Безкоштовні бізнес-курси початку червня

Безкоштовні чотиритижневі онлайн курси MOOC в сфері бізнесу, які стартують на початку червня

Безкоштовні бізнес-курси початку червня

У наш час складно розраховувати на якісну безкоштовну освіту. Однак є одна унікальна можливість, яка все ж дозволяє її отримати. Цю можливість надають такі інтернет-платформи, як Coursera, EdX, Open2Study та інші. Завдяки їм масштабний проект MOOC (Massive Open Online Courses) - Масові Відкриті Онлайн Курси став реальністю для кожного бажаючого. Тепер не потрібно витрачати роки і тисячі доларів на якісну освіту, залежати від розкладу чи настрою викладача.

MOOC забезпечують абсолютно новий шлях. Звичайно, тут не вийде заробити академічні кредити або ступінь, хоча існує досить багато бізнес-курсів MOOC, які покривають основні навчальні програми MBA. Проте, за допомогою MOOC кожен слухач отримає освіту a la carte - «під замовлення» - яку він хоче і в зручний для нього час.

Не дивлячись на те, що гнучкість є «візитною карткою» MOOC, вона абсолютно не впливає на їх чудову якість. До того ж, курси зовсім не виснажливі: більшість з них вимагають лише від чотирьох до шести годин особистого часу на тиждень.

2 червня 2014 стартують наступні безкоштовні чотиритижневі програми:

Фінансова грамотність
(Financial Literacy) - курс дозволяє отримати знання щодо грамотного використання і примноження особистих фінансів: способи управління ними, інвестиції та захист. Ведучий: Peter Mordaunt (Macquarie University).

Стратегічний менеджмент (Strategic Management) - курс вчить, як завчасно взяти під свій активний контроль робочі проекти, приймаючи стратегічно важливі рішення і здійснюючи доцільне планування. Ведучий: Mo Kader.

Інновації для потужних результатів (Innovation for Powerful Outcomes) - курси, покликані розвинути у слухачів здатність впроваджувати інновації у свій бізнес, надаючи багатий набір практичних підходів і надійних концепцій. Проводить: Dr Noordin Shehabuddeen (Swinburne University of Technology).

Підприємництво і сімейний бізнес (Entrepreneurship and Family Business) - курси навчають ефективним методам досягнення успіхів у бізнесі, розповідаючи про суть підприємницької діяльності, її управління та сімейні аспекти бізнесу. Проводить: Leon Levin.

Принципи проектного менеджменту (Principles of Project Management) - курс допомагає детально розібратися в усьому, починаючи з того, що ж таке проект і закінчуючи навичками його успішного управління. Веде Sue Dowson (Polytechnic West).

Переговори і конфліктні ситуації (Negotiation and Conflict Resolutio) - курси дають знання про теорію і практику ведення переговорів та ефективного врегулювання конфліктів з відновленням довіри і партнерських відносин. Проводить: Dr Andrew Heys.

Великі показники для підвищення продуктивності (Big Data for Better Performance) - курс навчає передбачати попит клієнтів і їх уподобання за допомогою доступних даних, розповідаючи про те, як розумні компанії скористалися наявними показниками і випередили ринкові тенденції, а також про невірні припущення і помилкові маркетингові дані. Проводить: Bud Keegan.

Діагностика фінансового здоров'я підприємства (Diagnosing the Financial Health of a Business) - курс вчить оцінювати міцність бізнесу і виявляти ранні ознаки потенційних проблем у майбутньому. Проводить Guy Ford (Macquarie Graduate School of Management).

Антикризове управління (Emergency Management) - курс розповідає про сучасні ризики та менеджмент в умовах надзвичайних ситуацій через призму історичних і глобальних подій. Проводить: Jon Mitchell.

Людські ресурси (Human Resources) - курс пропонує сучасний погляд на проблематику людських ресурсів, охоплюючи всі можливі дії від набору персоналу до його утримання. Проводить: Christina Dahdal.

Освіта.ua
27.05.2014