Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Творчий тиждень Werkwoche-2012 в Німеччині
Творчий тиждень Werkwoche-2012 в Німеччині

Центр європейських ініціатив запрошує активну та творчу молодь 18-26 років взяти участь у міжнародному обміні, що відбудеться у Німеччині 19-28 липня 2012 року

Творчий тиждень Werkwoche-2012 в Німеччині

До уваги молоді з Німеччини, України та Польщі будуть представлені сім творчих майстерень, у яких вони зможуть розкрити свої таланти.

Учасникам пропонується взяти участь в одній із творчих майстерень: театр, театр танцю, фотографія, цифрова фотографія, кераміка, хор, мультиплікація. Вести майстерні будуть професійні тренери з Німеччини. Фіналом занять будуть презентації кожної з майстерень.

Загальна тема Табору креативності-2012 – «Місце Злочину».

Також в програмі обміну: екскурсія до Берліну, національні вечори та веселе міжкультурне спілкування.

Робоча мова: німецька та англійська. Для участі у деяких майстернях вільне володіння німецькою є обов’язковою умовою.

Організатори забезпечують безкоштовно: харчування, проживання, участь у творчих майстернях, необхідні матеріали та обладнання, екскурсію до Берліну.

Учасники самостійно сплачують: транспортні витрати, витрати, пов’язані із отриманням візи, медичне страхування, організаційний внесок – 30 євро.

Бажаючі взяти участь у творчому тижні Werkwoche-2011 мають до 6 травня 2012 року заповнити онлайн анкету.

Детальна інформація про конкурс знаходиться на офіційному сайті СМГО "Центр європейських ініціатив" http://www.eu.sumy.ua/novini/peregljad-novini/article/tabir-kreativnosti-v-nimechchini-werkwoche-2012/


Довідка: Центр європейських ініціатив - це громадська неприбуткова організація. Організація має на меті сприяти реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впроваджувати демократичні цінності та розвиток громадянського суспільства в Україні шляхом провадження освітньої та інформаційно-просвітницької діяльності.

Освіта.ua
24.04.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!