Третина іноземних студентів у Польщі – українці

Вищу освіту у Польщі здобувають близько десяти тисяч громадян України, за три роки число українських студентів зросло втричі

Третина іноземних студентів у Польщі – українці

Про це йдеться у повідомленні Посольства Республіки Польща у Києві.

"Україна користується пріоритетом польських вищих навчальних закладів і належить до перспективного напряму в їхній міжнародній співпраці. З кожним роком зростає число українських студентів, які здобувають вищу освіту в Польщі", - зазначають у польському посольстві.

У цьому академічному році в Польщі навчається майже 9400 громадян з України. Найкращим показником зростання популярності навчання у Польщі є той факт, що три роки тому число українських студентів не перевищувало 2400 осіб. Українці займають все більший відсоток серед іноземних студентів у Польщі: з-посеред 24 тисяч студентів з-за кордону вони за чисельністю складають понад третину іноземних студентів.

У Посольстві Республіки Польща повідомили, що польська освітня пропозиція вважається дуже привабливою. Польські дипломи, з якими пов`язане цілком прийнятне фінансове інвестування у розвиток молодої людини, визнаються в Європі та світі. Під час перебування в Польщі українські студенти мають доступ і можливості для того, аби залучатися до різних європейських програм з надання стипендій.

Також у посольстві повідомили, що Міністерство науки і вищої освіти Республіки Польща провело у Києві низку презентацій і панельних дискусій на тему можливостей для того, аби громадяни України могли розпочинати та проходити повний курс здобуття вищої освіти у Польщі.

В приміщенні Посольства Польщі у Києві були організовані зустрічі представників польських навчальних закладів з їхніми українськими партнерами, що були присвячені обговоренню подальшого розширення освітніх пропозицій польських державних і приватних навчальних закладів на території України.

Освіта.ua
22.04.2013