бизнес английского с направленим «Пластическая хирургия»).Но мне его было мало и одна номенклатура мне была бы не так полезна, как свободное владение английскими и хорошая разговорная речь.Готовлюсь уехать работать за границу,а там хороший врач должен найти общий язык с любым пациентом.На моем ломаном английском это бы не прокатило. Сейчас общий английский учу в Спик Ап,чему очень рад.А специализированный на работе.Преподаватели нравятся больше из этой школ

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!