Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Третина іноземних студентів у Польщі – українці
Третина іноземних студентів у Польщі – українці

Вищу освіту у Польщі здобувають близько десяти тисяч громадян України, за три роки число українських студентів зросло втричі

Третина іноземних студентів у Польщі – українці

Про це йдеться у повідомленні Посольства Республіки Польща у Києві.

"Україна користується пріоритетом польських вищих навчальних закладів і належить до перспективного напряму в їхній міжнародній співпраці. З кожним роком зростає число українських студентів, які здобувають вищу освіту в Польщі", - зазначають у польському посольстві.

У цьому академічному році в Польщі навчається майже 9400 громадян з України. Найкращим показником зростання популярності навчання у Польщі є той факт, що три роки тому число українських студентів не перевищувало 2400 осіб. Українці займають все більший відсоток серед іноземних студентів у Польщі: з-посеред 24 тисяч студентів з-за кордону вони за чисельністю складають понад третину іноземних студентів.

У Посольстві Республіки Польща повідомили, що польська освітня пропозиція вважається дуже привабливою. Польські дипломи, з якими пов`язане цілком прийнятне фінансове інвестування у розвиток молодої людини, визнаються в Європі та світі. Під час перебування в Польщі українські студенти мають доступ і можливості для того, аби залучатися до різних європейських програм з надання стипендій.

Також у посольстві повідомили, що Міністерство науки і вищої освіти Республіки Польща провело у Києві низку презентацій і панельних дискусій на тему можливостей для того, аби громадяни України могли розпочинати та проходити повний курс здобуття вищої освіти у Польщі.

В приміщенні Посольства Польщі у Києві були організовані зустрічі представників польських навчальних закладів з їхніми українськими партнерами, що були присвячені обговоренню подальшого розширення освітніх пропозицій польських державних і приватних навчальних закладів на території України.

Освіта.ua
22.04.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!