Як вибрати якісні навчальні курси?

Тим, хто любить учитись ця стаття допоможе визначити, на що варто звертати увагу при виборі курсів

Як вибрати якісні навчальні курси?

Учитися ніколи не пізно ... Якщо ви дотримуєтеся цієї істини в повсякденному житті й вирішили розширювати свої знання за рахунок відвідування будь-яких курсів, ця стаття допоможе вам визначити, на що варто звертати увагу при виборі відповідних курсів.

  • Відвідайте сайт курсів, якщо ви почали пошуки в Інтернеті. І неважливо, шукаєте ви бухгалтерські, комп'ютерні курси чи курси манікюру, візажу, іноземних мов чи фотографії. У цьому випадку радимо вам звертати увагу скоріше не на дизайн і візуальне оформлення сайту, а на його грамотність. Якщо сайт рясніє граматичними і стилістичними помилками, то відразу закрадається думка: а  чисерйозна це компанія, якщо вона навіть грамотний сайт собі дозволити не може?
  • Знайдіть можливість поспілкуватися з майбутнім викладачем і його слухачами. Розпитайте про його освіту, досвід у викладанні предмета. Цей момент важливий, оскільки часто за гучним ім'ям курсів іноді ховаються непрофесійні викладачі.
  • Уважно прочитайте інформацію про курси. Не вірте багатослівним обіцянкам, що відразу ж після проходження курсу ви станете «майстром», не обманюйте себе. Підозру викликають також такі фрази: «Програма курсу буде підлаштована під вас», «Час занять буде підлаштовано під вас» тощо. Природно, якщо це заняття групові, але як можна підлаштувати програму і час занять під окремого слухача?
  • Зверніть увагу на тривалість курсів. Тут слід враховувати різні поняття години: астрономічна година складається із 60-ти хвилин, а академічна – із 45-ти. Саме ця відмінність часто і заплутує здобувачів, створюючи враження більшої тривалості курсу.
  • Ознайомтеся із програмою курсу. Не полінуйтеся співставити її з іншими програмами курсів тієї ж тематики. Якщо ви раптом побачите таку ж програму на якомусь іншому сайті, значить, її просто скопіювали, щоб надати курсам ваги.
  • Зверніть увагу на місце занять. Дізнайтеся  де знаходяться курси (і чи зручно вам туди добиратись), яке обладнання є в навчальних класах. Якщо навчальний центр надає комфортні для занять умови – значить, можна розглядати запропоновані їм курси.

Ось, мабуть, і всі основні моменти, які слід взяти до уваги при виборі курсів. Проходження курсів може стати відмінним поштовхом не тільки до особистісного розвитку, а й до просування по кар'єрних сходах. Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам серйозно підійти до вибору відповідних саме вам проектів, а наш каталог курсів надасть вам повну інформацію про існуючі у вашому місті навчальні центрі.

kursor.org.ua
15.04.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів