Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Стажування українців в інституціях Євросоюзу
Стажування українців в інституціях Євросоюзу

Єврокомісія оголосила про новий набір випускників вищих навчальних закладів, які хочуть пройти стажування в інституціях ЄС

Стажування українців в інституціях Євросоюзу

Єврокомісія оголосила про відбір кандидатів на стажування у структурах ЄС – у європейських виконавчих органах, агенціях та секретаріатах. Відібрані учасники протягом п’яти місяців отримуватимуть щомісячну стипендією у розмірі однієї тисячі євро. Також їм будуть відшкодовані витрати на дорогу та оплачене медичне страхування.

Зазвичай практиканти, працюючи в інституціях Євросоюзу, вчаться організовувати зустрічі, відвідують робочі групи, форуми, громадські слухання, здійснюють моніторинги та допомагають оформлювати документацію, звіти, відповіді на запити.

Крім того, є можливість навчитися вести великі міжнародні проекти, повідомили у представництві Євросоюзу в Україні.

«Інтерес українських випускників до цієї програми дуже великий. Щороку на стажування потрапляє приблизно 5-6 українців», - зауважив прес-аташе представництва Давід Стулік.

За його словами, при попередньому відборі кандидати реєструються через інтернет та подають всі необхідні документи. Якщо кандидат відповідає всім критеріям, його данні вносять в базу даних «blue book». Саме там європейські інституції і шукають собі стажерів.

Для того, аби стати практикантом у структурах Євросоюзу потрібно мати освітньо-кваліфікаційний рівень не нижче ступеня бакалавра, а також добре володіти англійською, німецькою чи французькою мовами.

Після такої практики у ЄС відкриваються нові кар’єрні перспективи. Випускників цієї програми стажування потім охоче беруть на роботу великі міжнародні бізнес-корпорації чи українські урядові структури, зауважує Давід Стулік.

Документи на цьогорічне стажування в Єврокомісії прийматимуть до 31 січня. Саме ж стажування розпочинається восени 2013 року.

Німецька хвиля
10.01.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!