Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном У світі зростає популярність міжнародної системи тестування IELTS
У світі зростає популярність міжнародної системи тестування IELTS

International English Language Testing System (IELTS) підтверджує репутацію найпопулярнішої системи тестування на знання англійської мови, подолавши рекордну позначку в 1,7 млн тестів у 2011 році

У світі зростає популярність міжнародної системи тестування IELTS

В умовах глобальних економічних і еміграційних процесів, у 2011 році кількість складених тестів IELTS збільшилася на 12% у порівнянні з 2010 роком. Тенденції збільшення кількості бажаючих скласти тест щорічно збільшується починаючи з 2005 року.

Найбільш активно мережа центрів IELTS розвивалася в США - тут у минулому році з'явилося більше 50 нових центрів.

Країни східноазіатського регіону - Індія, Пакистан і Бангладеш також продемонстрували активне зростання популярності іспиту IELTS у минулому році. Велику популярність тест також має у Китаї та Австралії. Зросла затребуваність IELTS і в ОАЕ, Саудівській Аравії та Туреччині.

Сьогодні результати International English Language Testing System визнаються більш ніж 7 тисячами організацій з 135 країн світу, включаючи освітні структури, роботодавців, професійні асоціації та державні установи.

Самі кандидати, серед основних причин необхідності складання іспиту IELTS, називають вступ до навчальних закладів за кордоном та міграційні цілі.

"Багато хто здає іспити IELTS з метою міграції в Австралію, Нову Зеландію, Канаду і Велику Британію. Тестування можна пройти в одному з 800 центрів IELTS в усьому світі", - зазначає директор центру IELTS в Австралії Джон Белвіль.

"Затребуваність IELTS в Китаї залишається вражаючою. Студенти здають іспит, щоб вступити до освітніх закладів Австралії, Канади, Великої Британії, США та інших країн", - розповів представник International English Language Testing System у Британській Раді Джон Гілд.

Довідка: IELTS - міжнародна система тестування рівня володіння англійською мовою. IELTS, за чотирма критеріями: аудіювання, читання, письмо і говоріння, оцінює знання кандидатів, для яких англійська не є рідною.

Існує два модулі IELTS: general - для тих, хто планує іммігрувати, і academic - для тих, хто планує отримання освіти за кордоном. Наявність сертифікату IELTS необхідна при вступі до освітніх закладів більшості країн в усьому світі.

Освіта.ua
06.04.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!