10 безкоштовних ресурсів для вивчення англійської

Безкоштовне і одночасно захоплююче вивчення англійської для дорослих і дітей онлайн

10 безкоштовних ресурсів для вивчення англійської

BBC Learning English - можливість вивчати британську англійську мову з рівня lower intermediate (нижче середнього). Безліч напрямків, відео та аудіо матеріалів з текстівкою і транскрипцією. Один з розділів присвячений конкретно для роботи над вимовою. Курс 6 Minute English - шестихвилинні ролики на різні теми один з найпопулярніших серед користувачів.

Livemocha - це справжнісінька соціальна мережа для вивчаючих іноземні мови. Livemocha - спільнота ентузіастів: вчителі, лінгвісти і, звичайно, всі хто просто вивчає іноземну мову. Члени спільноти допомагають один одному вчитися. Виконали завдання - носії мови виправлять помилки. Також є практика обміну текстовими повідомленнями. Відео або аудіо-чат забезпечать кращу практику. Можете знайти напарника: ви вчите англійську, а йому допомагаєте у вивченні російської і все це в режимі реального часу.

Bussu. На цьому ресурсі теж можна знайти англомовного співрозмовника, до речі, крім англійської та російської тут можна вивчати ще 10 мов. На ресурсі велика кількість уроків для запам’ятовування лексики, постановки вимови та інших аспектів вивчення мови. Також, як і на Livemocha, ваші вправи перевірятиме носій мови, а ви, у свою чергу, його. Добре опрацьовано додаток для iOS та Android.

LinguaLeo - напевно, самий захоплюючий ресурс як для дорослих, так і для дітей. Величезна бібліотека відео, аудіо і текстових матеріалів. Тематичні курси, особистий словник з озвученням. Набір тренувань: аудіювання, кросворди, переклад слів. Нудьгувати не доведеться. З журналу розвитку ви можете дізнатися свій реальний і можливий прогрес у вивченні мови. Випущені програми для iOS і Android - займатися можна в будь-який час і де завгодно.

Duolingo - сайт сподобається навіть дітям. Пропонуються численні письмові уроки та диктанти. Розділ для практики вивченої лексики, за один курс ви можете вивчити до 2000 слів. У міру проходження уроків користувачі паралельно допомагають переводити веб-сайти та інші документи. Крім сайта існують програми для iOS і Android.

ESLPod - жива американська англійська мова, багато подкастів, які охоплюють всі сфери життя, завжди присутній гумор. Лексика за рахунок методу подачі досить легко засвоюється і закріплюється.

Lang8 - ви можете опублікувати для перевірки будь-який матеріал: твір, запис для блогу чи домашнє завдання. Все це буде перевірено носіями мови, зареєстрованими на сайті. У подяку, ви можете перевіряти їх вправи з російської мови.

Engvid - відеоуроки англійської мови. Усі записи розділені за категоріями в залежності від рівня знання мови і об’єднані за тематикою - можна дивитися уроки для підготовки до іспитів або уроки, що пояснюють конкретні аспекти граматики.

Exam English
- це супер сайт для тих, хто готується до міжнародних мовних іспитів IELTS, TOEFL та до інших. Також ви зможете пройти онлайн тести і визначити свій рівень англійської на даний момент.

Loyalbooks - має більше 7000 безкоштовних аудіокниг англійською мовою. Завантажуйте вподобану книгу, слухайте в дорозі на роботу, додому, в будь-яку вільну хвилину і вчіть мову.

Джерело
13.03.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оля
Ви так сексуально напиалли який номер коханий в тебеааааааааааааааааа я оля секс
WANIA_252
дяккую вам я вивчив на цьому сайті англійську мову і зараз в анлії заробляю в місяць 200.000 гривень
melanie
Я натрапив на ваш веб-сайт на другий день, і все, що я можу сказати, це те, що я любив поради. Я тільки почав працювати на www.lbeschool.com.br, і там я відчуваю величезну потребу швидко вдосконалити мою англійську.
bucket
lingualeo найцікавіший ресурс. неможливо відірватись від вивчення. для того,щоб практикувати англійську можна зареєстуватися на іноземному сайті знайомств, спілкуватися з людьми, що мають спільні інтереси
Tanya
Краще заєструватися в інстаграм або в фейсбук і переписуватися з англійцями
Соколов Алексей
Может надо кому для своего предприятия, сами пока не подтянули свой английский, помогут встретиться с иностранными партнерами по бизнесу, так сказать чтобы языкового барьера не было, и им и вам переведут https://leaterplus.com.ua
Ольга
Все привет! кто-то пробовал сдать TOELF по самоучителям? Я пробовала сдавать тут http://www.underhub.com.ua/kursy-angliyskogo-yazyka-ot-underhub-language-centre/. Не дотянула по балам. Может есть какие-то бесплатные спец-курсы?
Микола
Випадково натрапив на новий ресурс з вивчення мов https://oigovoz.com сістема генерую речення та чітає їх (в них там є стратерії для вивчення та запм’ятовування), ще можна створбвати свої теми, картки чи використовувати готові. тут є ютуб канал https://www.youtube.com/channel/UCYPoLUQphxk2WEFBCSEmiwg
Оля
Для тих, кому англійська потрібна для щоденного вживання рекомендую сайт http://ewords.com.ua/ Нова методика та спеціальні уроки, які розроблені поліглотами спеціально для українців, збільшують словниковий запас, покращують навички написання та сприйняття іноземної на слух
Ніка
Ще один українською мовою ресурс http://english-4-kids.at.ua/ - для дітей, але і для дорослих, бо озвучені інтерактивні онлайн ігри супроводжуються таблицями і картинками з граматики, легко і доступно. Є теми для вивчення нових слів по темах, з граматики, мультфільми і пісні англійською мовою. Для вчителів також буде корисний цей сайт, бо до теми додаються завдання картинками, які можна роздрукувати і задавати дітям.
иии
Для Ніка: На цьому сайті постійно лізе російська реклама.
Коментувати
Яна
Для перекладу можна скористатися онлайн перекладачем www.m-translate.com., він надає не просто переклад необхідних Вам слів, а одразу можна переглянути приклади використання слів, синоніми, інші переклади.
Murat Ünal
www.lespal.com Людям може стати у нагоді Ваша інформація. Чим активнішими и будете, тим більшими будуть Ваші шанси на перемогу. Не втратьте свій шанс!
Юлія
Також можна вивчати англійську на безкоштовному українському ресурсі http://entelechy.com.ua/ Головна особливість сайту в тому, що до всіх англійських слів доступні миттєві українські відповідники і вимова, тож вам не треба витрачати час на переклад і пошук пояснень, якщо ви навчаєтесь самостійно. До того ж, тут розглядаються тільки актуальні теми, тож вся лексика активна і корисна. Також можна практикувати слова, проходити граматичні тести, і ще багато цікавого!