Osvita.ua Бізнес-освіта Станьте на один день студентом програми МВА
Станьте на один день студентом програми МВА
На правах реклами

Тест-драйв програми MBA дозволить поглянути на неї зсередини і переконатися в її якості

Станьте на один день студентом програми МВА

4-го червня Міжнародний інститут бізнесу запрошує топ-менеджерів і директорів компаній, власників малого та середнього бізнесу, керівників різних рівнів, а також фахівців, які планують розвиток управлінської кар'єри, на один день стати студентами програми МВА, відвідавши навчальний модуль «Try True MBA».

Захід представляє собою тест-драйв програми MBA, який дозволить особисто переконатися у високій якості бізнес-освіти від Міжнародного інституту бізнесу.

Професори МВА Міжнародного інституту бізнесу прочитають дві повноцінні лекції з курсу програми MBA, які дозволять слухачам на 100% зануритися в навчальне середовище програми.

У першій частині заходу викладач програм МВА в МІБ, кандидат економічних наук Людмила Батенко розповість про операційну ефективність бізнесу і приховані резерви його зростання. Йтиметься про практики діагностики бізнес-процесів, аналіз операційної діяльності, на основі розрахунку ключових параметрів процесів, підходи до оцінки резервів зростання продуктивності бізнес-процесів.

У другій частині викладач програм МВА в МІБ, кандидат економічних наук Михайло Сорокін прочитає лекцію: «Особистість і бізнес: у пошуках самореалізації і гармонії». На лекції будуть розглянуті такі питання як людський фактор і проблеми керівництва, пов'язані з ним, ієрархія потреб та види винагород (дискусія), моделювання оргструктури бізнесу на основі психології менеджерів і виконавців.

Приходьте і протестуйте програму МВА в Міжнародному інституті бізнесу. Станьте слухачем бізнес-школи на один день і пориньте в атмосферу продуктивної взаємодії і якісної освіти.

Дата проведення: 4 червня (субота), 10-00.
Місце: м Київ, Брест-Литовське шосе, 8а.
Вартість участі - 200 грн.
Додаткова інформація: (044) 585-00-33.

Зареєструватись

Освіта.ua
29.04.2016


Щоб отримувати першим
всі новини від «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть
«Подобається»

Дякую,
не показуйте це мені!