Де вивчати англійську для вступу до закордонного ВНЗ

При виборі курсу за кордоном студентам необхідно брати до уваги два чинники - це якість і ціна

Де вивчати англійську для вступу до закордонного ВНЗ

Останнім часом все більше українських абітурієнтів, закінчивши школу і отримавши атестат про середню освіту, віддають перевагу вступу в закордонні університети та коледжі. Причини для такого рішення очевидні - за кордоном можна отримати дійсно якісну освіту, стати висококваліфікованим фахівцем і отримати в майбутньому гідне місце роботи. Українські абітурієнти та їхні батьки розуміють, що інвестиції в освіту зараз є чи не найбільш необхідним кроком для забезпечення успішного майбутнього.

Освіта за кордоном передбачає високу якість навчання, досить велике академічне навантаження і постійний моніторинг рівня успішності студентів. Відповідно, іноземні ВНЗ ставлять високі вимоги до якості знань абітурієнтів, які бажають навчатися за їх програмами. Однією з найголовніших вимог для вступу в закордонний виш є досить високий рівень знання англійської мови. Саме тому дуже важливо правильно обрати метод вивчення мови і ретельно підготуватися до складання іспитів.

Як вивчити англійську для вступу до університету за кордоном?

Зазвичай, закордонні ВНЗ приймають студентів з інших країн на підставі результатів спеціальних мовних іспитів, які визнаються більшістю університетів у всіх країнах світу. Найпопулярнішими міжнародними мовними тестами є IELTS, TOEFL та GMAT. Усі, хто коли-небудь стикалися з цими тестами знають, що для успішного їх складання потрібна серйозна теоретична і практична підготовка. Навіть якщо ви впевнені, що знаєте англійську на досить високому рівні, це не може гарантувати вам гарний результат на іспиті. Справа в тому, що завдання цих тестів дуже специфічні і перевіряють не тільки якість вашої англійської, а ще й здатність навчатися в цілому: аналізувати і засвоювати матеріал, виділяти головне, інтерпретувати, правильно розподіляти час, логічно мислити і т.д.

В Україні існує безліч курсів з найрізноманітнішими методиками навчання, проте жоден з них не зможе дати вам знання повною мірою, адже найголовніше у вивченні мови - це постійна практика і "живе" мовне середовище. Оптимальним варіантом для вивчення англійської перед вступом до ВНЗ є мовні курси за кордоном. Крім якісної підготовки, Ви зможете також відчути специфіку освітнього процесу за кордоном, що дасть вам необхідні переваги під час складання міжнародних іспитів.

На сьогоднішній день для вивчення англійської мови іноземних студентів запрошують навчальні заклади багатьох країн світу - Великобританії, Ірландії, Швейцарії, Німеччини, США, Канади і т.д. Всі вони пропонують безліч варіантів мовної підготовки - від короткострокових курсів загальної англійської до довгострокових академічних програм, спрямованих безпосередньо на підготовку до вступу.

Куди поїхати вчитися?

При виборі курсу вивчення англійської мови за кордоном студенти, як правило, беруть до уваги два найважливіших чинники - це якість і ціна. Вступ до закордонного ВНЗ - це справа серйозна, тому краще відразу підготуватися як слід, ніж потім платити зайві гроші за додаткову підготовку і перескладання іспиту. Найоптимальнішим варіантом за якістю пропонованих освітніх програм та їх вартістю на сьогоднішній день є Ірландія.

Чому Ірландія?

Ірландія має цілий ряд переваг, які виділяють її серед інших країн для вивчення англійської. Ось деякі з них:

Доступна вартість мовних програм. Ціни на мовні курси в Ірландії в середньому на 30-40% нижче, ніж у Великій Британії. Це один з найважливіших факторів, який має вплив на вибір українських студентів. Крім того, Ірландія обходиться набагато дешевше, якщо брати до уваги й інші витрати, наприклад, проживання, харчування, переліт, візовий збір у посольстві і т. ін.

Висока якість освіти. Ірландська система освіти вважається однією з кращих і найбільш якісних в Європі. Уряд інвестує величезні кошти в освітню сферу, а тому навчання в ірландських школах і університетах проводиться за найсучаснішими методиками і з використанням інноваційних технологій. Приватні школи також дотримуються загальнодержавних стандартів навчання і за якістю освіти нічім не відрізняються від аналогічних навчальних закладів інших країн Європи.

Великий вибір програм з вивчення англійської. Ірландські навчальні заклади пропонують широкий вибір освітніх програм для студентів будь-якого віку і з будь-яким рівнем знання мови. Якщо ви досить добре володієте англійською, вас влаштує інтенсивний курс або курси підготовки до складання іспитів. Якщо ж ви тільки починаєте вивчати мову, то краще спочатку пройти курс загальної англійської. Для абітурієнтів, які хочуть вступити до університету відразу після закінчення української школи, є варіант проходження спеціального курсу на базі університетів - Foundation, який, як правило, триває один рік. В рамках цієї програми студенти вивчають академічну англійську і предмети за майбутньою спеціальністю. Після успішного закінчення програми студента зараховують на перший курс університету без додаткових іспитів.

Повне занурення в мовне середовище. В Ірландії набагато менше російськомовних студентів і туристів, ніж у тій же Великій Британії, а самі ірландці говорять чистою і зрозумілою англійською мовою, а тому ефект від навчання в таких умовах буде набагато кращим.

Ірландці - одна з найбільш гостинних націй. Приїжджаючи на мовні курси до Ірландії, студенти потрапляють в максимально комфортні умови. Персонал школи, члени приймаючої сім'ї і взагалі більшість ірландців відрізняються щирою гостинністю та дружелюбністю. Вам завжди прийдуть на допомогу в будь-якій ситуації, дадуть пораду або ж просто складуть компанію і допоможуть добре провести час.

Цікава культурна програма у вільний від занять час. Поїздка до Ірландії дасть вам не тільки можливість підучити англійську, а й чудово провести час і зарядитися масою позитивних вражень, адже Ірландія - одна з найкрасивіших і найколоритніших країн Європи. Більшість програм навчання включають  декілька безкоштовних екскурсій найвизначнішими місцями, відвідуючи які, ви зможете більше дізнатися про особливості культури і традицій цієї неймовірної країни.

Досить простий процес оформлення візи. Ірландське посольство вимагає стандартний набір документів для відкриття візи, а от особиста присутність студента при поданні документів необов'язкова. Всі питання, що стосуються подачі документів на візу, ви можете вирішити за допомогою освітньої агенції, яка буде займатися оформленням поїздки.

Як вибрати програму та організувати поїздку?

Подивитися каталог програм і навчальних закладів Ірландії можна на сайті освітньої агенції "Старт Плюс".

Агенція "Старт Плюс" працює на ринку освітніх послуг з 2011 року і є експертом у цьому питанні. Спектр послуг агенції включає надання консультацій за обраним напрямом, підбір освітнього закладу та бронювання програми навчання, повну візову підтримку, включаючи подачу документів в посольство, інформаційну підтримку під час навчання, а також ряд додаткових послуг.

Звертаючись до професіоналів, ви точно можете розраховувати на успіх!

Освітня агенція "Старт Плюс"
Тел.: +38 (044) 580-31-26, 236-85-50
Київ, пр-т Перемоги 25, оф. 114
info@startplus.com.ua
www.startplus.com.ua

Освіта.ua
13.03.2015