Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання онлайн Безкоштовні бізнес-курси початку червня
Безкоштовні бізнес-курси початку червня

Безкоштовні чотиритижневі онлайн курси MOOC в сфері бізнесу, які стартують на початку червня

Безкоштовні бізнес-курси початку червня

У наш час складно розраховувати на якісну безкоштовну освіту. Однак є одна унікальна можливість, яка все ж дозволяє її отримати. Цю можливість надають такі інтернет-платформи, як Coursera, EdX, Open2Study та інші. Завдяки їм масштабний проект MOOC (Massive Open Online Courses) - Масові Відкриті Онлайн Курси став реальністю для кожного бажаючого. Тепер не потрібно витрачати роки і тисячі доларів на якісну освіту, залежати від розкладу чи настрою викладача.

MOOC забезпечують абсолютно новий шлях. Звичайно, тут не вийде заробити академічні кредити або ступінь, хоча існує досить багато бізнес-курсів MOOC, які покривають основні навчальні програми MBA. Проте, за допомогою MOOC кожен слухач отримає освіту a la carte - «під замовлення» - яку він хоче і в зручний для нього час.

Не дивлячись на те, що гнучкість є «візитною карткою» MOOC, вона абсолютно не впливає на їх чудову якість. До того ж, курси зовсім не виснажливі: більшість з них вимагають лише від чотирьох до шести годин особистого часу на тиждень.

2 червня 2014 стартують наступні безкоштовні чотиритижневі програми:

Фінансова грамотність
(Financial Literacy) - курс дозволяє отримати знання щодо грамотного використання і примноження особистих фінансів: способи управління ними, інвестиції та захист. Ведучий: Peter Mordaunt (Macquarie University).

Стратегічний менеджмент (Strategic Management) - курс вчить, як завчасно взяти під свій активний контроль робочі проекти, приймаючи стратегічно важливі рішення і здійснюючи доцільне планування. Ведучий: Mo Kader.

Інновації для потужних результатів (Innovation for Powerful Outcomes) - курси, покликані розвинути у слухачів здатність впроваджувати інновації у свій бізнес, надаючи багатий набір практичних підходів і надійних концепцій. Проводить: Dr Noordin Shehabuddeen (Swinburne University of Technology).

Підприємництво і сімейний бізнес (Entrepreneurship and Family Business) - курси навчають ефективним методам досягнення успіхів у бізнесі, розповідаючи про суть підприємницької діяльності, її управління та сімейні аспекти бізнесу. Проводить: Leon Levin.

Принципи проектного менеджменту (Principles of Project Management) - курс допомагає детально розібратися в усьому, починаючи з того, що ж таке проект і закінчуючи навичками його успішного управління. Веде Sue Dowson (Polytechnic West).

Переговори і конфліктні ситуації (Negotiation and Conflict Resolutio) - курси дають знання про теорію і практику ведення переговорів та ефективного врегулювання конфліктів з відновленням довіри і партнерських відносин. Проводить: Dr Andrew Heys.

Великі показники для підвищення продуктивності (Big Data for Better Performance) - курс навчає передбачати попит клієнтів і їх уподобання за допомогою доступних даних, розповідаючи про те, як розумні компанії скористалися наявними показниками і випередили ринкові тенденції, а також про невірні припущення і помилкові маркетингові дані. Проводить: Bud Keegan.

Діагностика фінансового здоров'я підприємства (Diagnosing the Financial Health of a Business) - курс вчить оцінювати міцність бізнесу і виявляти ранні ознаки потенційних проблем у майбутньому. Проводить Guy Ford (Macquarie Graduate School of Management).

Антикризове управління (Emergency Management) - курс розповідає про сучасні ризики та менеджмент в умовах надзвичайних ситуацій через призму історичних і глобальних подій. Проводить: Jon Mitchell.

Людські ресурси (Human Resources) - курс пропонує сучасний погляд на проблематику людських ресурсів, охоплюючи всі можливі дії від набору персоналу до його утримання. Проводить: Christina Dahdal.

Освіта.ua
27.05.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!