FLEX: безкоштовне навчання в США для школярів

Триває набір на річне навчання в США за «Програмою обміну майбутніх лідерів (FLEX)»

FLEX: безкоштовне навчання в США для школярів

Триває набір на річне навчання в США за «Програмою обміну майбутніх лідерів (FLEX)» для українських школярів. Про це повідомляє організація «Американські Ради з міжнародної освіти».

FLEX – це програма культурного обміну старшокласників, в рамках якої учні 8, 9 та 10 класів мають можливість безкоштовно поїхати до США, навчатися у загальноосвітній школі протягом року, проживаючи у приймаючій родині. Програма повністю фінансується урядом США та адмініструється  організацією «Американські Ради з міжнародної освіти».

За 24 роки роботи в Україні випускниками FLEX стали більше 6 тисяч школярів, серед яких понад 250 –  учні з обмеженими фізичними можливостями.

До конкурсу цього року допускаються всі учні 8-10 класів, які народилися в період з 01 січня 2000 по 15 липня 2002 року та володіють англійською мовою.

Розклад та місця проведення тестувань для участі у конкурсі дивіться за посиланням.

До участі в конкурсі також запрошуються діти з обмеженими фізичними можливостями, які народилися в період з 15.02.1999 по 15.07.2002 та навчаються в 8-11 класах. Дітям з обмеженими фізичними можливостями необхідно попередити про свою участь київське представництво «American Councils» для створення належних умов тестування.

Детальнішу інформацію щодо програми, дат та місць проведення тестувань можна дізнатися  за телефонами: (044) 289-39-52/53/77/78; e-mail: flex@americancouncils.org.ua; або на сайті www.americancouncils.org.ua

Учасники з Луганської та Донецької областей та АР Крим, які відповідають всім критеріям, можуть взяти участь в тестуванні в будь-якому найближчому до них тест-центрі.

Під час тестування з собою необхідно мати свідоцтво про народження, фотокартку 3х4 та згоду на обробку персональних даних (документ є обов’язковим, його можна знайти на сайті www.americancouncils.org.ua)

Освіта.ua
10.10.2016