Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Міжнародна парламентська стипендія Бундестаґу на 2013 рік
Міжнародна парламентська стипендія Бундестаґу на 2013 рік

Посольство Німеччини в Україні приймає заявки від випускників українських вузів для отримання стипендії німецького Бундестаґу в Берліні

Міжнародна парламентська стипендія Бундестаґу на 2013 рік

Програма Бундестаґу International Parliamentary Scholarships (IPS) здійснюється спільно з Freie Universität Berlin, Humboldt-Universität Berlin та Technische Universität Berlin.

Завдяки цій програмі випускники українських вузів з гарним знанням німецької мови, які зацікавлені у розвитку політичного та культурного співробітництва між країнами, можуть отримати досвід роботи в політичній системі Німеччини.

Разом з 15-тижневою діяльністю в бюро одного з депутатів Бундестаґу, Міжнародна парламентська стипендія включає інформаційні програми, семінари та можливість відвідування навчальних заходів у трьох берлінських університетах.

Учасники програми отримуватимуть стипендію в розмірі 450 євро на місяць, організатори забезпечують безкоштовне проживання на період перебування в Німеччині й оплачують страховку та дорожні витрати.

Програма проводитиметься з 1 березня по 31 липня 2013 року. Подати заявки необхідно до 30 червня 2012 року.

Детальна інформація, а також анкети заявок знаходяться на сайті німецького Бундестаґу http://www.bundestag.de/ip

Хочете дізнаватися більше про можливості навчання за кордоном? Приєднуйтесь до наших спільнот в Facebook або ВКонтакте.

Освіта.ua
22.02.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!