Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном У Німеччині проведуть перші шкільні іспити без паперу
У Німеччині проведуть перші шкільні іспити без паперу

Баварська приватна школа замку Нойбойерн у цьому році випустить перших учнів, які складуть іспити на планшеті

У Німеччині проведуть перші шкільні іспити без паперу

Вже кілька років баварська приватна школа Нойбойерн робить ставку на планшети замість паперу, повідомляє Euromag.

У школі немає дощок, крейди, зошитів, підручників - замість цього футуристично виглядають письмові столи з док-станцією для планшетів: клас майбутнього давно став у замку звичайною справою.

З дев'ятого класу вчителі та учні відмовляються від дощок і крейди на користь планшета. Вони пишуть на дисплеї електронним стилусом, програмне забезпечення розпізнає почерк учня. Роботи збираються в цифровому форматі.

За даними школи, після перших електронних іспитів подібний тип перевірки знань буде поширюватися в усій Німеччині.

Директор школи Йорг Мюллер згадує, що міністерство прийняло це нововведення швидше скептично, але потім переконалося в його перевагах.

Відкрита тільки внутрішня мережа, що не дає учням отримувати дані з відкритих джерел. Усім перед іспитами були видані нові планшети з однією-єдиною встановленою програмою.

Однак, поки під час перших випускних іспитів на планшеті учням заборонено користуватися клавіатурою, оскільки за її допомогою текст можна написати набагато швидше, ніж від руки, а час на випускні твори суворо регламентовано.

Освіта.ua
15.05.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!