Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Семінар "Навчання та відпочинок для дітей за кордоном - як провести літо з користю"
Семінар "Навчання та відпочинок для дітей за кордоном - як провести літо з користю"

25 квітня 2012 року компанія Esperanto Travel проведе семінар "Навчання та відпочинок для дітей за кордоном - як провести літо з користю"

Семінар "Навчання та відпочинок для дітей за кордоном - як провести літо з користю"

Компанія Esperanto Travel запрошує школярів та їхніх батьків дізнатися більше про літні програми для дітей за кордоном, їхню вартість, тривалість та особливості оформлення.

У ході семінару учасники дізнаються, як правильно вибрати країну та школу; отримають детальну інформацію щодо варіантів проживання та навчання дітей під час їхнього перебування за кордоном, а також дізнаються, як отримати максимальну користь від проведених за кордоном канікул.

Семінар проведе провідний консультант з канікулярних програм Юлія Зубарєва.

Після закінчення семінару експерти Esperanto Travel проведуть консультації з питань підготовки дитини до поїздки, оформлення поїздки та подачі документів на отримання візи.

Семінар відбудеться 25 квітня 2012 року в офісі компанії Esperanto Travel за адресою: м. Київ, вул. Воровського 45-Б, оф. 25. Час проведення заходу: 18.00-19.30. Вхід вільний.

Зареєструватися та отримати додаткову інформацію про семінар можна за телефонами: (044) 592-52-77, (044) 592-52-37, або за електронною адресою: education@etravel.com.ua.

Освіта.ua
19.04.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!